Bankovní

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“

souhrn

Nakonec jsem našel parkovací místo a zaparkoval své auto. Když jsem se vrátil a chystal se odjet, zjistil jsem, že „cesta ven“ byla blokována jinými náhodně zaparkovanými vozidly. V takové situaci by se mnozí občané cítili velmi naštvaní . V reakci na to vylepšilo oddělení dopravní policie města Shantou své služby pro lidi a ve svém oficiálním účtu WeChat „dopravní policie Shantou“ zavedlo funkci „pohyb automobilů“.Občané v nouzi stačí kliknout na službu, aby dosáhli “

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“-0

  Nakonec jsem našel parkovací místo a zaparkoval své auto. Když jsem se vrátil a chystal se odjet, zjistil jsem, že „cesta ven“ byla blokována jinými náhodně zaparkovanými vozidly.

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“-1

   V takové situaci by se mnozí občané cítili velmi naštvaní . V reakci na to vylepšilo oddělení dopravní policie města Shantou své služby pro lidi a ve svém oficiálním účtu WeChat „dopravní policie Shantou“ zavedlo funkci „pohyb automobilů“. Občané v nouzi stačí kliknout na službu a provést „přesun jedním kliknutím“. Uvádí se, že v poslední době provinční oddělení veřejné bezpečnosti provincie Guangdong a Guangdong Telecom společně vyvinuly servisní platformu pro pohyb vozidel.

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“-2

   Masy mohou funkci pohybu vozidel realizovat dvěma způsoby. Jedním z nich je samoobslužný přenos. Prostřednictvím jakéhokoli internetového portálu služeb, jako je APP „Guangdong Police and Mintong“, WeChat City Service atd. ,Po vstupu do interaktivního rozhraní „služby převodu automobilu“ a zadání příslušného poznávacího čísla vozidla, modelu automobilu a dalších informací systém automaticky upozorní majitele na tento proces prostřednictvím SMS.

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“-3

   Druhým je 114 horkých linek pro přemístění. Masy mohou vytočit číslo 114, aby zadaly příslušné informace jejich jménem, ​​a poté upozornit majitele, aby se s nimi vypořádal telefonicky nebo textovou zprávou. 114 neúčtuje žadateli a majiteli poplatek za pohyb vozidla. Po předběžné přípravě a ladění byla tato funkce nyní připojena k oficiálnímu účtu WeChat „Shantou Traffic Police“.

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“-4

   Nyní potřebným občanům stačí kliknout na nabídku „Přesunout auto“ pod oficiálním účtem WeChat, vyfotit si SPZ pomocí mobilního telefonu a nahrát jej, vyplnit barvu vozidla a značku a další informace a kliknout Odeslat a systém odešle pohyblivou SMS na V telefonu majitele,Připomeňte majiteli automobilu, aby co nejdříve šel na místo činu, a odstraňte vozidlo, které brání průchodu ostatních. Je však třeba připomenout, že současná funkce služby „pohybující se auto“ podporuje pouze oznámení o převodu kantonských vozidel. Aby se zabránilo častému rušení majitele automobilu, uživatel nemůže opakovat objednávku stejného vozu do 10 minut, pokud tam majitel dlouho nebylObčané musí najít jiná řešení.

„Shantou Traffic Police“ spouští službu „jedoucího auta“-5

Kromě toho budou během používání funkce služby „Přesunout auto“ všechny osobní údaje uživatelů skryty a nebudou prozrazeny a občané je mohou používat s důvěrou. (Editor of Shantou Public Propaganda: Xiaoya).