Zprávy

Přišla první várka 112 migrujících pracovníků z prefektury Xiangxi

souhrn

Brzy ráno 13. června dorazilo na východojižní stanici Jinan ve vlaku K876 112 migrujících pracovníků z provincie Xiangxi Tujia a autonomní prefektury Miao v provincii Hunan. Městské oddělení lidských zdrojů a sociálních věcí uspořádalo zaměstnanecké a pracovní společnosti, aby uspořádaly uvítací ceremoniál na stanici, a na místě distribuovaly toaletní potřeby a potřeby pro každodenní potřeby migrujícím pracovníkům z Xiangxi. 112 migrujících pracovníků pocházelo z města Jishou, prefektury Xiangxi,

Přišla první várka 112 migrujících pracovníků z prefektury Xiangxi

Přišla první várka 112 migrujících pracovníků z prefektury Xiangxi-0

  Brzy ráno 13. června dorazilo na východojižní stanici Jinan ve vlaku K876 112 migrujících pracovníků z provincie Xiangxi Tujia a autonomní prefektury Miao v provincii Hunan.

Přišla první várka 112 migrujících pracovníků z prefektury Xiangxi-1

Městské oddělení lidských zdrojů a sociálních věcí uspořádalo zaměstnanecké a pracovní společnosti, aby uspořádaly uvítací ceremoniál na stanici, a na místě distribuovaly toaletní potřeby a potřeby pro každodenní potřeby migrujícím pracovníkům z Xiangxi. 112 migrujících pracovníků pocházelo z města Jishou, prefektury Xiangxi,Luxi County, Fenghuang County, Guzhang County, Huayuan County, Baojing County, Yongshun County a Longshan County je 8 protějškových krajů a měst, z nichž 63 lidí jsou chudí venkovští dělníci, kteří založili složky. Migrující pracovníci postupně přijdou do Jinan Gutechnetium Electronic Devices, Wolong Electric Zhangqiu Haier Motor, Jinan Taixing Fine Chemicals, Geely Automobile, Jinan Huayang Fasteners,9 společností, Chaoyixing Catering, Shandong Xutian Logo a Tiangong Housekeeping, nastoupily na nové pozice, naučily se nové dovednosti a začaly pracovat a žít v Jinanu. .