Zápas

Byli zadrženi dva muži, kteří předstírali, že jsou správci sítě za krádež mobilních telefonů

souhrn

Hualong.com informoval 14. června v 10:45 „Důvodem krádeží v internetových kavárnách je, že lidé, kteří surfují po internetu, se soustředí na své počítače a uvolnili bdělost nad majetkem.“ Nedávno odhalila policejní stanice Yuanyang v Liangjiang New District Public Security Bureau případ krádeže mobilních telefonů vydávaných za správce sítě a zatkla dva podezřelé. Večer 7. června byl Xiao Ren, který žije v Liangjiang New District, online

Byli zadrženi dva muži, kteří předstírali, že jsou správci sítě za krádež mobilních telefonů

Byli zadrženi dva muži, kteří předstírali, že jsou správci sítě za krádež mobilních telefonů-0

 Hualong.

Byli zadrženi dva muži, kteří předstírali, že jsou správci sítě za krádež mobilních telefonů-1

 com informoval 14.

Byli zadrženi dva muži, kteří předstírali, že jsou správci sítě za krádež mobilních telefonů-2

  června v 10:45 „Důvodem krádeží v internetových kavárnách je, že lidé, kteří surfují po internetu, se soustředí na své počítače a uvolnili bdělost nad majetkem.

Byli zadrženi dva muži, kteří předstírali, že jsou správci sítě za krádež mobilních telefonů-3

 “ Nedávno odhalila policejní stanice Yuanyang v Liangjiang New District Public Security Bureau případ krádeže mobilních telefonů vydávaných za správce sítě a zatkla dva podezřelé. Večer 7. června, kdy Xiao Ren, který žije v Liangjiang New District, skončil online v internetové kavárně a chystal se domů,Když Xiao Ren zjistil, že chybí mobilní telefon, který položil na počítačový stůl, okamžitě zavolal policii. Po obdržení poplachu se policie z policejní stanice Yuanyang vrhla do internetové kavárny, kde se nacházel Xiaoren.

Byli zadrženi dva muži, kteří předstírali, že jsou správci sítě za krádež mobilních telefonů-4

  Podle Xiao Rena strávil celou noc na internetu v internetové kavárně, aniž by opustil své místo v polovině, a já nevím, jak se telefon ztratil. Po pochopení situace policie okamžitě zahájila vyšetřování s cílem shromáždit důkazy. A rychle zamkl dva podezřelé. 12.

  června policie zabývající se případem zatkla podezřelé Yu a Shi poblíž stanice lehké železnice v okrese Yuzhong.

  Po výslechu se podezřelí Yu a Shi přiznali ke zločinu krádeže Xiaorenova mobilního telefonu. Yu vysvětlil, že nemá žádné stálé zaměstnání a má finanční potíže.

  Cítí, že mladí lidé často hrají hry v internetových kavárnách. Není to příliš ostražité, a tak se zrodila myšlenka krást v internetových kavárnách.

  7. června Yu pozval Shi Moutonga do internetové kavárny Yuanyang, aby našel cíl zločinu.

  Jakmile vstoupil do internetové kavárny, uviděl Yu na stole počítače mobilní telefon Xiao Rena a rozhodl se spáchat krádež. Shi tedy nejprve dřepěl vedle sedadla Xiao Rena, aby předstíral, že si sváže tkaničky, a v tuto chvíli Yu poklepal Xiao Rena po rameni lahví s minerální vodou.

 Předstíral, že je správcem internetové kavárny, a zeptal se Xiao Rena, jestli si chce koupit minerální vodu právě teď. Když Xiao Ren otočil hlavu a podíval se na Yu, Shi rychle ukradl mobilní telefon ipone6s, který Xiao Ren umístil vedle myši.

  Poté, co uspěli, oba rychle uprchli z internetové kavárny.

  Později oba použili stejnou techniku ​​ke krádeži oppo mobilního telefonu z jiné internetové kavárny. V současné době,Podezřelí Yu a Shi byli zadrženi policií Liangjiang New District pro podezření z krádeže a případ je dále vyšetřován. Policie připomněla: Na veřejných místech, jako jsou internetové kavárny, je mnoho lidí a občané musí být při surfování na internetu ostražití, pečlivě se starat o své osobní věci, dát si do pytlů cennosti a dát je na dohled;Zároveň dávejte pozor na podezřelé lidi ve vašem okolí.

Pokud zjistíte, že něco bylo odcizeno, zavolejte co nejdříve policii. .