Cestovní ruch

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 v 11 hodin (reportér Wang Mei) Večer 10. června večer skončil „Ode to Joy 2“ pod scénou „Five Beauty“ obklopující horký hrnec. Každý si nemůže pomoci přemýšlet, co mám po pronásledování znovu ukončit? Hra byla vysílána celý měsíc a počet vysílání dosáhl 22 miliard, což je velmi potěšující číslo. A „White Deer Plain“

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý-0

  Hualong.

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý-1

  com, 14. června 2017 v 11 hodin (reportér Wang Mei) Večer 10. června večer skončil „Ode to Joy 2“ pod scénou „Five Beauty“ obklopující horký hrnec. Každý si nemůže pomoci přemýšlet, co mám po pronásledování znovu ukončit? Hra byla vysílána celý měsíc a počet vysílání dosáhl 22 miliard, což je velmi potěšující číslo.

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý-2

   Vysílání „Bílé jelení planiny“ se však zpozdilo kvůli pozastavení vysílání. V současné době bylo vysíláno 61 epizod a nejsou k dispozici žádné údaje o počtu vysílání. Ale při srovnání slovního spojení a hodnocení si lidé povzdechnou, že je to opravdu zvláštní věc.

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý-3

   Ústní srovnání: „White Deer Plain“ poráží „Ode to Joy 2“ a „White Deer Plain“. Hodnocení se zúčastnilo online 26320 lidí a skóre bylo 9,0.

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý-4

   To je vysoké skóre.

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý-5

   Televizní seriál a filmů, které mohou dosáhnout tohoto skóre, je hrstka. „Ode to Joy 2“ má online skóre 39 585 lidí, jejichž skóre je 5,2.

„Óda na radost 2“ po vysílání? „White Deer Plain“ je dobrý-6

Toto skóre umožňuje lidem přímo sledovat skóre a odhodit drama. Z hlediska ústního podání „White Deer Plain“ zcela překoná „Ode to Joy 2“, pak vyvstává otázka, zda zapisovatel nesleduje televizi? Nebo se lidé, kteří sledují televizi, nepodílejí na hodnocení?.