Umění

Sdílení motocyklů pro testování vody, Wuhan City Traffic Management Bureau uvedl, že nepodporuje ani nepodporuje

souhrn

Sdílení motocyklů ve Wu-chanu se setkává s rozpaky Changjiang Commercial Daily News City Traffic Management Bureau: nepodporujte, nepodporujte; u nelicencovaných a nelicencovaných motocyklů byly společnosti povinny opravit Zdroj: Changjiang Commercial Daily □ náš reportér Jiang Chuya sdílel kola po celém ulice a pruhy V Jiangchengu se tiše objevují sdílené motocykly. Nedávno se na Jijiekou, Nanhu a dalších místech objevila sdílená elektrická vozidla.Jak je sdílená zkušenost s motocyklem

Sdílení motocyklů pro testování vody, Wuhan City Traffic Management Bureau uvedl, že nepodporuje ani nepodporuje

Sdílení motocyklů pro testování vody, Wuhan City Traffic Management Bureau uvedl, že nepodporuje ani nepodporuje-0

 Xiangqi sdílené motocykly zahájené v Panlong City.

Sdílení motocyklů pro testování vody, Wuhan City Traffic Management Bureau uvedl, že nepodporuje ani nepodporuje-1

  Náš reportér Jiang Chuya pořídil fotografie sdílených motocyklů za účelem testování vody ve Wu-chanu.

Sdílení motocyklů pro testování vody, Wuhan City Traffic Management Bureau uvedl, že nepodporuje ani nepodporuje-2

  Changjiang Commercial Daily News Úřad pro řízení provozu na městech: nepodporujte, nepodporujte; u nelicencovaných a nelicencovaných motocyklů byly podniky povinny opravit Zdroj: Changjiang Commercial Daily □ reportér těchto novin Zatímco Jiang Chuya sdílel kola po ulicích a uličkách, v Jiangchengu se tiše objevila sdílená elektrická kola. Nedávno se na Jijiekou, Nanhu a dalších místech objevila sdílená elektrická vozidla. Co takhle sdílet zážitek z motocyklu? Jaká je současná situace? Mohou se v období oligarchické konfrontace mezi sdílenými koly stát sdílené motocykly novým růstovým bodem? Navštívil to reportér z obchodního deníku Yangtze River. Zažijte úsporu energie a času „Přestože je kolo pohodlné, dlouhodobá jízda přinese únavu.

Sdílení motocyklů pro testování vody, Wuhan City Traffic Management Bureau uvedl, že nepodporuje ani nepodporuje-3

 Pokud je vzdálenost do práce více než tři kilometry, pak jízda na elektrickém kole rozhodně ušetří čas a energii. „Paní Wang, která žije na Luoshi Road ve Wuchangu, se nedávno změnila na jízdu na sdíleném motocyklu. V poslední době se mnoho sdílených motocyklů objevilo ve stanici metra Jiedaokou, před Wuhan University of Technology, Shucheng Road a na dalších místech a sdílená kola .

Sdílení motocyklů pro testování vody, Wuhan City Traffic Management Bureau uvedl, že nepodporuje ani nepodporuje-4

  Podobný tvar,Tělo čte „určitý motocykl“. Jeho použití je podobné jako u sdílených jízdních kol. Reportér z Changjiang Commercial Daily stáhl software pro pronájem automobilů a zaplatil zálohu 299 juanů. Pokud jde o cenu, vezměte si jako příklad motocykl mango.

  Počáteční cena je 2 juany a poplatek je 0,13 juanu za minutu a 0,3 juanu za kilometr. Oba jsou navzájem překryty.

  Pokud zaparkujete v určené oblasti,Cena je poloviční. Jízdní dosah je ohraničen. Aplikace ukazuje, že jízda musí být v červené tečkované čáře.

  Jakmile překročí určený rozsah, napájení se automaticky odpojí a cestu nelze ukončit. V současné době ji lze použít pouze od Nanhu do Zhongnanu ve Wu-chanu.

