Fyzický

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor

souhrn

Hualong.com.cn v 10:15, 14. června. Dne 7. června proběhla zvláštní policejní stanice pro vodní a půdní úřady okresního úřadu veřejné bezpečnosti okresu Beibei. Ukázalo se, že informátorem byl takzvaný „zloděj“. V 8:45 27. května obdržela služební místnost policejní stanice pro vodu a půdu podřízeného úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Beibei výstražnou zprávu 110: Chongqing Garden Co., Ltd. dočasně pobývající v továrně ve městě Shuitu

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor-0

 Hualong. com.

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor-1

 cn v 10:15, 14.

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor-2

  června. Dne 7.

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor-3

  června proběhla zvláštní policejní stanice pro vodní a půdní úřady okresního úřadu veřejné bezpečnosti okresu Beibei. Ukázalo se, že informátorem byl takzvaný „zloděj“. V 8:45 dne 27. května přijala služební místnost policejní stanice pro vodu a půdu pobočky veřejné bezpečnosti v okrese Beibei výstražnou zprávu 110: Zheng Mou, vedoucí vodní a půdní oblasti zahrady Chongqing Co.

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor-4

  . , Ltd.

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor-5

 , která dočasně žila v továrně ve městě Shuitu, uvedla, žeV 8 hodin večer 26.

Ukázalo se, že „zloděj“ byl informátor-6

  května se nudil na koleji, takže náhodně zkontroloval předchozí textové zprávy na svém mobilním telefonu a nečekaně zjistil, že 20. května dostal 3 zprávy.

  Připomenutí: 8:00 20.

  května Xu byla jeho poštovní spořicí bankovní karta použita pro tři mezibankovní výběry hotovosti, částky byly 2 000 juanů, 2 000 juanů a 1 000 juanů. Protože měl podezření, že mu byly ukradeny peníze,Zheng zavolal policii.

  Po obdržení poplachu se policie okamžitě vydala vyšetřovat do Zhengu. 45letý Zheng řekl policii, že nikdy nevybral peníze přes banky, jeho bankovní karta nebyla povolena k převodu a jeho bankovní karta byla nebyl ukraden nebo ztracen. Na sebe. Poté, co si policie vyslechla Zhengovo prohlášení, bylo to také divné.

 Vzhledem k tomu, že Zheng spěchal na pracovní cestu do Čcheng-tu a postup vyšetřování bankovního převodu trval nějaký čas, bylo vyšetřování této záležitosti dočasně pozastaveno.

  7. června policista, který případ řešil, šel do průmyslové a obchodní banky čínské divize pro vodu a půdu, aby si prohlédl data ze sledovacího videa, a byl náhle šokován.

  Ukázalo se, že osobou, která peníze stáhla, byl sám reportér . Zheng nevěřil: Jak mohl být „zloděj“ sám sebou?Po sledování dat z monitorovacího videa během výběru si Zheng uvědomil, že osobou, která vybírala peníze, byl skutečně on sám a ne někdo jiný, ale stále byl trochu zmatený: Proč jsem tak ohromen? Aby ukázal, že se nejedná o falešnou zprávu, Zheng 9. června v poledne opět přišel na policejní stanici a vysvětlil policii, že bankovní karta na jeho těle, když vybíral peníze, byla od Průmyslové a obchodní banky Čína kromě poštovní spořitelny. V té době jsem zmátl banku kvůli nedbalosti a předal dvě bankovní karty a textové zprávy na mobilní telefon policii ke čtení.

.