Technologie

Okres Xinhe zvyšuje podporu, aby připravil půdu pro osoby se zdravotním postižením k zahájení podnikání

souhrn

Tianshan Net News (reportérka Liu Xinxian) "Vždy jsem chtěl otevřít šicí dílnu. Kvůli nedostatku finančních prostředků a fyzickým nepříjemnostem nebylo toto přání splněno. Poté, co se federace zdravotně postižených osob dozvěděla o mé situaci, dala mi jednorázová dotace 5 000 juanů na podporu individuálního podnikání., použil jsem podpůrné prostředky na nákup 2 elektrických šicích strojů a šarže hedvábí Adelais,Najměte další dva lidi ve stejné vesnici

Okres Xinhe zvyšuje podporu, aby připravil půdu pro osoby se zdravotním postižením k zahájení podnikání

Okres Xinhe zvyšuje podporu, aby připravil půdu pro osoby se zdravotním postižením k zahájení podnikání-0

  Tianshan Net News (reportérka Liu Xinxian) "Vždy jsem chtěl otevřít šicí dílnu. Kvůli nedostatku finančních prostředků a fyzickým nepříjemnostem nebylo toto přání splněno. Poté, co se federace zdravotně postižených osob dozvěděla o mé situaci, dala mi jednorázová dotace 5 000 juanů na podporu individuálního podnikání.

Okres Xinhe zvyšuje podporu, aby připravil půdu pro osoby se zdravotním postižením k zahájení podnikání-1

  , použil jsem podpůrné prostředky na nákup 2 elektrických šicích strojů a šarže hedvábí Adelais,Další dvě osoby se zdravotním postižením ve stejné vesnici byli najati, aby zřídili studio pro stříhání oděvů Li Bahar Abra.

Okres Xinhe zvyšuje podporu, aby připravil půdu pro osoby se zdravotním postižením k zahájení podnikání-2

   „13. června Guli Bahar Abra, chudá a postižená žena skupiny 1 ve vesnici Pais, město Yiqiyike, okres Xinhe, šťastně stříhala oblečení Adriesse ve svém vlastním studiu řezání oděvů. Řekla:„ Protože cena je spravedlivá,Vynikající zpracování, aktuální množství objednávky je velmi značné. „Letos federace zdravotně postižených osob v okrese Xinhe zvýšila podporu zaměstnávání zdravotně postižených, změnila model zaměstnávání zdravotně postižených z„ typu krevní transfuze “na„ hematopoetický “a aktivně povzbuzovala zdravotně postižené, aby hledali samostatnou výdělečnou činnost.

Okres Xinhe zvyšuje podporu, aby připravil půdu pro osoby se zdravotním postižením k zahájení podnikání-3

   Lidé provádějí průzkumy, aby zjistili konkrétní podnikatelskou situaci,A provádět ověřování a registraci.

Okres Xinhe zvyšuje podporu, aby připravil půdu pro osoby se zdravotním postižením k zahájení podnikání-4

Podle konkrétních potřeb jednotlivých podnikatelů se zdravotním postižením, jakož i rozsahu jejich podnikání a provozních obtíží bude poskytnuta jednorázová podpora rizikového kapitálu v obchodech na úrovni vesnice ve výši 2 000 až 10 000 juanů na pomoc zdravotně postiženým osobám, které jsou ochotny zahájit podnikání realizovat své podnikatelské sny. .