  V současnosti společnosti jako Xiangqi, Mango a Hunting Bar Travel vložily tisíce sdílených motocyklů do wuhanského okresu Hongshan, okresu Wuchang a města Panlong v okrese Huangpi.

 Sporadické „testování vod“. Funkční oddělení současného stavu nepodněcují sdílená elektrická vozidla, aby od „narození“ narazila na mnoho pochybností, a mnoho míst vyzvalo projekt k zastavení.

  Rozumí se, že mezi čtyřmi sdílenými společnostmi na výrobu elektrických jízdních kol, které se usadily v Pekingu, s výjimkou pozastavení jízdních kol Xiaolu, jízdních kol Xiaomi, motocyklů mango a motocyklů č.

  7 jsou stále v provozu. Ve skutečnosti,V srpnu letošního roku 10 ministerstev a komisí včetně ministerstva dopravy společně vydalo dokument, který jasně uvedl, že „vývoj internetového půjčování elektrických jízdních kol se nedoporučuje“ a místním samosprávám se doporučuje, aby s nimi zacházely opatrně.

  Příslušná osoba odpovědná za úřad Wuhan Municipal Traffic Management Bureau pro Changjiang Business Daily řekla, že podle předpisů ministerstva dopravy nejsou na silnici povolena elektrická vozidla bez registrace a certifikace.

 Bude prováděno v souladu se stanoviskem ministerstva dopravy k „nepodporovat rozvoj internetových půjčoven elektrických jízdních kol“ a „nepodněcovat ani nepodporovat“ sdílená elektrická kola, která již na silnici začala fungovat. bylo vydáno oznámení řadě sdílených společností zabývajících se elektrickými vozidly a požadovalo jejich rychlou nápravu. Tang Cong, zakladatel společnosti Mango Motorcycles, v rozhovoru s reportérem z obchodního deníku Yangtze River Commercial Daily uvedl, že některé oblasti navrhují politiku „odradení“, ale nenaznačují „zákaz“, ale vyvolávají mnoho možných problémů týkajících se uživatelské zkušenosti a správa obce.

  Odhalil, že v současné době aktivně komunikuje s příslušnými místními úřady ve Wu-chanu o záležitostech licencování. Rozumí se, že protože většina sdílených motocyklů nemá licenci, mohou pracovat pouze ve specifických oblastech, jako jsou areály a předměstí.

  Body bolesti Nelicencovaná nebezpečí v oblasti bezpečnosti silničního provozu Obdobně jako u sdílených jízdních kol vyjádřili občané obavy ohledně parkovacího řádu a bezpečnosti jízdy u sdílených elektrických vozidel. V současné době sdílené motocykly na trhu obvykle přijímají opatření k omezení rychlosti. Rychlostní limit je 20 km / h. Reportér zjistil na základě zkušeností s radostí z jízdy na motocyklech a mangových motocyklech, že rychlost sdílených motocyklů je podstatně vyšší než u běžných jízdních kol, ale výrazně nižší než u běžných elektrických jízdních kol na silnici.

  Hmotnost sdílených motocyklů je však mnohem vyšší než hmotnost běžných sdílených jízdních kol.

  Pokud jezdec nekvalifikuje manipulaci,Je také náchylný k nebezpečí. Kromě toho vystavené baterie mají také mnoho skrytých bezpečnostních problémů. Sdílené motocykly, které jsou v současné době provozovány ve Wu-chanu, mají navíc stejné „bolestivé body“.

  Všechny jsou na silnici bez licence.

  Cesta k udělování licencí se také stala překážkou vývoje. Jak mohou sdílené motocyklové společnosti legalizovat svou identitu v příštím krok? Osoba odpovědná za Mango Motorcycle Wuhan novinářům řekla:„Mango Smart Motorcycle Zhizheng aktivně spolupracuje s místními vládami při podávání žádostí o operace s dodržováním licencí.

