Informace

Dítě naráží do vzájemného boje a rodiče jsou příliš nervózní na to, aby měli spor

souhrn

Hualong.com, 14. června 10:15. Nedávno došlo ke sporu na náměstí Tři soutěsky v Shapingbě v Chongqingu. Dvě děti do sebe narazily, když si hrály. Rodiče kolem nich se kvůli vzájemné hádce nemohli vyhnout dychtivost pečovat o své děti. Kolem 20. hodiny 10. června obdrželi policisté Wang Zaiguo a Xiong Kaijun z týmu 110 Express týmu veřejné bezpečnosti okresu Sha policejní informace s tím, že jejich děti byly zatčeny.

Dítě naráží do vzájemného boje a rodiče jsou příliš nervózní na to, aby měli spor

Dítě naráží do vzájemného boje a rodiče jsou příliš nervózní na to, aby měli spor-0

  Hualong.

Dítě naráží do vzájemného boje a rodiče jsou příliš nervózní na to, aby měli spor-1

  com, 14. června 10:15. Nedávno došlo ke sporu na náměstí Tři soutěsky v Shapingbě v Chongqingu.

Dítě naráží do vzájemného boje a rodiče jsou příliš nervózní na to, aby měli spor-2

   Dvě děti do sebe narazily, když si hrály.

Dítě naráží do vzájemného boje a rodiče jsou příliš nervózní na to, aby měli spor-3

   Rodiče kolem nich se kvůli vzájemné hádce nemohli vyhnout dychtivost pečovat o své děti. Kolem 20. hodiny 10. června obdrželi policisté Wang Zaiguo a Xiong Kaijun z týmu 110 Express týmu veřejné bezpečnosti okresního okresu Sha policejní informace o tom, že jejich děti byly srazeny ostatními.

Dítě naráží do vzájemného boje a rodiče jsou příliš nervózní na to, aby měli spor-4

  Mezi rodiči obou stran dochází ke sporu a je třeba, aby se s tím musela vypořádat policie. Policie se vrhla na místo incidentu. Po podrobném porozumění vzala policistka paní Wu svého čtyřletého syna na nákupy a paní Li svého pětiletého syna na hraní.

   Obě rodiny vešly společně do stejného obchodního centra. Neznali se. Syn paní Li byl v obchoďáku. Li běžel kolem a omylem narazil do koutku očí paní Wuové.

  Paní Wu byla velmi nervózní, když viděla, že jejího syna někdo srazil, spěchala zkontrolovat stav svého syna a požádala rodinu paní Li, aby ji doprovodila do nemocnice na vyšetření. Poté, co bylo dítě paní Wu zasaženo, paní Li se s ní ptala, ale paní Wu musela jít do nemocnice, aby se jí ulevilo. Obě strany se pomalu změnily ze zdvořilosti k obviňování. Policie na místě zkontrolovala syna paní Wuové,Na očích dítěte nedochází k zarudnutí a otokům a nedochází k žádnému nepohodlí.

   Obě rodiny se však nechtěly vzdát. Policie viděla, že vůně střelného prachu byla stále silnější, a proto nejprve uklidnila emoce obou rodin a poté přivedla obě rodiny na policejní stanici v jurisdikci pro klidné jednání . Policie připomněla: moderní rodiny jsou většinou jen děti, rodiče milují po všech stránkách,Když se však setkáme s podobnými situacemi, měli bychom jim čelit objektivně, vyjednávat přátelsky a nebýt příliš nervózní a způsobit zbytečné spory.

.