Technologie

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny

souhrn

Hualong.com v 10 hodin 14. června. Smažené jídlo se sladkými nápoji. Dieta „Smažené jídlo + sladké nápoje“ zvýší riziko úmrtí na onemocnění ledvin o 50%. Zpracované potraviny často obsahují hodně soli a fosforu, sladké nápoje se přidávají se spoustou cukru, smažené potraviny obsahují hodně škodlivých tuků a onemocnění ledvin Je pro pacienty obtížné odfiltrovat tyto látky z krve,Což vede k vysoké

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny-0

  Hualong.

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny-1

  com v 10 hodin 14.

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny-2

   června. Smažené jídlo se sladkými nápoji. Dieta „Smažené jídlo + sladké nápoje“ zvýší riziko úmrtí na onemocnění ledvin o 50%.

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny-3

   Zpracované potraviny často obsahují hodně soli a fosforu, sladké nápoje se přidávají se spoustou cukru, smažené potraviny obsahují hodně škodlivých tuků a onemocnění ledvin Je pro pacienty obtížné odfiltrovat tyto látky z krve,Výsledkem je, že riziko hypertenze, srdečních chorob a cukrovky se značně zvyšuje. Většina úmrtí na onemocnění ledvin úzce souvisí s onemocněním srdce. Pijte často ovocné a zeleninové džusy.

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny-4

   Nápoje z ovocných a zeleninových šťáv se zpracovávají z ovocného nebo zeleninového koncentrovaného pyré. Pro prodloužení trvanlivosti se přidávají některé konzervační látky, jako je benzoan sodný a sorban draselný.

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny-5

  Pití této ovocné a zeleninové šťávy může snadno vést k nadměrné hladině sodíku a draslíku v těle a ke zvýšení zátěže ledvin. Kromě toho příchutě a pigmenty v nápoji zvýší zátěž glomerulární filtrace a detoxikace, zhorší funkci ledvin a zhorší renální edém a renální hypertenzi. Příliš mnoho tofu.

Tyto běžné potraviny, které snadno poškozují ledviny-6

   Nadměrná konzumace tofu podporuje pokles funkce ledvin.

   Ve stáří klesá schopnost ledvin vylučovat odpad,Pokud se spotřebuje velké množství tofu, zvýší se dusíkatý odpad vytvářený v těle, zvýší se zátěž ledvin a dále se sníží funkce ledvin, která neprospívá zdraví. Po pití vypijte silný čaj. Theofylin v čaji může rychle působit močopudně na ledviny, a tím podporovat předčasný vstup acetaldehydu, který nebyl rozložen na ledviny. Acetaldehyd je škodlivá látka, která více dráždí ledviny.

  Ledviny nemají tuto detoxikační funkci, takže to ovlivní funkci ledvin.

   Lidé, kteří po pití často pijí silný čaj, jsou náchylní k onemocněním ledvin. Miluj pivo. Pokud máte onemocnění ledvin a pijete hodně piva bez omezení, bude se ukládat kyselina močová a zablokují se renální tubuly, což způsobí selhání ledvin.

Hualong. com komplexní.