Cestovní ruch

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“

souhrn

Tianshan Net News (uvádí korespondent Ayishem Guliyan Bin) 10. června vstoupili pracovníci Úřadu pro správu kultury v okrese Bachu do střední školy číslo 3 v okrese Bachu a uskutečnili putovní výstavu „Mobilní muzeum“ s více než 2 000 učiteli. Sheng navštívil výstavu. Tato událost formou výstavní desky vysvětlila učitelům a studentům všech etnických skupin, že lidé všech etnických skupin v Sin-ťiangu jsou spojeni krví,Komunikativní

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“-0

  Tianshan Net News (uvádí korespondent Ayishem Guliyan Bin) 10. června vstoupili pracovníci Úřadu pro správu kultury v okrese Bachu do střední školy číslo 3 v okrese Bachu a uskutečnili putovní výstavu „Mobilní muzeum“ s více než 2 000 učiteli. Sheng navštívil výstavu.

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“-1

   Tato událost formou výstavní desky vysvětlila učitelům a studentům všech etnických skupin, že lidé všech etnických skupin v Sin-ťiangu jsou spojeni krví,Historie vývoje a tradiční kultura fúze a komunikace byly dobře přijaty učiteli a studenty všech etnických skupin.

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“-2

   Subinur Nurmaimat, student střední školy v okrese Bachu č.

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“-3

   3, řekl: „Účastí na této aktivitě jsem se naučil spoustu historických znalostí. Doufám, že se takové aktivity mohou v naší škole konat často.

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“-4

  “ Všechny příslušné odpovědné osoby uvedly ,Tato putovní výstavní činnost „Mobilní muzeum“ umožňuje studentům dozvědět se o kulturním dědictví svého rodného města bez opuštění školy, což nejen rozšiřuje jejich obzory, ale také zvyšuje jejich povědomí o ochraně kulturního dědictví. Více podobných aktivit budeme provádět v budoucnost . .

Kraj Bachu: Do areálu vstupuje výstava „Mobile Museum“-5

. .