Vzdělání

Posílil se letecký a kosmický průmysl, letecká věda a technologie vzrostly o 8,53%

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 14. června, dnešní ranní obchodování, letecký a kosmický sektor vzrostl a posílil. V době tisku vzrostla letecká věda a technologie o 8,53%, letecká a kosmická komunikace, letecká věda a technologie, letecká elektronika, AVIC heavy letadla, letecký průmysl, AVIC, Hongdu Aviation, AVIC Aircraft a další zásoby si vedly dobře. Ve zprávách je Mezinárodní asociace letecké dopravy v červnu

Posílil se letecký a kosmický průmysl, letecká věda a technologie vzrostly o 8,53%

Posílil se letecký a kosmický průmysl, letecká věda a technologie vzrostly o 8,53%-0

  Securities Times (www.

Posílil se letecký a kosmický průmysl, letecká věda a technologie vzrostly o 8,53%-1

  stcn. com), 14. června, dnešní ranní obchodování, letecký a kosmický sektor vzrostl a posílil. V době tisku vzrostla letecká věda a technologie o 8,53%, letecká a kosmická komunikace, letecká věda a technologie, letecká elektronika, AVIC heavy letadla, letecký průmysl, AVIC, Hongdu Aviation, AVIC Aircraft a další zásoby si vedly dobře.

Posílil se letecký a kosmický průmysl, letecká věda a technologie vzrostly o 8,53%-2

Podle zpráv Mezinárodní asociace pro leteckou dopravu revidovala 6. června výhled zisku globálního odvětví letecké dopravy v roce 2017. Odhaduje se, že čistý zisk globálních leteckých společností dosáhne 31,4 miliard amerických dolarů, což je vyšší než předchozí prognóza 29,8 miliard amerických dolarů, a tržby z průmyslu dosáhnou 743 miliard amerických dolarů, což je také o 7 miliard amerických dolarů více než předchozí prognóza 736 miliard amerických dolarů. (Securities Times News Center).