Zprávy

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.

souhrn

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Letošní francouzský tým ztělesňuje týmového ducha. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbs

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-0

 Francie dosáhla finále Letošní francouzský tým ztělesňuje týmového ducha. Nanfang Daily Special Correspondent Li Xihua Photo Source: Nanfang Daily Beijing v časných ranních hodinách jedenáctého, ruský světový pohár ukončil první semifinálové soutěže, francouzský tým se při skórování spoléhal na hlavičku středního obránce Umtitiho. Belgický tým zvítězil nad belgickým týmem 1: 0 a po 12 letech se vrátil do finále mistrovství světa. Stejně jako francouzský tým v předchozích soutěžích jsou i gaulští kohouti na tomto zasedání stále hvězdami, ale jsou podstatně jednotnější než v minulost, vytvoření silného týmu.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-1

  Bojová účinnost týmu se dostala až do finále. Belgický tým, který prohrál v semifinále, si samozřejmě zaslouží respekt.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-2

 Prolomili také kletbu bojů a hráli svůj vlastní týmový fotbal, přestože finále prohráli, přesto mohli odejít jako hrdinové.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-3

  Oba týmy praktickými akcemi prokázaly, že fotbal je v konečné analýze stále týmovým sportem a pouze jednotnější tým může mít šanci na poslední smích. Francouzští hráči hru nenasytí a francouzský tým k tomu hodně přispěl.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-4

 Kromě Umtitiho, který vstřelil branku, se počítal také Griezmann, který poslal asistenci, navíc byla narušena belgická obrana a také Mbappe, který v poslední chvíli takticky táhl čas. Ale tito tři lidé mají v pozápasových rozhovorech jednu společnou věc, to znamená, že mají všichni pocit, že to není on, kdo přispěl nejvíce. Umtiti řekla:"I když jsem byl bodujícím hráčem, celý tým hrál dobře. Proto jsme postoupili do finále.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-5

  Stále si pamatuji, jak tito senioři v roce 1998 udělali hrdé všechny Francouze. Nyní musíme skončit. Je to můj úkol. Pojďme napsat naši historii Mbappé řekl: „Někteří lidé říkají, že na tomto turnaji vyhraji svým vynikajícím výkonem cenu Zlatý glóbus.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-6

 Omlouvám se, toto mě nezajímá.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-7

  Chci mistra světa. Jsme jednotný tým.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-8

  Celý tým je nyní zkroucený. "Díky poznámkám těchto dvou hráčů byl vnější svět trochu neuvěřitelný. Koneckonců, je to úplně jiné než u francouzského týmu, který v této soutěži rád bojoval dříve. Na mistrovství světa 2010 v Jižní Africe byli francouzští hráči v čele Anelka otevřeně narazila na trenéra Domeného.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-9

 Francouzský tým byl nakonec vyřazen ve skupinové fázi a stal se vtipem turnaje. O čtyři roky později neměl Benzema velké naděje, byl v pohodě.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-10

  Přestože během mistrovství světa neviděl žádné stopy, byl po zápase vystaven tomu, aby pomocí nedůstojného videa vydíral svého spoluhráče Valbuenu, což vedlo k tomu druhému. být ve stavu národního týmu.

Incident Benzema přiměl Deschampsa pochopit, že tvrdohlavá nemoc byla vyhlazena.-11

 Hlavní trenér Deschamps nemohl tolerovat tento druh sebezničujících hráčů, aby zůstali v národním týmu a vyloučili Benzemu na neurčito. Incident Benzema také umožnil Deschampsovi pochopit, že před zlepšením technické a taktické úrovně týmu musí nejprve vybudovat styl týmu. Potřebuje tým s vysokým ideologickým vědomím a každý je ochoten do týmu přispět. Proto po odstranění pár starých trnů,Deschamps najal nováčky, kteří se objevili u velkých gigantů.

  Tito hráči s potenciálem i silou nejen udrželi francouzský tým konkurenceschopný, ale také vyhladili minulé boje.

  Dnešní hráči Pogba, Griezmann, Mbappé a další jsou důvěryhodnými a schopnými hráči, i když Deschamps kvůli bezpečnosti nechal tyto talentované útočné hráče hrát pouze obrannou taktiku protiútoku. Rovněž rozhodně implementovali.

  S francouzským týmem vstupujícím do finále se Deschamps stal čtvrtým člověkem v historii světového poháru, který se účastnil finále světového poháru jako hráči a trenéři. Rovněž doufá, že jeho skupina mladých talentů dokáže napsat novou slavnou kapitola pro francouzský fotbal.

  Belgický tým může odejít a Německo, Francie,Belgie hraničící s Nizozemskem je kulturní aglomerací. Belgie je také rozdělena na vlámskou, německou a francouzskou kvůli různým úředním jazykům.

  Díky různým jazykům a rostoucímu zázemí mohou belgičtí hráči snadno vytvářet kliky.

  Belgický fotbalový svaz proto přišel s cestou, jak najmout Martineze, Španěla s bohatými zkušenostmi v Premier League a plynně anglicky, jako hlavního trenéra národního týmu. Je také jediným zahraničním trenérem mezi nejlepšími čtyřmi týmy.

  Vzhledem k tomu, že Martinez je cizinec a mluví hlavně španělsky a anglicky, zvládne vztahy mezi hráči klidně. Pod Martinezovým laděním hráči také vědí, že existují pro tým, ne pro sebe.

  Než byl tento belgický tým vyleštěn a vytvořen,Došlo také k mimosoudní epizodě, kdy byl záložník De Bruyne brankářem Courtoisem „zeleným kloboukem“. Po vyšetřování bylo zřejmé, že za tuto věc nese výhradní odpovědnost Courtois, belgický trenérský personál se zeptal, zda De Bruyne chce, když chystal vyloučit Courtoise, De Bruyne ukázal velkou předvídavost: „Jsem ochoten hrát s Courtoisem v národním týmu. „Tento druh vzdání se osobních stížností tváří v tvář národním zájmům přiměl mnoho lidí obdivovat.

  Z procesu postupu tohoto turnaje je obdivuhodná také výkonnost belgického týmu, zejména ve finále 1/8 s japonským týmem V případě zaostávání belgický tým pronásledoval tři góly v řadě, což odráží houževnatý styl týmu, který je v moderním fotbalu také něco cennějšího než talent a dovednost.

 Díky jednotnému belgickému týmu jsou hvězdní Evropané Red Devils ještě děsivější. Navzdory prohře v semifinále může belgický tým i nadále odejít se svým vynikajícím výkonem.

Samozřejmě má stále příležitost zapsat se do historie. Pokud vyhraje třetí nebo čtvrté finále, vytvoří nejvyšší úroveň v historii Světový pohár. Třetí místo. Denní reportér Nanfang Jin Zhuxi Klíčová slova: Mistrovství světa ve Francii, Belgie.