Ekonomika

Jiang Jin: „Konference Yuanba“ přináší masu kongresu strany

souhrn

Hualong.com, 14. června v 10:31 (korespondent Fu Binbin Fang Yuan) Nedávno přišel do vesnice Hejie ve městě Luohuang ve městě Jiangjin tým advokacie politiky složený z Úřadu sociálního pojištění v okrese Jiangjin v Chongqing City a Úřadu pro záležitosti agentury. Více než 60 vesničanů sedělo pohromadě a pořádalo živé „Yuanba Meeting“, povídali si o vesnických záležitostech, hovořili o domácích záležitostech a kázali tváří v tvář o páté generaci města.

Jiang Jin: „Konference Yuanba“ přináší masu kongresu strany

Jiang Jin: „Konference Yuanba“ přináší masu kongresu strany-0

  Hualong. com, 14. června v 10:31 (korespondent Fu Binbin Fang Yuan) Nedávno přišel do vesnice Hejie ve městě Luohuang ve městě Jiangjin tým advokacie politiky složený z Úřadu sociálního pojištění v okrese Jiangjin v Chongqing City a Úřadu pro záležitosti agentury.

Jiang Jin: „Konference Yuanba“ přináší masu kongresu strany-1

   Více než 60 vesničanů sedělo kolem a pořádalo živé „Yuanba Meeting“, povídali si o vesnických záležitostech, hovořili o každodenních rutinách a kázali tváří v tvář o duchu kongresu páté strany města a souvisejících politik zabezpečení živobytí.

Jiang Jin: „Konference Yuanba“ přináší masu kongresu strany-2

  Na setkání Yuanba téměř 10 členů strany a kádrů z Agentury pro záležitosti věcí a Úřadu sociálního pojištění sdělilo místním vesničanům ducha kongresu páté strany v Chongqingu. Zavedeny nové politiky sociálního pojištění a horké otázky sociálního pojištění veřejné obavy byly podrobně vysvětleny. V rámci interaktivní relace se vesničané snažili konzultovat venkovské zdravotní pojištění, kapitálové pojištění a další související problémy a spojili svou vlastní situaci se skutečnou situací ve vesnici a předložili cenné názory a návrhy týkající se práce v oblasti sociálního zabezpečení.

Jiang Jin: „Konference Yuanba“ přináší masu kongresu strany-3

   V den setkání Yuanba bylo horké počasí, ale atmosféra byla velmi teplá. Na více než hodinovém setkání na nádvoří prošel kazatelský tým konzultacemi s více než 20 lidmi.

Jiang Jin: „Konference Yuanba“ přináší masu kongresu strany-4

Vyřešte více než 10 složitých otázek, malých i velkých. .