Ekonomika

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%

souhrn

Rychlý pohled | Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby úvěrů na bydlení nejméně o 20%. Platení lidé začínají s 20% nárůstem úrokových sazeb bez ohledu na první nebo druhý soubor; podnikatelé samostatně výdělečně činní začínají s 30% nárůstem úroků sazby bez ohledu na první nebo druhou sadu. Hao Xinyao 2. srpna se Jiemian News dozvěděl, že pekingská pobočka Bohai Bank upravila úrokovou sazbu úvěrů na bydlení. Konkrétně: výdělky bez ohledu na první sadu,Dvě sady,

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-0

  Rychlý pohled | Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby úvěrů na bydlení nejméně o 20%.

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-1

   Platení lidé začínají s 20% nárůstem úrokových sazeb bez ohledu na první nebo druhý soubor; podnikatelé samostatně výdělečně činní začínají s 30% nárůstem úroků sazby bez ohledu na první nebo druhou sadu. Hao Xinyao Zdroj obrázku: Vizuální Čína 2.

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-2

   srpna se společnost Jiemian News dozvěděla, že pekingská pobočka Bohai Bank upravila úrokovou sazbu úvěrů na bydlení. Konkrétně: Pro námezdně pracující bez ohledu na první nebo druhý soubor se úroková sazba zvýší o 20%, pro podnikatele samostatně výdělečně činné bez ohledu na první nebo druhý soubor úroková sazba vzroste o 30%. Úprava již začala.

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-3

   Zaměstnanec jiné malé a střední komerční banky pro Jiemian News uvedl, že od roku 2018 zavedla banka 8,5% úrokovou sazbu pro první půjčku na bydlení. Chcete-li požádat o 7. 5% úroková sazba, banka požaduje, aby bylo 10% z částky úvěru uloženo zpět.

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-4

   Zaměstnanec však uvedl, že současná hypoteční linka banky není dostatečná. Jiemian News v průběhu let prozkoumával údaje a zjistil, že od zavedení osobních půjček na bydlení v roce 1996 byla úroková sazba úvěru na bydlení mnohonásobně snížena, z původních 15,12% až na historicky nízkou úroveň 4.

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-5

  165%. Od roku 2017, ovlivněné politikami, úrokové sazby na bydlení začaly růst. Podle „Zprávy o trhu půjček na bydlení v Číně“, kterou vypracoval Rong360 Big Data Research Institute, dosáhla v červnu 2018 průměrná úroková sazba prvních úvěrů na bydlení na celostátní úrovni 5,64%, což je v červnu 2017 meziroční nárůst o 15,34%.

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-6

   Zdroj dat: Rong360 Big Data Research Institute Uvádí se, že od vydání pekingského úvěru na bydlení New Deal („Oznámení o zlepšení prodeje komerčního bydlení a diferencovaných úvěrových politik“) 17. března 2017,První soubor úrokových sazeb komerčních bank v Pekingu v zásadě vzrostl nad 10%. Pracovník známé realitní kanceláře v Pekingu pro Jiemian News uvedl, že dosud neobdržel informace o zvýšení úrokových sazeb bankovních hypoték z ústředí společnosti a odpovídajících pracovních metodách. Půjčka,Úroková sazba první sady vzroste o 10% a druhá sada úrokové sazby vzroste o 20%.

Pobočka Bohai Bank v Pekingu upravuje úrokové sazby hypoték nejméně o 20%-7

Odpovědný redaktor: Yang Qun. Klíčová slova článku: Banka Bohai Úvěrová úroková sazba hypotéky Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte (sinafinance).