Soutěž

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna

souhrn

Hualong.com.cn v 11:10 dne 14. června. V poledne 7. června předvedl Chongqing první vysokoteplotní počasí s povrchovou teplotou 40 stupňů. Sedmdesátiletý muž na Yubei 2. silnici omdlel po opilý na velkém zeleninovém trhu na 2. silnici. U dveří policie ve službě na obousměrné policejní stanici přijala hovor od nadšených občanů a spěchala na místo, aby ho odvezla do nemocnice na ošetření. Kolem 11:37 7. června,

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna-0

  Hualong. com.

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna-1

  cn v 11:10 dne 14. června.

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna-2

   V poledne 7. června předvedl Chongqing první vysokoteplotní počasí s povrchovou teplotou 40 stupňů. Sedmdesátiletý muž na Yubei 2.

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna-3

   silnici omdlel po opilý na velkém zeleninovém trhu na 2. silnici. U dveří policie ve službě na obousměrné policejní stanici přijala hovor od nadšených občanů a spěchala na místo, aby ho odvezla do nemocnice na ošetření.

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna-4

   Kolem 11:37 7. června,Policista ve službě na policejní stanici v Lianglu pobočky veřejné bezpečnosti v okrese Yubei přijal volání od mas, že starý muž náhle spadl na zem a krvácel poblíž trhu Lianglu Dacai.

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna-5

   Policie po přijetí volání o pomoc okamžitě vyrazila na místo nehody. Po příjezdu na místo policie viděla starého muže ležet pod žhnoucím sluncem s krvavými očima v koutcích úst.

Sedmdesátiletý muž opilý a omdlel pod spalujícím sluncem, policie Yubei včas zachráněna-6

   Když to policie viděla, spěchala vpřed a pomohla starci do stínu. Policie zjistila, že starý muž páchl alkoholem a jeho duševní stav nebyl dobrý, ale přesto dokázal říci své jméno a jména příbuzných.

   Policie poté zavolala na tísňové číslo 120, ověřila totožnost starého muže a kontaktovala jeho příbuzné.

   Právě když se na místo vrhl zdravotnický personál, když se policie chystala poslat starého muže do nemocnice, starý muž se zdráhal sledovat policii a zdravotnický personál do nemocnice. Příbuzní starého muže se rychle vrhli na místo činu a starý muž byl nakonec za silného přesvědčování policie, zdravotnického personálu a příbuzných starého muže ochoten jít na ošetření do nemocnice.

   Nakonec starý muž také uvedl důvod, proč nešel do nemocnice.

Ukázalo se, že starý muž se zdráhal utratit náklady na lékařskou péči. Yubei policie připomněla občanům, že při pití nesmí občané pít nadměrně kvůli dočasným emocím. Zejména starší lidé by neměli nadměrně pít, aby nezpůsobili nenapravitelné škody. .