Stipendium

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách

souhrn

Zprávy z našich novin (Reporter Wang Xue) Včera byla vysílána rubrika „Style Focus“ zaměřená na problém nelegálního provozu vzdělávacích institucí v obytných budovách v komunitě. Pan Wang žije v komunitě Meilin Qingcheng, Yangyuan South Road, okres Hongshan, vedle základní školy Wuchang Experimental Boarding, kde je umístěno mnoho vzdělávacích institucí. V srpnu loňského roku se v domě pana Wanga usadila školicí instituce.Obyvatelé

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Wang Xue) Včera byla vysílána rubrika „Style Focus“ zaměřená na problém nelegálního provozu vzdělávacích institucí v obytných budovách v komunitě. Pan Wang žije v komunitě Meilin Qingcheng, Yangyuan South Road, okres Hongshan, vedle základní školy Wuchang Experimental Boarding, kde je umístěno mnoho vzdělávacích institucí. V srpnu loňského roku se v domě pana Wanga usadila školicí instituce. Obyvatelé hlásili, že vzdělávací instituce rušily obyvatele.

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách-1

   Podle příslušných ustanovení „Prozatímních opatření města Wuhan pro zřízení a správu soukromých neakademických vzdělávacích a školicích institucí středních a nižších škol“ nesmí vzdělávací vzdělávací instituce používat jednoduché budovy, obytné domy, zchátralé budovy, sklepy a další domy nevhodné pro vzdělávací a školicí činnosti jako školní budovy. Řekl pan Wang,Ohlásil jsem relevantní problémy prostřednictvím stížnostního telefonu Hongshan District Education Bureau a dalších kanálů, ale funkční oddělení dosud neposkytla přesnou odpověď. Mei Jincheng, vedoucí sekce zákonů a předpisů v Hongshan District Education Bureau, uvedla, že navštívili instituci, na kterou si pan Wang stěžoval třikrát. Druhá strana poprvé řekla, že jsou připraveni projít, podruhé řekli, že projdou do konce měsíce, a potřetí řekli, že odjedou po letních prázdninách.

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách-2

  Po mnoha stížnostech se však v okrese Meilin Qingcheng usadila také další vzdělávací instituce. Tato vzdělávací instituce změnila obytný balkon původních obyvatel na brány a otevřeně přijímala studenty, ale nebyla schopna předložit obchodní licence.

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách-3

   Na konci programu bylo uvedeno, že u vzdělávacích institucí a vzdělávacích institucí by měly školské úřady posílit dohled v souladu se zákony a předpisy.

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách-4

   nicméně,Tváří v tvář opakovaným stížnostem mas je kontrolní útvar spokojen pouze s „byl tam“, ale „nezvládl to dobře“. Takové „vřelé prosazování práva“ neohrožuje jen závažnost zákonů a předpisů, ale také ohrožuje autoritu a důvěryhodnost orgánů činných v trestním řízení ze strany občanů. Blíží se letní prázdniny, jak dlouho budou existovat vzdělávací instituce v rozporu s předpisy?Občané se těší na odpověď, která je uspokojí.

Školicí instituce provozují školy v rozporu s předpisy v obytných budovách-5

.