Průzkum

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu

souhrn

Xinhua News Agency, Shenyang, 14. června. Titul: Vojačka Liu Fangfang: Zhang Guodong a Qiu Chengliang se vracejí, aby spolu se svým synem postavily novou jednotku. Doba, kdy skončila mateřská dovolená Bing Liu Fangfang. V poledne toho dne přivedla v doprovodu svých rodičů svého pětiměsíčního syna Pomela k nové jednotce Army’s No.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-0

 Xinhua News Agency, Shenyang, 14. června. Titul: Vojačka Liu Fangfang: Zhang Guodong a Qiu Chengliang se vracejí, aby spolu se svým synem postavily novou jednotku. Doba, kdy skončila mateřská dovolená Bing Liu Fangfang.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-1

  V poledne toho dne v doprovodu rodičů odnesla svého pětiměsíčního syna Pomela k nové jednotce, mobilní komunikační brigádě 80. armádní skupiny armády. Liu Fangfang byl původně vojákem ve vojenské oblasti provincie Šan-tung.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-2

  Během vojenské reformy byla přidělena k této nové jednotce.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-3

  Byla na mateřské dovolené, když se armáda vrátila ke konstrukci jako celek, a nepřipojila se k nové armádě se svými kamarády. Ačkoli nechodila, byla členkou nově vytvořené jednotky ode dne vydání stavebního příkazu.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-4

  V den, kdy se armáda vrátila ke stavbě, ji velitel roty konkrétně zavolal, aby položila teplé otázky. Nechte její neklidné srdce okamžitě uklidnit. Brzy poté, každý víkend, společnost požádala vůdkyni ženské čety Lu Yin, aby jí zavolala, aby se informovala o situaci. Manžel Liu Fangfang je také voják.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-5

  Před vojenskou reformou nebyla jednotka manžela daleko od její jednotky, ale po vojenské reformě odešel na severovýchod. Mít dítě je hlavní událostí v životě, je třeba udělat mnoho věcí,Liu Fangfang byla příliš zaneprázdněná sama, a tak jí rodiče pomáhali starat se o děti. Mateřská dovolená se chýlí ke konci a Liu Fangfang se připravuje na návrat do týmu. Matka ji přesvědčila, že pokud otec dítěte není doma, zejména dítě stále kojí, může znovu požádat o odchod z armády.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-6

  „Jsem matka a voják. Vojáci musí poslouchat rozkazy a poslouchat rozkazy.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-7

 “ Řekla Liu Fangfang.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-8

 I když své dítě držíte, musíte se včas hlásit u své nové jednotky.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-9

  Jeho otec rozhodně podpořil rozhodnutí Liu Fangfang: „Pokud nosíš tuto uniformu, musíš poslouchat velení armády! Já a tvoje matka ti poskytneme logistické služby!“ Když Lu Yin oznámil zprávu, že se Liu Fangfang vrátí do týmu včas byl Liu Fangfang velmi zvláštní. Situace se dostala do výboru strany praporu.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-10

  "Drž své dítě, aby sloužilo jako voják"Je to poprvé, kdy se setkají prapory a kádry roty. Všichni se shodli na tom, že poddůstojníci, kteří se vracejí do týmu včas podle potřeby, mají provést předpisy a nesmí být nejednoznační. Zároveň však musíme dobře odvádět péči a péči a nacházet způsoby, jak vyřešit její potíže.

Vojačka Liu Fangfang: drží svého syna a vrací se, aby vybudovala novou armádu-11

  V rozsahu povoleném zásadami je třeba věnovat určitou péči.

  V reakci na zvláštní situaci Liu Fangfang byla určitá brigáda v agentuře pod těsným bydlením. Byl jí speciálně přidělen byt k usnadnění dočasného pobytu rodičů a dětí, kteří s ní přišli do týmu.

  Rovněž byl vybaven domácími spotřebiči, jako jsou ledničky, televize, skříňky, hrnce a pánve, matrace a další věci denní potřeby. . Než se Liu Fangfang ohlásil, jeho kamarádi bezvadně vyčistili pokoj. V den registrace vešla Liu Fangfang do útulného pokoje s dítětem v náručí.

 Byl jsem velmi dojatý, když jsem viděl, že jsou k dispozici všechna obytná zařízení a pokoj byl čistý a uklizený.

  Kádry táborové společnosti ji přišly navštívit a přinesly mléko, vepřové maso, vejce a ovoce. Po nastavení rodičů a dětí přišel Liu Fangfang do společnosti, aby se ohlásil. Když byla společnost založena, konal se velkolepý vstupní ceremoniál.

  Každý důstojník a voják podepsal své jméno na soupisku a stiskl otisky prstů. Liu Fangfang také slavnostně podepsal své jméno na soupisce a stiskl jasně červený otisk ruky.

  „Jsem členem této společnosti.

  Musím získat čest pro společnost.

  Musím překonat potíže, tvrdě studovat, tvrdě trénovat a žít podle zájmu organizace a očekávání mých soudruhů. “ Uvedl Liu Fangfang ke svému soudruzi. Po návratu do bytu zavolala Liu Fangfang svému manželovi na severovýchod, aby nahlásil bezpečnost:„Jsem zpět v týmu, všechno je v pořádku .

 .

. “.