Ekonomika

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě

souhrn

Zprávy z těchto novin (Reporter Qu Jiancheng, korespondent Gong Ping) Včera, tři způsoby konzultace včetně telefonické konzultace, online otázek a odpovědí a recepce provinční náborové kanceláře na místě, kandidátů na přijímací zkoušky na vysokou školu a jejich rodičů mohou kontaktovat provinční vládu, pokud mají otázky týkající se vyplňování jejich dobrovolníků, zápisu a přijetí. Náborové poradenství. Telefonní číslo konzultace je 15387180692 a doba konzultace je 12. června - 30. června

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě-0

 Zprávy z těchto novin (Reporter Qu Jiancheng, korespondent Gong Ping) Včera, tři způsoby konzultace včetně telefonické konzultace, online otázek a odpovědí a recepce provinční náborové kanceláře na místě, kandidátů na přijímací zkoušky na vysokou školu a jejich rodičů mohou kontaktovat provinční vládu, pokud mají otázky týkající se vyplňování jejich dobrovolníků, zápisu a přijetí.

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě-1

  Náborové poradenství.

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě-2

  Telefonní číslo konzultace je 15387180692 a doba konzultace je od 12. června do 30. června. 8: 30-11: 30 ráno a 2: 30-5: 30 odpoledne.

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě-3

  Je třeba poznamenat, že konzultační výzva od 1.

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě-4

  července do 26. září bude samostatně vyhlášena provinčním náborovým úřadem. Od 12. června bude provinční přijímací úřad provádět online otázky a odpovědi v „Informační síti pro přijímání Hubei“.

Telefonická konzultace a online recepce s otázkami a odpověďmi na místě-5

  Uchazeči se mohou přihlásit do „Provinční náborové kanceláře online s otázkami a odpověďmi“ v „Informační síti o přijetí Hubei“ (URL: http://zsxx. e21.

 cn)Sloupec, zadejte interaktivní platformu otázek a odpovědí a pokládejte otázky. Od 12. června provinční náborový úřad zřídí přijímací místo pro konzultace, které bude odpovědné za přijímání kandidátů a rodičů ke konzultaci. Čas je od 12.

  června do 30.

  června.

  Konzultační recepce se nachází ve 3. patře bloku B budovy vědy a vzdělávání Hubei, na východní straně náměstí Hongshan ve Wuchangu (vystupte na stanici metra 2 na stanici Hongshan Square).

  ).

 Od 1. července do 26. září bylo přijímací místo konzultací umístěno na základně Shahu Base of Hubei Education Examination Institute (č.

  12, Xueyuan Road, Youyi Avenue, Wuchang District, Wuhan). Recepce je 8:30 - 11:30 ráno a 2:30 - 5:30 odpoledne. Kandidáti a jejich rodiče vstupují na přijímací místo konzultace s vstupenkou na přijímací zkoušku kandidáta na vysokou školu.

.