 “ Jak se pak mohou sdílené motocykly vyhnout tomuto riziku a jak určit odpovědnost a odškodnění v případě dopravní nehody? Známý ekonom Song Qinghui v rozhovoru pro novináře uvedl: „Kromě dodržování dopravních pravidel je téměř nemožné účinně se vyhnout sdíleným nehodám na motocyklu. V případě dopravní nehody je velmi pravděpodobné, že občané za sebe převezmou odpovědnost, jinak je lze vyřešit pouze právními kroky. Mnoho společností poskytujících sdílení motorů jasně uvedlo v „Úmluvě o civilním používání vozidel“, že uživatelé by měli nést odpovědnost a ztráty sami v případě dopravní nehody. „Tang Cong, zakladatel společnosti Mango Motorcycles, novinářům řekl, že pro uživatele zakoupil pojištění úrazu a odpovědnosti za škodu.

 A bude aktivně spolupracovat s uživateli na pojistných událostech a doprovázet bezpečnost jízdy uživatelů. Vložit založit speciální vkladový účet? Stejně jako u sdílených jízdních kol, kde je vložen vklad uživatele účtovaný sdílenými motocykly, je pro uživatele nejzajímavější otázka, jak správně dohlížet a zajistit bezpečnost vkladů uživatelů.

  Podle neúplných statistik k dnešnímu dni překročili registrovaní uživatelé sdílených motocyklů ve Wu-chanu 100 000. Vypočítáno na základě toho, že každý uživatel musí zaplatit zálohu 299 juanů, může 100 000 uživatelů získat téměř 30 milionů juanů na vklady pouze s vkladem. Pokud jde o otázku správy vkladů, reportér kontaktoval osobu odpovědnou za řadu sdílených motocyklových společností ve Wu-chanu. Příslušná osoba odpovědná za Wuhan Xiangqi uvedla, že všechny kreditní prostředky placené uživateli jsou uloženy v bance a principem výběru je vrácení peněz do 1-3 pracovních dnů.

 Princip výběru motocyklu mango spočívá v tom, že vrácení peněz bude zpracováno do 2–7 pracovních dnů po uplatnění výběru. Záloha bude v průměru přijata přibližně za 3 dny a bude vrácen původní způsob. Pokud jde o vklady uživatelů, společnost Mango Motorcycles požádala o speciální bankovní vkladový účet, který chrání bezpečnost vkladů uživatelů, a agentura pro dohled nad fondy třetích stran je povinna sledovat a přísně zajišťovat výlučné použití těchto prostředků. Žádná z výše zmíněných společností však neprozradila, o jakou banku se jednalo.

  „Obecně řečeno, shromážděné uživatelské vklady jsou umístěny ve sdílených motocyklových společnostech, nikoli v institucích třetích stran. Vklady uživatelů shromážděné sdílenými motocykly mají záruční povahu. Musí být zaručeno, že speciální prostředky budou použity výhradně a nesmí být použity pro investiční, půjčovací a jiné účely. Pouze k založení zvláštního vkladového účtu,Pouze přijetím dohledu třetí strany můžeme zaručit maximální využití zvláštních fondů a zabránit chaosu vkladů.

  Song Qinghui věří, že tato politika „nepodporuje“, nelicencované silnice a skrytá nebezpečí pro bezpečnost.

  Omezuje mnoho praktických problémů vyhlídky na rozvoj sdílených motocyklů? Song Qinghui věří, že většina měst nemá kompletní nemotorizované pruhy. Některé motocykly navíc nesplňují národní výrobní normy pro elektrická vozidla, což jsou nelegální vozidla.

  Odradení od politiky do určité míry omezí vývoj sdílených motocyklů. Odradení však neznamená žádný vývoj. Vývoj za předpokladu zajištění bezpečnosti, sdílené motocykly mají stále vyhlídky na vývoj. ◎ Neexistuje žádný model úplného zisku a vysoké provozní náklady.

