Technologie

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu

souhrn

Pokud jde o konstrukci projektu jako strategický úkol na podporu revitalizace a rozvoje s novou koncepcí rozvoje, Shenyang inovoval pracovní nosiče a modernizoval servisní opatření, všestranně optimalizoval podnikatelské prostředí a propagoval vysoce kvalitní konstrukci projektu poskytující výkonnou síla pro průmyslovou transformaci, městskou transformaci a podporu sociální transformace v Shenyangu. Za prvních 5 měsíců letošního roku zahájilo 597 klíčových projektů ve městě Shenyang City a obnovilo 456 prací.Míra obnovení práce 76,4

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-0

  Pokud jde o konstrukci projektu jako strategický úkol na podporu revitalizace a rozvoje s novou koncepcí rozvoje, Shenyang inovoval pracovní nosiče a modernizoval servisní opatření, všestranně optimalizoval podnikatelské prostředí a propagoval vysoce kvalitní konstrukci projektu poskytující výkonnou síla pro průmyslovou transformaci, městskou transformaci a podporu sociální transformace v Shenyangu. Za prvních 5 měsíců letošního roku zahájilo 597 klíčových projektů ve městě Shenyang City a obnovilo 456 prací.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-1

  Míra obnovení činila 76,4%, což je meziroční nárůst o 5,4%; dokončená investice do klíčových projektů činila 33,44 miliardy juanů, což je meziroční nárůst o 6,7%; celková investice činila 10,2 miliardy juanů, Liyuan projekt železničního tranzitního zařízení, který zaplnil mezeru ve výrobní kapacitě železničních vlaků v Shenyangu, s celkovou investicí 10 Řada velkých projektů, včetně nového projektu pěti sérií sedmé generace závodu Dadong společnosti BMW Brilliance, který představuje vyspělou světovou úroveň inteligentních výroba a „Průmysl 4. 0“, dokončena a uvedena do výroby.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-2

  Inovujte nápady a upevňujte odpovědnosti. Shenyang staví klíčové projekty do mimořádně důležité pozice, zamkne tři transformační cíle, aktivně plánuje generovat řadu velkých investičních projektů s přitažlivými silami a velkými podpůrnými rolemi, plánuje cestovní mapu, vytvoří průmyslovou ekologii a následuje průmysl výroby a služeb, rozvíjející se průmyslová odvětví, městská výstavba, energetika, doprava,9 kategorií, včetně ochrany životního prostředí, vytřídilo 597 klíčových projektů ve městě, vytvořilo projektový „inženýrský balíček“ na podporu systému odpovědnosti, který má na starosti vedoucí obcí, odpovědné útvary, kádry správy obcí a kontakty na útvary projektu k realizaci vrstvy po vrstvě „a posílit služby„ one-to-one “. Soustředit úsilí všech stran na odstranění překážek plynulého provádění projektu. Inovační platforma a dokonalý mechanismus.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-3

  Shenyang vycházel ze základních prací a systematickým myšlením vytvořil mechanismus projektu pro celkové plánování. Vybudováním komplexní platformy pro podnikatelské prostředí realizoval koordinaci, propojení a společné řízení výstavby podnikatelského prostředí; transformací a modernizací komplexní platforma pro správu informací o projektu, inovativní plánování provozu, skladování, plánování, konstrukce, dokončení a další základní databáze a více aplikačních subsystémů,Realizujte celý proces, plné pokrytí a kompletní správu projektu.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-4

   Shenyang také zřídil komplexní akceptační centrum pro více předpisů a otevřel online platformu pro samoobslužné zpracování projektů. Žadatelé již nemusí přímo čelit schvalovacímu oddělení a deklarovat položky jeden po druhém. Tím se snižuje zátěž a zároveň se zajistí otevřenost a transparentnost projektových služeb.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-5

   Dnešní investiční struktura je průmyslovou strukturou zítřka.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-6

  Město Shenyang vynaložilo úsilí na snížení neefektivních a neefektivních investic a zvýšení efektivních investic.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-7

   „Přesnost“ a „efektivita“ byly implementovány během výstavby projektu a řada vysoce kvalitních projektů, které mají velký význam pro revitalizaci a vývoj staré průmyslové základny neustále rostly. Hlavní projektová kancelář komise pro rozvoj a reformu v Šenjangu uvedla, že dosud, pokud jde o průmyslovou transformaci, Huaqiang Golden Corridor City Plaza, které investovalo celkem 15 miliard juanů,Nové světové centrum s celkovou investicí 15 miliard juanů, Baoneng Global Financial Center s celkovou investicí 10 miliard juanů, Shenyang Railway Comprehensive Freight Yard s celkovou investicí 2,3 miliardy juanů, AVIC Aerodynamics Research Institute s celkovou investicí 3 miliardy jüanů a celková investice 1,8 miliardy 221 klíčových projektů, jako je inteligentní průmyslový park Yinsong Xinsong, bylo obnoveno; pokud jde o městskou transformaci, první fáze linky metra 4, s celkovou investicí 19,1 miliard juanů,Stavba 207 klíčových projektů, včetně první fáze linky metra 9 s celkovou investicí 18,9 miliard juanů, linky metra 10 s celkovou investicí 19 miliard juanů a 3,53 miliardy juanů do spojovacího vytápění spojovacího pásu Datang International Liaoning síťový projekt zintenzivňuje výstavbu; Z hlediska sociální transformace se v plné rychlosti realizuje 28 klíčových projektů, jako je mezinárodní nemocnice Zhongyi Shenyang a Městský palác mládeže, což kumuluje sílu pro neustálé zlepšování komplexní nosnosti Shenyangu.

Konstrukce klíčových projektů podporuje revitalizaci Shenyangu, zlepšuje kvalitu a efektivitu-8

.