Zprávy

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami

souhrn

Hualong.com, 14. června v 10 hodin, co znamená městská vila? Hojnější přírodní zdroje, vyšší pohodlí života. Ve skutečnosti, s formami života „město“ i „vila“, se nedostatek a hodnota života městských vil plně odráží v jakékoli dimenzi města, zdrojích, potenciálu a příležitostech. Legendy špičkových obytných oblastí,Třída

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-0

 Hualong. com, 14. června v 10 hodin, co znamená městská vila? Hojnější přírodní zdroje, vyšší pohodlí života. Ve skutečnosti, s formami života „město“ i „vila“, se nedostatek a hodnota života městských vil plně odráží v jakékoli dimenzi města, zdrojích, potenciálu a příležitostech.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-1

  Legendy špičkových obytných oblastí,Základním kamenem třídní síly a sebevědomí je budování vily pod vzácnou a vzácnou horou Nanshan? V očích ostatních by to bylo zbytečné, ale Rongsheng se rozhodl to udělat. Díky přírodním zdrojům v Nanshanu je obchodní čtvrť Longzhou Bay bezkonkurenční. Při neustálém modernizaci a rozvoji zálivu Longzhou Bay se stále objevují okolní obytné oblasti, ale není tu nikdo, kdo by dokázal tuto zemi žít.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-2

 Přední koncept bydlení doplňuje vzácné městské půdní zdroje. Zlatá noha hory Nanshan a obchodní čtvrti se staly prubířským kamenem pro testování síly a sebevědomí. Naštěstí Rongsheng této zemi nedožil. Rongsheng Jinxiu Nanshan přišel a přinesl zcela novou třídu městských vizitek.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-3

  21 let městské prosperity a srážek, 300 000 metrů čtverečních špičkových městských parků, Rongsheng, po 21 roky profesionálního rozvoje nemovitostí,Dnešní Splendid Nanshan umožňuje skutečné městské vily. Těšíme se z komerčních zařízení v zátoce Longzhou Bay na milion čtverečních metrů a vypadá to jako nepopsatelný komerční obraz, obchod, lékařská péče, vzdělání, finance . .

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-4

 .

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-5

  vše je k dispozici, 21 let vynalézavosti srážek, působivě představuje vysoce kvalitní životní kruh. Čím vzácnější jsou samozřejmě přírodní zdroje, které nelze kopírovat. Řeka Yangtze, která je podepřena na úpatí hory Nanshan, „zelené plíce města“, stojí před nádhernými vlnami a zeměpisná poloha je lepší. Obyvatelné prostředí „jedné řeky, jedné hory a tří parků“ dává Rongsheng Jinxiu Nanshan důvěru „prosperující na levé ruce a květiny na pravé ruce“.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-6

  Špičková rezidenční větrná korouhvička města, zlatý provoz zvýší budoucí špičkovou rezidenční oblast v obchodní čtvrti Longzhou Bay, ať už se jedná o první rezidenční nebo realitní investici,Měl by to být vysoce kvalitní materiál. Splendid Nanshan, obyvatelný, přátelský k podnikání a přátelský k podnikání, který se spoléhá na jedinečné zdroje Nanshan a přesné umístění obchodní čtvrti Longzhou Bay, se stane vysočinou a větrnou laťkou pro špičkové rezidence v Chongqingu.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-7

  Vedle je linka 3, která spojuje různé městské oblasti. Existuje mnoho křižujících městských silnic a požehnání dvojité rychlostní komunikace. Nachází se Rongsheng Jinxiu Nanshan.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-8

 „Zlatá lokace“ se dá nazvat vysoce kvalitní zásobou pro samostatnou okupaci a investice. Vstup Rongshenga do Chongqingu je finále, kde si můžete užít vzácné zdroje městské vily.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-9

  Někteří lidé jdou brzy a jiní pozdě.

Rongsheng Jinxiu Nanshan: Integrace hor a lesů s vilami-10

  V roce 2017 připojí se k jižnímu horskému svahu Rongsheng Jinxiu. Může to nějakou šanci potkat.

  Obchodní čtvrť Longzhou Bay, Hanhai Polar Ocean Park, Phoenix Building a železniční doprava ve výstavbě. .

  . .

  . Zdroje Rongsheng Jinxiu Nanshan jsou založeny na koncentrovaných a zralých talířích v Bananu. S prodejním centrem Nanshan bylo téměř sto domů vyprodáno během jedné hodiny po prvním otevření. Nanshanovy nadcházející vily o šířce 138–144 metrů čtverečních na konci měsíce jsou ještě více vzrušující.

Díky podpoře značky a podpoře vynikajícího ekologického prostředíProč nevěříme, že Rongsheng Jinxiu Nanshan s dokonalým městským vybavením, pohodlným dopravním systémem a vynikajícím designem produktu vytvoří další prodejní „mýtus“?.