  Budoucnost společnosti Mobike vstoupit do sdíleného vozu je nejistá. Podle těchto novin (reportér Liu Ying) byla společnost zrušena,Stále však čekají hráči na příležitost vstoupit do pole sdílených automobilů, a dokonce i Mobike chce získat podíl z koláče.

  Nedávno společnosti Mobike a Guizhou Xinte Electric Vehicles podepsaly dohodu a obě strany dosáhly spolupráce na přizpůsobení sdílených vozidel pro cestování Mobike, vybudování inteligentní platformy pro sdílení elektrických vozidel a založení sdíleného investičního fondu pro vozidla. Nasazování sdílených automobilů společností Mobike pokračovalo v vstupu společnosti Mobike na pole sdílených automobilů. V červnu letošního roku společnost Mobike zaregistrovala podnik s názvem „Mobike Travel Service Co.

 , Ltd. “ se základním kapitálem 50 milionů juanů.

  V září podepsal Mobike dohodu o spolupráci s Shouqi Car-hailing, v říjnu také s Dida Carpool.

  Vyřazovací závod na trhu sdílených automobilů však již začal. V březnu letošního roku, od půjčovny sdílených aut až po půjčovny aut se sdíleným časem,Oznámený bankrot z důvodu neúspěchu nového kola financování. V říjnu oznámila společnost EZZY car-sharing, která se zabývá sdílením automobilů, své rozpuštění. Data ukazují, že v současné době existuje po celé zemi více než 6300 autopůjčoven (majitelů nemovitostí), celkem přibližně 200 000 aut k pronájmu a roční míra růstu přibližně 20%.

  Problém však je, že sdílený automobilový průmysl má vlastnosti provozu těžkých aktiv. Nedostatečná výstavba souvisejících podpůrných zařízení, potíže s vyřizováním licencí na automobily a potíže s parkováním - to vše se stalo poutem pokroku sdílených automobilů.

  V současné situaci, kdy jsou městské poznávací značky a parkovací zdroje velmi omezené, jsou provozní náklady velmi důležitou součástí problémů, kterým čelí poskytovatelé služeb sdílení času. Kolik peněz Mobike investuje do oblasti pronájmu automobilů?Jaké jsou změny v poměru podnikání a směru vývoje? Relevantní osoba odpovědná za oblast Wuhan v Mobike řekla reportérovi z Changjiang Business Daily: "V současné době je hlavní činností rozhodně kolo. V budoucnu chci vybudovat velké dopravní a velké cestovní pole, ale není to jasné kolik podílu lze dosáhnout.

  “Model sdílení automobilů společnosti Mobike se liší od sdílení kol. Sdílení automobilů je velmi závislé na kanálech.

  Stručně řečeno, aby uživatelé věřili, je nutné zvýšit dodávky vozidel a najít parkovací a dobíjecí místa. Ve velkých městech jsou však tyto zdroje vzácné a rozptýlené. Podle průmyslových analytiků bude Mobike po vstupu soutěžit s TOGO a Didi o podíl na trhu.

  Ačkoli je podporováno velkými daty,Mobike ale bude nějakou dobu trvat, než rychle nasadí trh.

  Slavný finanční spisovatel Liu Lin řekl v rozhovoru s reportérem z obchodního deníku Yangtze River: „Nemyslím si, že je v současné době pro Mobike moudrý krok vstoupit do sdílení automobilů.

  Protože Mobike v současné době nemá nic společného s jeho financování s výjimkou spalování peněz za účelem získání financování. Skenováním kódu a jízdou tento druh příjmu zdaleka nedokáže pokrýt náklady na nákup automobilu a provozní náklady.

  Nejde jen o to, že není rozumné vstoupit na trh sdílení.

Pokud Mobike rozšíří svůj průmyslový řetězec, je velmi pravděpodobné, že to bude mít velký dopad i na hlavní oblast sdílení jízdních kol. Podle mého názoru je celá ekonomika sdílení bublinovým kapitálovým úřadem. ".