Společnost

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální

souhrn

Zhou Dongyu a Zhang Yishan. Foto s laskavým svolením posádky, Hualong.com, 14. června v 11:25 (Reporter Li Niao). Romantický televizní seriál pro mládež „Deset mil jarního vánku, ne tak dobrý jako vy“ v hlavní roli se Zhou Dongyu a Zhang Yishanem uspořádal plánovanou tiskovou konferenci včera (13). Přehlídky se zúčastnili původní autor a spisovatel Feng Tang a režisér Ma Jin v hlavních rolích Zhou Dongyu, Zhang Yishan, Chen Yilong a You Jingru.Když už mluvíme o postavách ve hře

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-0

  Zhou Dongyu a Zhang Yishan.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-1

   Foto s laskavým svolením posádky, Hualong.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-2

  com, 14. června v 11:25 (Reporter Li Niao). Romantický televizní seriál pro mládež „Deset mil jarního vánku, ne tak dobrý jako vy“ v hlavní roli se Zhou Dongyu a Zhang Yishanem uspořádal plánovanou tiskovou konferenci včera (13). Přehlídky se zúčastnili původní autor a spisovatel Feng Tang a režisér Ma Jin v hlavních rolích Zhou Dongyu, Zhang Yishan, Chen Yilong a You Jingru.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-3

  Když mluvil o tom, zda jsou postavy ve hře podobné sobě, Zhou Dongyu s úsměvem řekl, že byl ve svém životě introvertnější, což bylo v rozporu s osobností postavy, a řekl, že každý jiný je způsob, jak posílit vztah s Zhang Yishan pro hru. Zhouba Zhou Dongyu je v kontrastu s charakterem postavy.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-4

   „Deset mil jarního vánku, ne tak dobrý jako ty“ je převzato z poslední části trilogie slavného spisovatele Feng Tanga „Všechno roste“, „Peking,“"Peking", Zhou Dongyu hraje ve hře hrdinku Xiao Hong. Filmový štáb odhalil, že hra bude mít premiéru v červenci, a vydal plakát „Happy Youth“. Zhou Dongyu stojící dole v ložnici a Zhang Yishan ležící na balkóně se na sebe dívají plní mladistvého dechu. Příběh vypráví příběh Qiu Shui (Zhang Yishan) během jeho osmileté vysokoškolské a magisterské vysokoškolské kariéry,Potkala svého milence Xiaohonga (Zhou Dongyu) a skupinu dobrých bratrů.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-5

   Po ukončení studia došlo k mnoha vzestupům a pádům a existují příběhy nekonečné nostalgie a sentimentu po mládí a nevědomosti. Podle zprávy Zhou Dongyu je postava Zhang Yishana chlapcem, který je obzvláště zamilovaný do „poradenství“, zatímco jeho postava Xiaohong je docela štiplavá. Když mluvila o tom, zda jsou postavy ve hře podobné jí, Zhou Dongyu se zasmála a řekla, že je ve svém životě relativně introvertní.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-6

  Její popis se velmi lišil od dojmu publika, což způsobilo v publiku výbuch smíchu. Dva hlavní herci milují Zhou Dongyu mimo hru. Obrázek s laskavým svolením posádky Dříve, když bylo odhaleno obsazení televizního seriálu „Deset mil jarního vánku, ne tak dobrý jako ty“,Mnoho netizenů vyjádřilo očekávání spolupráce dvou mocných aktérů narozených v 90. letech, Dongyu Zhou a Zhang Yishan.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-7

   Na tiskové konferenci se oba na sebe často „zaútočili“ slovy a Zhou Dongyu občas předstíral, že se zlobí, a poklepal Zhang Yishan. V interaktivní relaci Dongyu Zhou a Zhang Yishan obnovili tolik diskutovanou akci, při které si ve hře vybrali bradu a dotkli se uší, a velmi dobře spolupracovali. Zhou Dongyu použil výraz „milovat a zabíjet“ k popisu svého přátelství s Zhang Yishanem.

„Deset mil jarního vánku“ je stanoveno na červenec, Dongyu Zhou odhaluje, že role Zhang Yishana je speciální-8

Vysmíval se také, že býval dámou, a nyní byl „zbloudilý“ poté, co strávil dlouhou dobu s Zhang Yishanem v posádce. nejste obeznámeni se sebou, možná nebudete mít dobrý výkon při natáčení. “Uvádí se, že„ Deset mil jarního vánku,„Ne tak dobrý jako vy“ se setká s diváky v červenci. .