Vzdělání

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká

souhrn

Tianshan Net News (uvádí korespondent Ming Wei a Chen Weiqi) Nyní, když vstoupilo horké letní počasí, začal turistický průmysl v okrese Jimusaer v Sin-ťiangu také uvádět „vysokou teplotu“. 14. června v hornaté oblasti jižního Jimsarského kraje nově postavený statek přivítal várku za várkou letních turistů a letos v létě se stal vynikajícím místem pro přilákání turistů. Turistka Ma Haisheng z okresu Jimsar šťastně řekla:„Tyto dva dny trvaly

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká-0

  Tianshan Net News (uvádí korespondent Ming Wei a Chen Weiqi) Nyní, když vstoupilo horké letní počasí, začal turistický průmysl v okrese Jimusaer v Sin-ťiangu také uvádět „vysokou teplotu“. 14. června v hornaté oblasti jižního Jimsarského kraje nově postavený statek přivítal várku za várkou letních turistů a letos v létě se stal vynikajícím místem pro přilákání turistů. Turistka Ma Haisheng z okresu Jimsar šťastně řekla:„Vysoká teplota poslední dva dny přetrvávala, a tak jsem vzal svou rodinu do hor ochutnat divokou zeleninu, hrát si s potokem a ochladit se.

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká-1

  “ Zároveň v Beiting Town v okrese Jimsar, malí i velcí rybníky jsou obklopeny bujným rákosím. , Turisté, kteří přišli na ryby, si v rybářské vesnici pronajali deštníky a rybářské pruty, aby si mohli užít volný čas.

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká-2

   Jako jediné velké město akvakultury ve třech okresech Dongsan v prefektuře Changji,Roční produkce ryb v Beiting Town může dosáhnout více než 1 000 tun.

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká-3

   Rybářská vesnice vesničana Zhang Deli v Beiting Town se rozkládá na ploše 180 akrů a má 10 rybníků různých velikostí. Za účelem rozvoje rybářské ekonomiky pomohlo město Zhang Deli a dalším vesničanům představit širokou škálu ryb , krevety a krabí smažit z jiných míst.

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká-4

   Turistická sovětská armáda Urumči řekla: „Každé léto, když je horké počasí,Každý musí přijít na rybníky v okrese Jimsar, aby lovil ryby. Je plně funkční. Kromě rybaření můžete také člunovat, vybírat a zůstat. Je velmi příjemné hrát.

Letní dovolená v okrese Jimsar je horká-5

".