Automatický

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona

souhrn

Wang Guoping, bývalý inspektor Komise pro zdraví a plánování rodiny Shanxi, a Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byli vyšetřováni na webu Národní komise pro dohled Ústřední komise pro disciplinární inspekci. V současné době prochází disciplinárním přezkumem a dohledem vyšetřování provinční komisí Shanxi pro kázeňskou kontrolu. Životopis Wang Guopinga Wang Guoping,Muž, národnost Han, narozen v únoru 1954

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-0

  Wang Guoping, bývalý inspektor Komise pro zdraví a plánování rodiny Shanxi, a Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byli vyšetřováni na webu Národní komise pro dohled Ústřední komise pro disciplinární inspekci. V současné době prochází disciplinárním přezkumem a dohledem vyšetřování provinční komisí Shanxi pro kázeňskou kontrolu. Životopis Wang Guopinga Wang Guoping,Muž, národnost Han, narozen v únoru 1954, z Hongdong, Shanxi, člen Komunistické strany Číny, doktorský titul. Do Komunistické strany Číny se připojil v červnu 1975 a do práce se zapojil v prosinci 1972.

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-1

   V červnu 2000 působil jako prezident a tajemník strany v provincii Shanxi provinční dětská nemocnice a nemocnice provincie Shanxi pro porodnictví a zdraví dětí; v květnu 2007 působil jako prezident nemocnice provincie Shanxi v provincii Tumor; v prosinci 2010 působil jako strana tajemník provinční nemocnice Shanxi Tumor Hospital;V lednu 2014 působil jako zástupce inspektora v provincii Shanxi pro zdraví a plánování rodiny; odešel do důchodu v únoru 2014.

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-2

   Podle provinční komise pro kázeňskou kontrolu Shanxi je Li Jianqiang, člen výboru strany a viceprezident Jinshang Bank Co.

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-3

  , Ltd. , podezřelý ze závažného porušení disciplíny a zákona a v současné době prochází disciplinárním přezkumem a dohledem a vyšetřováním provinční komisí pro kázeňskou kontrolu Shanxi.

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-4

   Životopis Li Jianqiang Li Jianqiang,Muž, národnost Han, narozen v prosinci 1958, z Yuci, Shanxi, člen Komunistické strany Číny, vysokoškolský diplom. Vstoupil do komunistické strany Číny v listopadu 1990 a do pracovní síly se připojil v srpnu 1976. V srpnu 1995 působil jako člen skupiny Leadership Group a viceprezident pobočky ICBC Taiyuan; v listopadu 1998 působil jako člen výboru strany a zástupce generálního ředitele obchodního oddělení pobočky ICBC Shanxi; v květnu 2001 byl jmenován náměstkem tajemníka stranického výboru pobočky ICBC Datong.

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-5

  Viceprezident; V červenci 2002 působil jako tajemník strany a předseda pobočky ICBC Datong; v září 2005 působil jako tajemník strany a předseda pobočky ICBC Yuncheng; v červenci 2007 působil jako zástupce tajemníka strany a předseda města Taiyuan Commercial Bank. Předseda a místopředseda; v únoru 2009 byl jmenován viceprezidentem Jinshang Bank Co. , Ltd.

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-6

  ; v srpnu 2009 byl jmenován členem stranického výboru Jinshang Bank Co. , Ltd.

Li Jianqiang, viceprezident banky Jinshang, byl vyšetřován pro podezření ze závažného porušení kázně a zákona-7

,Víceprezident. (Původně s názvem „Wang Guoping, bývalý zástupce inspektora provinční komise pro zdraví a plánování v provincii Shanxi, podléhají disciplinární kontrole a dohledu a vyšetřování 2 lidé. )“ Zodpovědný redaktor: Du Yan SF007 Klíčová slova článku: Jinshang Bank Wang Guoping Shanxi Province Žhavá doporučení Získat Sina Finance Public Oznamovat nejnovější finanční informace a videa během 24 hodin a další výhody pro fanoušky naskenovat QR kód k následování (sinafinance).