Zdraví

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou

souhrn

Generál Dunford, předseda Rady Senátu USA, vypovídal v Senátu 13. června 2017 [Reportér globální sítě Zhao Yanlong] Před několika dny nejvyšší velitel americké armády prohlásil, že schopnost americké armády dát vojenská síla může do pěti let čelit velké krizi. Hlavním faktorem je čínská vojenská modernizace. Vyzval Kongres, aby poskytl armádě stabilní a rostoucí vojenské výdaje.Obrátit

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou-0

  Generál Dunford, předseda Rady Senátu USA, vypovídal v Senátu 13. června 2017 [Reportér globální sítě Zhao Yanlong] Před několika dny nejvyšší velitel americké armády prohlásil, že schopnost americké armády dát vojenská síla může do pěti let čelit velké krizi. Hlavním faktorem je čínská vojenská modernizace.

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou-1

   Vyzval Kongres, aby poskytl armádě stabilní a rostoucí vojenské výdaje.

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou-2

  Aby se tento trend zvrátil.

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou-3

   Americká média 13. června informovala, že generál Dunford, předseda Sboru náčelníků štábů americké armády, svědčil na Vojenském výboru Senátu 13. místního času s tím, že schopnost armády nasadit vlastní vojenskou sílu a současný stav schopnosti odstrašení konkurence a vývoj provedl důkladné vyhodnocení.

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou-4

   Řekl, že výsledky hodnocení nejsou optimistické. Dunford řekl: „Vyhodnotili jsme své vlastní slabé výhody za posledních 10 let a podle našeho úsudku můžeme v příštích pěti letech utrpět těžké ztráty a velká zpoždění, když nasadíme vojenské síly k dosažení očekávaných cílů. “ Dunford jasně při zodpovězení otázek kongresmanů poukázal na to, že „Čína je významnou zemí, která ohrožuje americkou armádu investicemi do jejích sil. “„Důležitost čínských vojenských schopností spočívá v tom, že patří do kategorie anti-přístupových a regionálních blokovacích schopností.

Americká armáda sáhne po penězích do Kongresu, čínská vojenská modernizace se opět stává výmluvou-5

Jejich velké množství raket a raket nás bude opravdu výzvou, když se pokusíme nasadit vojenskou sílu. “ Dunford odhalil, že od roku 2017 fiskální rok, americká armáda V rozpočtu na národní obranu jsou konkrétně navržena komplexní opatření reakce a projekty v oblasti výzkumu a vývoje zbraní, které se zabývají schopnostmi potenciálních protivníků v oblasti anti-přístupu a regionálního blokování. Kongres však neposkytl armádě dostatečné zdroje. .