Umění

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu

souhrn

Před dvaceti devíti lety byl chlapec hospitalizován s popáleninami a ředitel základní školy chudých Čchien-ťan pomohl prosit o „záruku.“ Chen Xiannan uvedl, že pochází ze zálivu Jiayu Guizhou a letos mu je 60 let. V září 1988 Chen Yanbing, více než 1letý syn mladšího bratra Chen Xianmao, nešťastnou náhodou převrhl láhev s vroucí vodou a při hraní doma byl vážně opařen. Chen Xianmao a jeho manželka vzali Chen Yanbinga do nemocnice Wuhan Jiufeng

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-0

 Před dvaceti devíti lety byl chlapec hospitalizován s popáleninami a ředitel základní školy chudých Čchien-ťan pomohl prosit o „záruku. “ Chen Xiannan uvedl, že pochází ze zálivu Jiayu Guizhou a letos mu je 60 let. V září 1988 Chen Yanbing, více než 1letý syn mladšího bratra Chen Xianmao, nešťastnou náhodou převrhl láhev s vroucí vodou a při hraní doma byl vážně opařen.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-1

  Chen Xianmao a jeho manželka vzali Chen Yanbinga do nemocnice Wuhan Jiufeng na ošetření. V té době Chen Xianmao přinesl čtyři až pět set juanů, které byly rychle vyčerpány. Když byli bezmocní, pacient Liu Wei jim pomohl přimlouvat se s děkanem a řekl, že je ochoten za ně ručit a jeho synovec mohl pokračovat v léčbě. Rodina Chen později získala peníze, aby mohla dítě uzdravit nemoc.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-2

  „Během hospitalizace posílal Liu Wei svému synovci lahodné jídlo. Po vyléčení synovcovy nemociStali jsme se přáteli s rodinou Liu Wei, ale bohužel jsme ztratili kontakt. Nyní, když je mému synovci 30 let a pracuje v Shenzhenu, chce moje rodina zejména najít Liu Wei, jeho dobrodince, a poděkovat mu za milost zachraňující život. "Během rozhovoru se reportér dozvěděl, že Chen Xiannan i Chen Xianmao nyní pracují ve Wu-chanu.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-3

  Poté, co byl Chen Yanbing propuštěn z nemocnice, se rodina Chen a rodina Liu stali dobrými přáteli.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-4

 "Časté „výměnné návštěvy“, pokaždé, když dva bratři Chen Xiannan a Chen Xianmao jdou do domu Liu Wei, pohostinná Liu Wei nikdy nedovolí, aby se oba vrátili domů s prázdnými rukama.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-5

  „V letech 2010 a 2015 jsme šli do Liu Wei dvakrát, ale Wuhan se tolik změnil. Nemohli jsme najít jeho domov a nezeptali jsme se na něj. “ Když mluvíme o dojmu Liu Wei, řekl Chen Xiannan.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-6

 Liu Wei býval ředitelem základní školy Youmiao. Žije poblíž Xinwudong.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-7

  Má střední stavbu a mluví mandarínsky. „Hej, jedná se o sekci„ Hledání “ve Wuhan Evening News? Chci najít záchranu svého synovce. “ Včera čtenář Chen Xiannan nazval sekci „Search“ na horké lince Wuhan Evening News 13886158100 a vyprávěl dojemný příběh. Podle informací poskytnutých Chen XiannanemReportér z Wuhan Evening News zavolal vzdělávacím oddělením okresu Hongshan, High-tech zóny Donghu a scénické oblasti Donghu a zjistil, že základní škola Youmiao byla sloučena s jinými školami a ředitelka Liu Wei je již dlouho v důchodu.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-8

  Reportér šel kontaktovat Liu Wei. Po přijetí hovoru byla 73letá Liu Wei velmi nadšená: „Dlouho jsem hledala dva bratry Chen Xianmao. Nečekal jsem, že mi Wuhan Evening News pomohou kontaktovat. "Během rozhovoru se myšlenky Liu Wei stáhly zpět do roku 1988.

Včera si obě rodiny spolu povídali po telefonu-9

  V té době, ředitel základní školy Youmiao, byl kvůli fyzickému nepohodlí hospitalizován v nemocnici Jiufeng. Náhodně viděl situaci Chen Xianmao, že byl vyzván k úhradě poplatků za léčbu. " V té době měl Chen Xianmao úzkost, plakal jsem a stále jsem prosil děkana v naději, že mu dám nějaký čas na půjčení peněz.

 Stalo se, že moji rodinní příslušníci byli zaměstnanci nemocnice, a já jsem je požádal o pomoc s přímluvou u děkana, a také jsem se přihlásil k „záruce“. „Liu Wei si jasně pamatoval, že Chen Yanbing, který žil na oddělení naproti němu, utrpěl těžké popáleniny na hrudi a byl život ohrožující.

  Pomalu se vzpamatoval z pečlivého zacházení s nemocnicí.

  Dával Chen Xianmao všechno ovoce, které poslal, když jeho příbuzní a přátelé šli za ním do nemocnice. Po propuštění z nemocnice Chen Xianmao a jeho manželka vzali Chen Yanbing do domu Liu Wei, aby byli vděční. "Přinesli hrnec s olejem a přikrývku, kterou si přinesli z jejich rodného města. V říjnu 1989 jsem šel na dva dny žít do domu Chen Xianmao.

  V té době mě vesničané považovali za dobrodince a velmi mě udělali V roce 1998 byl záliv Jiayu Guizhou zaplaven a Chen Xianmao, který přišel do Wuhan pracovat, přinesl Chen Yanbing do mého domu. V té době jsem učil čínštinu pátého ročníku a Chen Yanbing ‚přerušil 've třídě, kterou jsem vedl, měsíc.

  „Liu Wei si pamatuje, že naposledy měli dva kontakt v roce 2000. V té době Chen Xianmao a jeho manželka navštívili dům syna Liu Wei.

  Později odešel do zálivu Guizhou za rodinou Chen Xianmao a zjistil, že vesničané měli pohnuli se kolektivně. Kvůli tomu byli spolu s Chen Xianmao ztraceni. Reportér se zeptal na úspěšný „most“ a obě rodiny hovořily o pocitu zmizení chlapce a chlapec se chystal oženit.

  Obě strany se dohodly, že budou pokračovat ve „vzájemné návštěvě“. „Nečekal jsem, že Reportér Wuhan Evening News, který pomůže tak rychle najít spasitele.

  Mockrát vám děkuji. Čekám na svého synovce. Až se vrátíme, určitě s ním navštívíme bratra Liu.

  “„ Včera v noci,Chen Xiannan vzrušeně zavolal reportéra zpět a Chen Xianmao také dál děkoval večerním novinám. „Slyšel jsem Chen Xianmao plakat po telefonu. Stále říkal, že mě v těchto letech tak těžce hledali . .

 . “ Liu Wei byla plná emocí. “Chen Xianmao se mě zeptala, jak si vzít auto u mě domů a řekl, že si přijde sednout, až bude na svobodě.

  Chen Yanbing, který byl v té době jen něco málo přes 1 rok, se nyní bude vdávat. Chen Xianmao řekl, že když se jeho syn ožení, musí pozvat naši rodinu na svatbu . . .

“Reporter Fu Hao.