Fyzický

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017, 13:00 (Reporter Wang Mei) Před několika dny Yang Zi upřímně řekla, že byla nedávno špatně pokárána, a často viděla lidi, kteří kárali ve svém kruhu přátel. To poslal Yang Zi během vysílání „Ódy na radost 2“ Weibo. Qiu Yingying, který hrál od první sezóny do druhé sezóny, dost pokáral, zejména role nejasného emocionálního přístupu této postavy, který si získal mnoho diváků.

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod-0

  Hualong. com, 14.

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod-1

   června 2017, 13:00 (Reporter Wang Mei) Před několika dny Yang Zi upřímně řekla, že byla nedávno špatně pokárána, a často viděla lidi, kteří kárali ve svém kruhu přátel. To poslal Yang Zi během vysílání „Ódy na radost 2“ Weibo.

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod-2

   Qiu Yingying, který hrál od první sezóny do druhé sezóny, dost pokáral, zejména kvůli roli nejasného emocionálního přístupu této postavy, což vyvolalo mnoho diváků “Qi explodovala. “Pro tuto roztomilou a nenávistnou postavu je Qiu Yingying velmi otravná, ale také velmi jednoduchá. Z pohledu postavy je Qiu Yingying nejběžnější osobou v„ Ódě na radost “, ne tak moudrou jako Andy, a ne stejně dobrá jako hudba z rodinného prostředí. Xiao Hong není tak krásná jako Fan Shengmei, a dokonce i Guan Juer, který je jí podobný, ji bije jako vychovanou a rozumnou.

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod-3

   V době, kdy je Qiu Yingying nejvíce zastoupena hra je pokaždé, když se zamiluje.

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod-4

  Dvakrát byla láska energická a dvakrát byla kuřata a psi v komunitě Happy Song neklidní.

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod-5

   V roli Qiu Yingying chce Yang Zi hrát Qu Xiaoyan nebo Andy, protože takovou roli nikdy nehrál, ale diváci mají štěstí, že jste Qiu Yingying. Je třeba připustit, že po dvou sezónách televizních seriálů existuje mnoho lidí, kteří nenávidí Qiu Yingying, a existuje také mnoho lidí, kteří ji mají rádi. Qiu Yingying dokázal do jisté míry vyhrát výkon Yang Zi.

Odmítnutí Yang Zi hrát „Ode to Joy 3“ nepředpokládalo, že by to byl důvod-6

   Obecně lze říci, že herecké schopnosti Yang Zi si pamatujeme, že je Qiu Yingying a Qiu Yingying je její. Proč bychom měli odmítnout třetí sezónu? Yang Zi odmítl vystoupit ve třetí části. Soudě podle reakce diváků v této sezóně je hra téměř hotová a bude uzavřena, jakmile se to zlepší. Pokud střílíte třetí část,Můžete mít více stížností, protože každý bude očekávat vyšší, bez ohledu na to, jak hrajete Qiu Yingying, je to již takhle, pokud nejíte své vlastní peníze a nedojde k žádnému zlepšení.

.