Počítač

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi

souhrn

Tianshan Net News 414 domácností ve vesnici Yingwusitang Village, Xiyitidun Township, Megaiti County, s 1844 lidmi, obec má 4709,4 mu orné půdy a orná půda na obyvatele je 2,6 akrů. V roce 2016 bylo 178 chudých domácností s 867 lidmi v podané registraci. Od té doby, co se ve vesnici usadila pracovní skupina „Visiting Huiju“ policejní akademie v Sin-ťiangu, zaměřila se úzce na „šest přesností“ a „pět dávek“.

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi-0

 Tianshan Net News 414 domácností ve vesnici Yingwusitang Village, Xiyitidun Township, Megaiti County, s 1844 lidmi, obec má 4709,4 mu orné půdy a orná půda na obyvatele je 2,6 akrů.

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi-1

  V roce 2016 bylo 178 chudých domácností s 867 lidmi v podané registraci. Vzhledem k tomu, že se ve vesnici usadila rezidentní pracovní skupina „Visiting Huiju“ policejní akademie v Xinjiangu, zaměřila se úzce na požadavky „šesti přesností“ a „pěti dávek“, čímž změnila své myšleníPřesně provádět politiky, stanovovat projekty a určovat cíle a vést rozvoj a prohlubovat práci na zmírňování chudoby a položit pevný základ pro podporu sociální stability a hospodářského rozvoje celé vesnice.

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi-2

  „Podpora mysli a pomoc moudrosti“ posouvá koncept „být bohatý, musíte být nejprve bohatí ve své hlavě“. Vesnický pracovní tým uspořádal seminář o bohatých pánech vesnice, aby provedli důkladné vyšetřování a poslouchali jejich pocity a zkušenosti. Najděte problémy a poslouchejte jejich návrhy a názory.

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi-3

  Na jedné straně se zjistilo, že vesničané z vesnice Yingwu Sitang jsou ovlivněni mnoha faktory a mají negativní myšlenku „čekat a spoléhat se na potřebu“ a jedinou myšlenku ignorovat spolupráci a jít na to sami. Pracovní tým ve vesnici považuje budování strany za „první krok“ pro přesné zmírnění chudoby a kombinuje vzdělávací a vzdělávací aktivity „dvě studie a jedna akce“. Posílit studium politické teorie a odborných znalostí týmu vesnických „dvou výborů“, neustále zlepšovat komplexní kvalitu kádrů vesnických skupin, zlepšovat pracovní systém vesnických „dvou výborů“ a zajišťovat, aby na pozicích byli lidé , každý má úkoly a všechno je zodpovědné.

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi-4

  „V současnosti je naléhavým úkolem posílit vedení stranické organizace, pomoci kádrům zbavit se„ idologické chudoby “a„ chudoby v pracovním stylu “a nechat vesničany, aby mysleli jako první. „Zbohatněte," řekl vedoucí týmu Wang Tao. Konečné vítězství při zmírňování chudoby závisí na samotných chudých lidech a musí plně stimulovat endogenní motivaci chudých lidí zbavovat se chudoby a usilovat o zbavení se chudoby.

Věnováno prolomení situace „chudoby“ pro lidi-5

  na jedné straně je pracovní skupina na vesnici „dostat se z chudoby. “ Tvrdě pracovat, svolávat „mobilizační schůzku ke zmírnění chudoby“ a propagovat domácnost atd. Nechte chudé lidi zvýšit jejich sebevědomí, vidět naději a motivovat; na druhé straně tvrdě pracují na „zmírňování intelektuální chudoby“ najímáním profesionálních lékařů, kteří budou přednášet o lékařské a zdravotní péči hlavně u žen a měnit jejich životní návyky ; a školení mladých lidí ve středním věku se zaměstnáním.

  Hlavně naučte techniky malování páječky, rozvíjejte povědomí lidí o zmírňování chudoby a zlepšujte dovednosti zmírňování chudoby,Poraďte chudým lidem, aby usilovně pracovali na překonání sebe a chudoby, a snažte se dosáhnout „Chci se zbavit chudoby“ a „Chci se zbavit chudoby“. Rekonstrukce nádvoří za účelem zvýšení příjmů.

  Během návštěv domácností tým vesnic viděl, že každý vesničan má ve svém domě nějaký otevřený prostor, a všichni se divili, jak přimět farmáře, aby z těchto otevřených prostor vykopali „zlaté uzly“. . Na základě plné argumentace stanovil vesnický tým model vývoje trojice „kůlny, země a vzduchu“: v kůlně musí být „barva“ (mimosezónní zelenina), ve vzduchu musí být létání (chov holubů) ) a na zemi. Jsou tu běžci (dobytek a ovce).

