Bankovní

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 (Reporter Wang Mei) Moderní matky, i když jsou „obráceny jako nevolníci a pánové domu“, jsou po těhotenství klíčovými ochrannými předměty v rodině a nemusí využívat výhod „porod“. „Příležitost doplnit výživu a odpočinout si tělo, koneckonců proces těhotenství a porodu způsobil v těle matky po porodu spoustu změn.Období „uvěznění“

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-0

 Hualong. com, 14. června 2017 (Reporter Wang Mei) Moderní matky, i když jsou „obráceny jako nevolníci a pánové domu“, jsou po těhotenství klíčovými ochrannými předměty v rodině a nemusí využívat výhod „porod“. „Příležitost doplnit výživu a odpočinout si tělo, koneckonců proces těhotenství a porodu způsobil v těle matky po porodu spoustu změn.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-1

 Období „porodu“ je kritickým obdobím pro zotavení těla matky po porodu do negravidního stavu.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-2

  Aby se mohla matka po porodu zotavit co nejdříve, stále je třeba věnovat pozornost, pokud jde o stravu a život zvyky.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-3

  1.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-4

  Strava by měla být diverzifikovaná a větší pozornost by měla být věnována doplňování vápníku. Při výběru potravin věnujte pozornost „vyvážené výživě, různorodým potravinám a celkové množství nepřesahuje“. Pokud po jídle nedojde k žádnému nepohodlí. ,Můžete jíst cokoli.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-5

  Matky musí během těhotenství a po porodu kojit svým dětem dostatek vápníku.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-6

  Nedostatek vápníku může způsobovat bolesti kloubů a bolesti dolní části zad. Proto byste měli po porodu jíst více potravin obsahujících vápník a denně dostat 1 000 mg vápníku jídlem.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-7

  a činidla vápníku. Mléko obsahuje vysoký obsah vápníku a tělo ho snadno vstřebává.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-8

  Je to nejlepší potravinový zdroj vápníku.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-9

  Pro matky je nejlepší vypít 500 ml mléka každý den po porodu. Můžete také jíst více potravin bohatých na vápník, jako je tmavě zelená zelenina, sójové výrobky, sušené krevety, malé ryby a vhodné venkovní cvičení nebo doplnění vitaminu D každý den, aby se podpořilo vstřebávání a využití vápníku. Matky po porodu jsou také náchylné k anémii.

Jak může být „vězení“ vědecké, aby se zabránilo „porodním chorobám“?-10

  Anémie může u lidí vyvolat pocit únavy a slabosti, proto by po porodu měli jíst také více doplňků železa, například krevní produkty,Zvířecí játra, červené libové maso atd. , Pokud je anémie závažnější, je třeba přidat další doplňky železa. 2.

  Poporodní matky by měly jít na zem co nejdříve. I matky, které porodily císařským řezem, by měly jít na zem co nejdříve. Dlouhodobé sezení nebo ležení nezpůsobí jen bolesti dolní části zad, záda bolest, ale také embolie.

  Ale progesteron produkovaný těhotenstvím uvolňuje svaly a vazy,Matky po porodu proto nemohou příliš cvičit, nemohou dlouho stát nebo sedět a dlouho si nedrží pozici.

  Matky po porodu krmit dítě mnohokrát a po dlouhou dobu, takže při krmení dítěte musí být správná poloha a musíte se krmit v pohodlném stavu. Kojit můžete v různých polohách, například vsedě a vleže. Neudržujte pevné držení těla po dlouhou dobu, jinak by to snadno způsobilo bolest na jedné straně svalů a kloubů.

  Po porodu můžete začít cvičit 2 týdny po porodu a můžete začít krátkodobě chodit a běhat 6 týdnů po porodu. Cvičením si můžete posílit postavu, ovládat váhu a cvičit krk, ramena, pas, záda , hýždě a svaly pánevního dna. Snižte fyzické nepohodlí. Doba a intenzita zahájení cvičení po porodu by se měla u jednotlivých lidí lišit Obecně lze říci, že matky císařského řezu by měly být o něco později a intenzita cvičení by neměla být příliš unavená nebo nepohodlná.

  3.

  Udržujte příjemnou náladu. Nepříjemná nálada může také způsobit nepohodlí těla. Pokud se však matka po porodu cítí velmi unavená,Pokud nemáte mnoho energie na práci a máte depresi a nic vás nezajímá, musíte si dávat pozor na „poporodní depresi“ a musíte jít do nemocnice na profesionální psychologickou konzultaci.

.