Místní

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně

souhrn

7. června sklízecí stroj sklidil pšenici na pšeničném poli v demonstračním parku Zhonghe Modern Agriculture v kraji Jun v provincii Henan. Reportér zpravodajské agentury Xinhua Li Anshe, zpravodajská agentura Xinhua, Zhengzhou, 14. června (Reportéři Sun Qingqing, Ma Yichong) Reportér se od úřadu provincie Henan Provincial Agricultural Machinery Bureau dozvěděl, že ke 13. dni provincie sklidila 81,88 milionů mu pšenice, což odpovídá na 99,85% plochy výsadby. Sklizeň pšenice v podstatě skončila,Výtěžnost stroje je 98.

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně-0

  7. června sklízecí stroj sklidil pšenici na pšeničném poli v demonstračním parku Zhonghe Modern Agriculture v kraji Jun v provincii Henan.

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně-1

   Reportér zpravodajské agentury Xinhua Li Anshe, zpravodajská agentura Xinhua, Zhengzhou, 14.

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně-2

   června (Reportéři Sun Qingqing, Ma Yichong) Reportér se od úřadu provincie Henan Provincial Agricultural Machinery Bureau dozvěděl, že ke 13.

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně-3

   dni provincie sklidila 81,88 milionů mu pšenice, což odpovídá na 99,85% plochy výsadby. Sklizeň pšenice v podstatě skončila,Výtěžek stroje je 98,83%. Družstva pro zemědělské stroje se stala hlavní silou pro strojní sklizeň a jejich provoz dosáhl přibližně 85% oblasti pro strojní sklizeň v provincii. V letošním roce společnost Henan uspořádala celkem 4,06 milionu zemědělských strojů různých typů, které mají být uvedeny do výroby v rámci „Three Summers“, včetně 183 000 kombajnů a 2,85 milionů traktorů; bylo vytištěno 88 000 meziregionálních sklizňových „pracovních povolení“ meziregionální bezplatná distribuce pro operační tým a farmáře;Poskytovat meziregionální stroj na pšenici, který přijímá bezplatnou službu krátkých zpráv a odesílá více než 1,6 milionu různých informací o službách; v dopravních tepnách na různých místech bylo zřízeno více než 560 stanic přijímacích servisních stanic, které poskytují minulým pilotům pitnou vodu, silniční vedení, tržní konzultace a další služby.

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně-4

   Podle zpráv probíhá tato letní sklizeň relativně hladce. Důležitým důvodem je provozní úroveň družstev zemědělských strojů,Se zlepšením kapacity služeb se „důvěra“ půdy a oblast objednávkových operací postupně rozšiřovala, hlavním trhem se staly družstva zemědělských strojů a dále se zlepšovala efektivita výroby. To se stalo novým pohledem na Henan letos sklizeň pšenice.

Sklizeň pšenice Henan v zásadě ukončila družstva zemědělských strojů jako hlavní sílu sklizně-5

Odpovědný redaktor: Zou Shaohuan.