Právní

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 (Reporter Wang Mei) Někteří lidé jsou náchylní k vypadávání vlasů. Kromě klimatu to může souviset také s fyzickou zdatností. Můžete si vybrat některé čínské bylinné čaje podle své postavy. 1. Lidé s nedostatečnou qi a krví v čaji Shouwu budou mít obvykle suché a žluté vlasy. V tuto chvíli pijte čaj Shouwu, který vyživuje qi a krev.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-0

  Hualong. com, 14. června 2017 (Reporter Wang Mei) Někteří lidé jsou náchylní k vypadávání vlasů. Kromě klimatu to může souviset také s fyzickou zdatností.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-1

   Můžete si vybrat některé čínské bylinné čaje podle své postavy. 1.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-2

   Lidé s nedostatečnou qi a krví v čaji Shouwu budou mít obvykle suché a žluté vlasy.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-3

   V tuto chvíli pijte čaj Shouwu, který vyživuje qi a krev.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-4

   2. Pokud je ječmenový čaj vlhký a horký, má vestavěnou postavu,Tito lidé, kteří se obvykle projevují jako mastné vlasy a nadměrné lupy, si mohou vybrat čaj ze semen coix, čaj chryzantémy atd.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-5

   Dva typy šamponu 1. Lehká slaná voda Přidejte 15 gramů stolní soli do 1500 ml teplé vody, dobře promíchejte a poté šampon 1-2krát týdně.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-6

   Tradiční čínská medicína již dlouho používá kuchyňskou sůl jako externí lék na odvádění tepla, detoxikaci, sterilizaci a protizánětlivé účinky. Účinek svíravých mazových žláz je velmi užitečný při vypadávání vlasů.

Dva čaje a dva šampony vás naučí léčit vypadávání vlasů-7

   2. Chryzantémový prášek Podle záznamů se Cixi velmi ráda obléká, ale protože jí jídlo s vysokým obsahem tuku, jsou její vlasy mastnější, nejen že vlasy snadno ztratíte, ale také jim chybí lesk.

Lékaři vyvinuli mnoho receptů na šampony a péči o vlasy pro péči o vlasy Cixi, jako je prášek chryzantémy. Chryzantémový prášek:Květy heřmánku, vinná réva, sušené listy cypřiše, chuanxiong, bílá kůra kořene moruše, angelica, Asarum, Eclipta prostrata, osm příchutí, hrubé síto. Na každou příchuť použijte 60 gramů léku, 750 ml sirupu, odvarujte na 500 ml, odstraňte zbytky a šampon. .