  V kombinaci s výhodou, že na dvoře každé domácnosti je více než 30 metrů čtverečních volné půdy, se vesnický tým mobilizoval, aby povzbudil farmáře k pěstování trojrozměrné zeleniny.

 Řeší nejen problém jíst zeleninu sám, šetří výdaje, ale také prodává na trhu a zvyšuje příjmy. V současné době každá domácnost dosáhla ročního zvýšení příjmu o 5 000 juanů.

  Vesnický pracovní tým pomohl více než 60 vesničanům rozvíjet souvislý chov holubů a dosáhl ročního příjmu přibližně 6 000 juanů na domácnost.

  „Když holubi‚ odletí 'k jídelnímu stolu, peníze ‚odletí' do mé kapsy. „Abudu Semetti, odborník na chov holubů, řekl nadšeně. Vesnický pracovní tým zároveň aktivně využil výhod silnice Basha procházející vesnicí a ve spolupráci s výborem strany ve městě vylepšil a zrekonstruoval průčelí silnice, vedení a podpora některých vesničanů Na silnici budou otevřeny speciální farmářské restaurace, obchodní domy, opravny atd. , aby přilákaly více řidičů a cestujících, aby vystoupili a utratili.

 Zvýšil nejen počet zaměstnanců ve službách, ale také pobídl k různým výrobním operacím v okolí a dosáhl stabilní zaměstnanosti pro více než 60 lidí ve 20 domácnostech. Školení dovedností na podporu zaměstnanosti Za účelem účinné konsolidace výsledků zmírňování chudoby vesnická pracovní skupina aktivně zkoumá nové myšlenky a nové metody pro cílené zmírňování chudoby, účinně předvádí vedoucí úlohu a zavádí individuální nebo vícenásobné - jeden přístup. Uspořádejte 15 bohatých odborníků ve vesnici, abyste pomohli chudým domácnostem se slabými schopnostmi rozvoje, vytvářením radiačního efektu a účinným zlepšováním výrobní technologie a schopností udržitelného rozvoje cílů zmírňování chudoby. „Malá obrazovka je připojena k velkému trhu a podnikání se vyjednává kliknutím myši.

 “ Vesnický tým využil platformu vzdáleného vzdělávání, aby pomohl ovocnářskému průmyslu na vesnických statcích a chovatelským družstvům vybudovat internetovou platformu prostřednictvím praktického vyučování. Organizace masy k otevření online obchodů Taobao a vytváření módních „mikropodniků“ na podporu online a offline prodeje zemědělských speciálních produktů. Kromě toho bylo pět lidí přesně podporováno při provádění projektů „mikropodnikání“ za 5 000 juanů, což mohlo zvýšit do konce roku výnosy o více než 10 000 juanů.

  Talent je prvním zdrojem pro zmírnění chudoby.

  V procesu přesné identifikace chudoby vesnická pracovní skupina speciálně vytřídila talenty,Vytvářejte soubory a záznamy, svolávejte místní talenty, abyste diskutovali a dotazovali se na plány, vybudujte pobočku vesnické party na „domov místních talentů“ a stimulujte nadšení místních talentů zbohatnout spoléháním na praktické dovednosti. Vesnice Yingwu Sitang je známá „vesnice na malování železa“. Pracovní tým ve vesnici kombinoval s obrazy farmářů z Daolangu, shromažďoval místní materiály, organizoval školení pro farmářské obrazy ze železa a zahájil výrobu obrazů na železo. Prodávejte prostřednictvím internetové platformy, abyste dosáhli stabilního místního zaměstnání a zvýšili příjem rodiny.

  V současné době bylo vybráno 30 základních vesničanů ze 120 národních vzdělávacích vzdělávacích kurzů výcviku malování páječky, aby se mohli co nejdříve naučit techniku ​​a příjem se mohl zvýšit nejméně o 6 000 juanů ročně.

  Vesničan Nurmaimat Hasim řekl: „Děkuji pracovnímu týmu za poskytnutí pracovních příležitostí.

Musíme tvrdě studovat, ovládat znalosti a dovednosti a svou tvrdou prací se podílet na stavbě našeho rodného města, aby se náš život ze dne na den zlepšoval. ".