Žena

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt

souhrn

Napište dobré recenze a odstraňte špatné recenze dle libosti. Vysoká míra spokojenosti mnoha hostinců v Lijiangu v provincii Yunnan je výsledkem nového „zákona o nekalé soutěži“ vydaného před několika dny, který jasně stanoví falešnou propagandu v oblasti elektronický obchod a provozovatelé používají ke kartáčování, spekulování na dopisech, mazání špatných recenzí atd., aby pomohli sobě nebo jiným provozovatelům provádět falešnou nebo zavádějící komerční reklamu,Bude přísně potrestán. a

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-0

 Napište dobré recenze a odstraňte špatné recenze dle libosti. Vysoká míra spokojenosti mnoha hostinců v Lijiangu v provincii Yunnan je výsledkem nového „zákona o nekalé soutěži“ vydaného před několika dny, který jasně stanoví falešnou propagandu v oblasti elektronický obchod a provozovatelé používají ke kartáčování, spekulování na dopisech, mazání špatných recenzí atd. , aby pomohli sobě nebo jiným provozovatelům provádět falešnou nebo zavádějící komerční reklamu,Bude přísně potrestán.

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-1

  Reportér před několika dny objevil, že v Lijiangu v Yunnanu mnoho hostinců zavedlo online rezervace, zlepšilo se hodnocení spokojenosti a uvedlo spotřebitele v omyl pomocí falešné online propagandy.

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-2

  Není to tak dávno, co pan Li z Chongqingu vzal svou rodinu na výlet do Lijiangu v Yunnanu. V Meituanu viděl, že Fenghuaxueyue Chain Inn Chujiandian je špičkový hostinec.

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-3

 Online recenze jsou velmi dobré, obrázky pokojů jsou také velmi krásné a cena je levnější než u jiných hostinců, rezervoval si dvoulůžkový pokoj.

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-4

  Když však rodina přišla do hostince, zjistili, že se neliší od obyčejného hospodářského dvora.

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-5

  Chodby byly náhodně umístěny s věšáky na oblečení a okapy a balkony byly také pokryty oděvy. To, co ho nepřijalo, bylo to,Uprostřed noci mě kousl komár a nemohl jsem spát.

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-6

  Turista, pane Li: Probudil jsem se ve tři hodiny.

Turisté pobývající v Li-ťiangu byli kousnuti komáry a probudili recepci: domácí zvířata musí být odškodněna za smrt-7

  Když jsem se probudil, nemohl jsem spát. Komáři kousali lidi. Neexistuje moskytiéra. Pan Li nahlásil problém s komáry pracovníkům recepce v hostinci a místo toho, aby jej vyřešili, se mu místo toho vysmívali.

  Zaměstnanci recepce hostince: Toto (komár) je náš mazlíček. Každý sto juanů.

  Pan Li uvedl, že zaměstnanci recepce byli velmi nadšeni doporučováním turistických projektů hostům.

  Zaměstnanci recepce v hostinci: Jízda na koni je 280 (juanů / osoba) po dobu dvou hodin a 180 (juanů / osoba) je jedna hodina. Můžete hrát kdykoli chcete. Mnoho hostů také uvedlo, že mají stejné zkušenosti jako pan Li, a někteří z nich nemohli odolat tvrdé práci zaměstnanců recepce.

 Museli zaplatit za účast na turistických projektech, které doporučili.

  Podle odborníků z oboru se tito zaměstnanci recepce v Lijiangu nazývají hospodyně a každý hostinec má 2–3 lidi. Jejich úkolem je přilákat hosty k cestování a nakupování a poté získat slevy od cestovních kanceláří nebo nákupních obchodů.

  V některých hostincích ve starobylém městě Li-ťiang se stalo normou, že hosté za druhé nákupy využívají slevy.

