Zápas

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“

souhrn

13. června bylo v tiskové kanceláři Liaoning Good People rozhlasové a televizní stanice Liaoning, provinční strana, oceněno 12 soudruhů (kolektivu) včetně Jiang Yunlu, Yu Lei a Liu Lianqing. Oddělení propagandy výboru, provinční civilizační úřad a zemský výbor titulu Ligy mládeže. V novém kole revitalizace a rozvoje staré průmyslové základny Liaoning se objevilo mnoho modelových mladých lidí z různých front v provincii.Jsou dole na zemi, zakořeněni v místní, směrem k

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-0

  13. června bylo v tiskové kanceláři Liaoning Good People rozhlasové a televizní stanice Liaoning, provinční strana, oceněno 12 soudruhů (kolektivu) včetně Jiang Yunlu, Yu Lei a Liu Lianqing.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-1

   Oddělení propagandy výboru, provinční civilizační úřad a zemský výbor titulu Ligy mládeže. V novém kole revitalizace a rozvoje staré průmyslové základny Liaoning se objevilo mnoho modelových mladých lidí z různých front v provincii.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-2

  Jsou na zemi, mají kořeny v základech, energičtí, aktivní a motivovaní, oddaní svým pracovním místům, inovativní a podnikaví, odvážní a ochotní přispět a ve svých běžných pozicích dosáhli mimořádných úspěchů, které ukazují duchovní rozhled a hodnotu snaha o současnou mládež v Liaoningu.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-3

   Ukázala příklad učení pro většinu mladých lidí.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-4

   Tentokrát oceněn Jiang Yunlu a dalších 12 soudruhů (kolektivně) "Název „Liaoning Good People · Most Beautiful Youth“ si klade za cíl doufat, že většina mladých lidí, kádrů a mas provincie si je vezme za příklady a důkladně uplatní ducha 18.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-5

   národního kongresu Komunistické strany Číny. a 3. , 4. , 5.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-6

   a 6. plenární zasedání 18.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-7

   ústředního výboru a Xi Jinping. Duch série důležitých projevů generálního tajemníka plně implementuje novou koncepci rozvoje a „čtyři úsilí“ a „tři pokroky“ "„Vysvětlete kultivaci a praktikování základních hodnot socialismu, pevných ideálů, inspirativního ducha, inovací, podnikání, odhodlání a odpovědnosti a snažte se být předvojem a novou silou revitalizace a rozvoje Liaoning, k dosažení„ dvoustého výročí „Cíle a velké omlazení čínského národa Čínský sen přispívá k mládí a síle. Na tiskové konferenci prostřednictvím přehrávání videoklipůRozhovory a další formy představily pokročilé skutky „Liaoning Good People · Most Beautiful Youth“. Vítězové čestného titulu na místě vydali iniciativu, v níž vyzvali mladé lidi, aby se stali novou silou v oblasti inovací a podnikání a vytvořili lepší budoucnost pro své rodné město.

12 soudruhů (kolektivů) získalo titul „Liaoning Good People · Nejkrásnější mládež“-8

.