Sdružení

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 v 11 hodin (reportér Wang Mei) Co se stane po kousnutí komárem? Jak zmírnit svědění a bolest? Naučí vás pár triků! Naneste na skus studený obklad. Zabalte kostku ledu do ručníku a naneste ji na pokousanou oblast. Studený obklad můžete aplikovat každé dvě až tři hodiny. Ke zmírnění svědění použijte kalamínové mléko a krém z máty peprné. Pokud dítě po kousnutí nemá horečku

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-0

  Hualong. com, 14.

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-1

   června 2017 v 11 hodin (reportér Wang Mei) Co se stane po kousnutí komárem? Jak zmírnit svědění a bolest? Naučí vás pár triků! Naneste na skus studený obklad. Zabalte kostku ledu do ručníku a naneste ji na pokousanou oblast.

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-2

   Studený obklad můžete aplikovat každé dvě až tři hodiny. Ke zmírnění svědění použijte kalamínové mléko a krém z máty peprné.

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-3

   Pokud dítě po kousnutí nemá horečku,Při kousnutí není žádný zjevný otok. Obecně lze ke zmírnění svědění použít kalamínové mléko a mátový krém. Mátový krém lze použít u dětí starších 2 let, pokud se vyhne ulcerované pokožce.

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-4

   Použijte slabou mast obsahující hormony.

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-5

   Pokud jsou svědění a otoky silné a studené obklady nejsou účinné, můžete na krátkou dobu pod vedením lékaře použít mast se slabým obsahem hormonů. Jako je 0,1% hydrokortison-butyrátová mast.

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-6

   Pokud došlo k poškrábání nebo ulceraci kůže, neměla by se aplikovat hormonální mast. Pro prevenci bakteriální infekce vředu lze použít masť erythromycin nebo mupirocin. Po kousnutí komárem, pokud je kousnutí silně oteklé, můžete pod vedením lékaře užívat antihistaminika a antialergické léky.

Co mám dělat po kousnutí komárem? Jaký způsob může zmírnit svědění a bolest?-7

Pomozte snížit otoky a bolest. .