Žena

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost

souhrn

Hualong.com, 12. června v 17:00, je komunita domovem lidí různého věku. Různí členové rodiny mají různé životní styly a zkušenosti a mění se také potřeby různých věkových skupin.Je třeba vzít v úvahu mnohonásobné potěšení z času, prostoru a ducha. Po 24 letech cesty Longhu se hledání krásných lidských sídel nikdy nezastavilo.„Celý čas plný

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-0

 Hualong. com, 12.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-1

  června v 17:00, je komunita domovem lidí různého věku. Různí členové rodiny mají různé životní styly a zkušenosti a mění se také potřeby různých věkových skupin. Je třeba vzít v úvahu mnohonásobné potěšení z času, prostoru a ducha.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-2

  Po 24 letech cesty Longhu se hledání krásných lidských sídel nikdy nezastavilo.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-3

 Interaktivní tematická zahrada „všech dob a všech věkových skupin“ a živá komunita „bez starostí pro všechny věkové kategorie“ představují mladé lidi jeden po druhém na druhé straně Chunsen - jak jednoduché je běhat se sportovním oblečením a teniskami na druhé straně Chunsenu. Malebné stezky přinášejí sportu nové zábavné a cvičební metody.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-4

  V návaznosti na scény každodenního života obyvatel plánoval návrhář pohybovou trasu pro Chunsen Bian:Ranní procházka po komunitě a cítit pozdravy říčního vánku mezi květinami a stromy; po ukončení práce se projděte po promenádě podél řeky 1 km a sledujte ladný tanec pouličních světel a neonových světel; sledujte nekonečný bazén a můžete poslouchat říční vodu . . . zvuk.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-5

  Pokud potřebujete více metod pro volný čas, jděte přímo dolů z vyhlídkového výtahu v parku, abyste se dostali dolů k Dorsett KTV v Xingyuehui v přízemí;Nebo se setkáte se třemi nebo pěti přáteli, Xingyue Huiman Coffee u vašich dveří si také může užít odpolední deskovou hru.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-6

  Welsh Gym, M99 World Beer Hall, White Lotte Hot Pot . . .

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-7

  Vzdálenost vyhlídkového výtahu je volným přechodem od prosperity k klidu. Rozptýlené krajinné stezky přinášejí novou zábavu při cvičení. Prohlédněte si nekonečný plavecký bazén a poslouchejte zvuk řeky.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-8

  Hřiště rodičů a dětí středního věku a dětí si nenechte ujít každý okamžik růstu dítěte. Jako páteř společnosti ,Mějte více rodinných povinností při výchově dětí.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-9

  Mimo rušnou práci může být tato skupina životů lidí zaměřena na děti. Kromě dvou známých dvojjazyčných mateřských škol zavedených v komunitě byla vylepšena a přidána dětská tematická zařízení Chunsen Bi'an a jsou představeny barevné dětské hrací prostory, které eliminují potřebu dětí hrát si. Vedle budov 1-7 je místo pro zábavu pro děti s tématem „Fantasy driftování v džungli“.

Město života v komunitě všech věkových skupin, druhá strana jarního lesa, která dělá lidem radost-10

  Na jedné straně se má za to, že nedochází k hluku z dětských aktivit. Na druhé straně je modrý vlnkový plast Pole zobrazuje přistávací dráhu a kotvy člunů a chytré využívání svahů. Z výškového rozdílu mezi schody se stane skluzavka, přesunutí břehu řeky z dětství do parku a vytvoření pohádky o kapitánovi a námořníkovi pro děti. Návrhář také zvažuje zřízení dětských skluzavek a domků na stromech, které rodičům umožní účastnit se dětské zábavy a zvýší interakci rodičů s dětmi.

  Pro sociální potřeby dospělých může být navíc dokončena hala volného času zřízená u brány parku a posezení na břehu řeky na promenádě u řeky, návštěva přátel nebo recepce, nula hodin rozhovory a malé čekání. V dětství nepostradatelná skluzavka.

  Přijďte na rafting v džungli fantazie. Obývací pokoj ve městě, pohled a vyjednávání o stáří - ideální místo pro klidné ekologické zdraví a klidné stáří. Blíží se odchod do důchodu, vzácné trávení volného času, užívání mraků a relaxace , jen chcete žít. Tichý a půvabný.

  V komunitě Chunsen se starší procházejí v pohodlí a klidu pod rouškou vybraných 30 let starých rostlin s plným baldachýnem. Současně se v reakci na životní potřeby seniorů zaměřujeme na kombinaci otevřených slunečných trávníků a hustých ustupujících zahrad, procházíme ptáky a pěstujeme na slunci a užíváme si celý rok. Sportovní a fitness vybavení, jako je twister do pasu, masér Tai Chi, zařízení pro trakci paží, se soustředí hlavně v nezávislém prostoru platformy Guanjiang. Při cvičení při pohledu na řeku Jialing můžete na první pohled vidět rozmanité krajiny.

 Užijte si živou městskou krajinu. Každá jednotka je zároveň navržena s dvoupodlažním vysokým sálem vybaveným různými zařízeními pro volný čas a zábavu bez ohledu na vítr nebo déšť, takže si lidé ve středním věku a starší lidé mohou klidně užívat deskových her a společenských aktivit.

  . Ve většině rodin ve dne starí lidé vypravují své děti na aktivity.

  Chunsen Bian je stále u každého dětského hřiště. Všechny jsou vybaveny exkluzivními ošetřovatelskými sedadly pro seniory, s malými detaily a intimnějším designem. Prohlížení cvičení přináší jiný zážitek. Trojrozměrné zahrady s rytmy krajiny, procházky ptáky, box a dlouhověkost.

  Uvádí se, že Lingjiang Mansion (budovy 1-7), který má být spuštěn na druhé straně Chunsen, je v přední části řeky pozice druhé strany Longhu Chunsen, kterou vlastní domácnosti.

  Lepší zdroje krajiny z oblasti Guanjiang,Každý ze 2–4 pokojů o rozloze 69–120 metrů čtverečních má své vlastní vlastnosti, které uspokojují různé životní potřeby. Jako velká nábřežní komunita o rozloze 780 000 metrů čtverečních na silnici Beibin Road byla Chunsen Beyond po dobu osmi let temperována bez čekání.

Tentokrát se uzavírací věž může těšit na panoramatická podpůrná zařízení zralé komunity. .