 Steward z Lijiang Fenghuaxueyue Chain Inn připustil, že využili slevu. Hospodyně v hostinci: Zaplatím (jednotlivě) 30 000 až 40 000 (juanů) za jeden měsíc. Reportér: Jak vám šéf dává body? Steward: Pět až pět bodů.

  Hostinec „butler“ propaguje projekty cestovního ruchu, aby získal slevy.

  Zasvěcenci z oboru řekli novinářům, že komorník obecně doporučuje turistickým projektům s vysokými slevami. Například když jezdíte na koni v Lashihai, pijete v barové ulici a nakupujete v obchodech s nefritem, sazba slevy je obvykle kolem 50% a některé jsou ještě vyšší. Pokud hosté odmítnou účastnit se turistických nákupů, hostinec obecně požádá hosty, aby se odstěhovali z důvodu, že je místnost plná. Zasvěcený průmysl Ahua: Nechte nestydatě utrácet, a pokud je nespotřebujete, nedáte je místnosti.

 Abych to řekl na rovinu, je pitman. V obchodě „First Meeting Store Lijiang Fenghuaxueyue Chain Inn“ reportér odmítl účastnit se projektu cestovního ruchu. Když byla místnost příštího rána obnovena, reportér viděl, že na webu je místnost, ale hospodyně uvedla, že místnost byl plný a požádal reportéra, aby se přestěhoval. Hostinský: Místnost je dnes plná a místnost, ve které žijete, je již obsazená.

 Online účty hostince byly falešně zveřejněny a název nebyl správný.

  Reportér si rezervoval pokoj v „Dear Inn Lijiang Ink Impression Store“ na Meituan.

 com.

  Podle online zpráv se tento hostinec nachází v blízkosti ulice Sifang a velkého vodního kola, které je centrem starověkého města. Reportér však kráčel po více než 20 minut z ulice Sifang do hostince.

  Nejen, že místo bylo vzdálené, ale mnoho oblastí byly stále bláto. Cestování je velmi nepohodlné. Web také uvádí, že se jedná o luxusní hostinec s koberci po celém domě, špičkovým ložním prádlem, značkovou koupelnou, bezplatným WIFI atd. Reportér však zjistil, že v místnosti nebyl koberec a signál bezdrátové sítě byl velmi špatný a nebylo možné se vůbec připojit k internetu.

  Reportér se dotkl hlavy postele a oblast byla pokryta silnou vrstvou prachu. Na konvici je také silný prach a skvrny.

  Inn butler: Staroměstské ubytování v rodině je takové, bez ohledu na to, jak je luxusní, není to hostinec, je to hotel. Přejeďte prstem a poškrábejte dopisy, napište dobré recenze a negativní recenze a náhodně odstraňte „Lijiang“ „Fenghuaxueyue Chain Inn Chujian Store“ a „Qininn Lijiang Ink Impression Store“ v horní části domovské stránky Meituan. com.

 Ve starověkém městě Lijiang není méně než 5 000 velkých i malých hostinců. Lze si představit tvrdou konkurenci na internetu.

  Jak se tedy tyto dva hostince dostanou na první místo? Rozumí se, že primární podmínkou pro stanovení online pořadí je počet objednávek v hostinci.

  Objednávek pro „Fenghuaxueyue Chain Inn Chujian Store“ a „Qininn Lijiang Ink Impression Store“ je více než 5 000. Je nejvyšší na webu.

  Tyto dva hostince jsou obchodní řetězce, z nichž každý má asi 20 franšízových obchodů, řekl hostinský správce novinářům, že jejich franšízové ​​obchody mají za úkol kontrolovat objednávky.

  Reportér: Kolik objednávek denně? Steward: Každý hostinec má osm objednávek denně a (denně) více než sto objednávek.

  Reportér: Existuje více než 100 objednávek denně.

  Steward: Ale to nemůže být příliš falešné,Všechno je třeba rozdělit do časových období a pak to nedělejte příliš zjevným nebo příliš koncentrovaným. Podle zasvěcených v oboru musí nově otevřené hostince ve starém městě Li-ťiang obecně používat účty ke zlepšení svého žebříčku a mohou být hodnoceny v přední části po dobu asi 15 dnů nepřetržitého vyúčtování.

