Společnost

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos do Hubei zapsat 146 studentů

souhrn

Zprávy z našich novin (Reporter Qu Jiancheng) Provinční úřad pro nábor včera oznámil národní plán zápisu na vysokou školu v Hubei. Letos plánuje Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua zapsat 146 studentů, což je oproti minulému roku nárůst o 17 plánů. Včera provinční náborový úřad oznámil plán zápisu na vysoké školy a univerzity v Hubei podle témat a oborů. Podrobnosti naleznete v Hubei Enrollment Information Network. Statistiky reportéra to zjistilyPekingská univerzita, Tsinghua University

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos do Hubei zapsat 146 studentů

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos do Hubei zapsat 146 studentů-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Qu Jiancheng) Provinční úřad pro nábor včera oznámil národní plán zápisu na vysokou školu v Hubei.

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos do Hubei zapsat 146 studentů-1

   Letos plánuje Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua zapsat 146 studentů, což je oproti minulému roku nárůst o 17 plánů. Včera provinční náborový úřad oznámil plán zápisu na vysoké školy a univerzity v Hubei podle témat a oborů.

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos do Hubei zapsat 146 studentů-2

   Podrobnosti naleznete v Hubei Enrollment Information Network. Statistiky reportéra to zjistilyPekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos v Hubei zaregistrovat 146 lidí. Mezi nimi Peking University plánuje přijmout 70 lidí v Hubei, 25 lidí a 45 lidí v oblasti umění a věd; Univerzita Tsinghua plánuje přijmout 76 lidí v Hubei, 4 osoby a 72 lidí v oblasti umění a věd. V loňském roce Pekingská univerzita a Tsinghua University plánovaly v Hubei zapsat celkem 129 studentů, ale nakonec tyto dvě univerzity zapsaly do Hubei celkem 339 studentů.

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos do Hubei zapsat 146 studentů-3

Je tu o 35 lidí víc než rok předtím. Odborníci uvedli, že včetně doporučených studentů, nezávislého plánu zápisu a konečného mobilního plánu předloženého oběma školami by konečné letošní číslo Pekingské univerzity a univerzity Tsinghua nemělo být nižší než v loňském roce. .