Vzdělání

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 v 11 hodin (reportér Wang Mei) Co se stane po kousnutí komárem? Při aplikaci toaletní vody odpuzující komáry na dítě se snažte, aby si ji nemohlo aplikovat samo. Nastříkejte toaletní vodu na ruku dospělého a poté ji naneste na dítě. Je však třeba poznamenat, že na dítě nemůže být aplikována Při jídle rukama nebo jídlem vezměte toaletní vodu do žaludku.

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry-0

  Hualong.

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry-1

  com, 14. června 2017 v 11 hodin (reportér Wang Mei) Co se stane po kousnutí komárem? Při aplikaci toaletní vody odpuzující komáry na dítě se snažte, aby si ji nemohlo aplikovat samo. Nastříkejte toaletní vodu na ruku dospělého a poté ji naneste na dítě. Je však třeba poznamenat, že na dítě nemůže být aplikována Při jídle rukama nebo jídlem vezměte toaletní vodu do žaludku.

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry-2

  Moskytová repelentní toaletní voda je omezena na venkovní použití. Po návratu do interiéru byste si měli okamžitě umýt tělo mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem na ruce. Mosazná repelentní toaletní voda obsahuje organická rozpouštědla, která korozivně působí na nábytek, kůži, hedvábné oděvy, punčochy, syntetické látky.

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry-3

   vlákna atd.

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry-4

   Vyhýbejte se těmto předmětům v té době, jinak by došlo ke korozi. Cívky proti komárům,Elektrické cívky proti komárům - tento druh produktu obsahuje pesticidní složky, pokud nikdo není. Neměl by se používat v uzavřené místnosti. Měl by se používat, když v místnosti nikdo není.

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry-5

   Pokud komáři nemají útočnou sílu, otevřete dveře dýchat. Po rozptýlení znovu vstoupit do domu.

Léto je tady! Naučí vás správně používat produkty odpuzující komáry-6

   Samolepky proti moskytům a náramky proti moskytům nebyly testovány, aby se ukázaly jako účinné. Aby bylo dosaženo účinku odpuzujícího komáry, musí být koncentrace květin a rostlin odpuzujících komáry velmi vysoká. Pouze jeden nebo dva hrnce odpuzujícího účinku proti komárům jsou velmi omezené, a pokud jich dáte příliš mnoho, silný zápach květin a rostliny také způsobí, že se lidé budou cítit nepříjemně. Aplikujte vitamin B1 - to nefunguje.

   Některé matky používají vitamin B1 k jeho rozdrcení a vložení do vody a poté na pokožku dítěte. Používá se k prevenci komárů, tato metoda je neúčinná, ať už je to repelent proti komárům nebo svědění. Fyzická prevence proti komárům - nejlepší metoda prevence komárů ve vnitřních prostorách Toto je nejlepší a nejbezpečnější metoda prevence komárů v interiérech, zejména pro rodiny s dětmi, je nejlepší používat metody prevence komárů v interiérech.

   Nainstalujte dveře a okna obrazovky v místnosti. Používejte moskytiéru pro vaše dítě, když spí, ale nejprve se zbavte komárů v síti. K zabíjení komárů použijte elektrickou pláštěnku proti komárům nebo lampu proti komárům. Komáři mají rádi horké a vlhké prostředí.

   Proto byste měli včas zlikvidovat všechny nedokončené nápoje a džusy doma a udržovat koupelnu a kuchyň co nejsušší. Koupejte své děti často.

Protože když se dítě hodně potí, metabolismus se zrychlí, uvolněný oxid uhličitý se zvýší a je snadné přilákat komáry. .