  Podle zasvěcených v oboru jsou skóre chvály také klíčovým faktorem při určování online hodnocení: „Fenghuaxueyue Chain Inn Chujiandian“A „Qin Inn Lijiang Ink Impression Store“ má dobré skóre 5 bodů, což je perfektní skóre.

  Reportér viděl, že když si hosté prohlédnou hostince, komorníci požádají hosty, aby jim udělali chválu s pěti hvězdičkami. Někteří komorníci si dokonce vzali mobilní telefony hostů a pochválili samotné hostince. Reportér si všiml, že poté, co komorník dokončil psaní dobrých recenzí, dobré recenze také vyfotografoval.

 Steward: Máme úkol a každý den musíme chválit. V době tisku má Fenghuaxueyue Chain Inn Chujiandian 3788 uživatelských recenzí s kladnou sazbou 96%, což znamená, že jsou 4% negativní recenze. Podle tohoto poměru má tento hostinec více než 150 negativních recenzí.

 , Ale pouze 6 položky se zobrazují online. Hostinský sluha novinářům řekl:Když host vydal špatnou recenzi, okamžitě ho kontaktoval, aby špatnou recenzi odstranil. Steward: Dej mu jen červenou obálku nebo tak něco.

  Pár set. Reportér dal negativní recenze „Fenghuaxueyue Chain Inn Chujiandian“ a „Qininn Lijiang Ink Impression Store“. Jistě, někdo, kdo tvrdil, že je osobou odpovědnou za tyto dva hostince, zavolal reportérovi a navrhl podmínky pro odstranění negativních recenzí. Osoba odpovědná za hostinec: Můžete zde smazat naši negativní recenzi? Jsme zde, abychom vám poskytli cashback v červené obálce.

  Druhá osoba odpovědná za hostinec: (vám) vrátím poplatek za pokoj a poté vám vrátím 500 juanů, ano? Reportér s jejich žádostí nesouhlasil, a tak reportéra neustále obtěžovali po telefonu. Osoba odpovědná za hostinec:Šéf nám řekl, že pokud nesouhlasíte, můžete vám volat pouze 20 hovorů denně.

  Nově revidovaný „Zákon o nekalé soutěži v Čínské lidové republice“ stanoví, že provozovatelé nebudou činit falešnou nebo zavádějící obchodní reklamu, klamat, klamat nebo zavádět své výrobky ohledně výkonu, funkcí, kvality, stavu prodeje, hodnocení uživatelů a předchozích vyznamenání. Zavádějící spotřebitelé. Provozovatelé podniků nesmí pomáhat jiným provozovatelům podniků provádět falešnou nebo zavádějící komerční propagandu organizováním falešných transakcí nebo jinými metodami.

  Porušitelům bude uložena pokuta ve výši nejméně 200 000 juanů, avšak nejvýše 1 milion juanů; pokud budou okolnosti vážné, bude jim uložena pokuta ve výši nejméně 1 milion juanů, avšak nejvýše 2 miliony juanů, a jejich obchodní licence mohou být zrušeny. Když reportér provedl neohlášenou návštěvu v Lijiangu,Kontaktoval jsem osobu odpovědnou za Meituan. com v Li-ťiangu a oznámil jsem mu, že některé hostince přejely objednávky a odstranily špatné recenze, ale Meituan neodpověděl kladně.

  Reportér zadal na vyhledávací platformě klíčová slova jako „Meituan swipe commands“. , Existuje také spousta odhalení příkazů k vyčištění Meituan Inn. Vyzýváme příslušná oddělení, aby zvýšily dohled. Striktně prozkoumejte falešné propagandistické chování online objednávání, aby spotřebitelé mohli skutečně jasně zjistit spotřebu.

.