Živobytí

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje

souhrn

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v rámci budoucího strategického rozvoje „turn“ reportér China Securities News & nbsp; Xu Wenqing & nbsp; & nbsp; Večer 17. září změnil oficiální název JD Finance Weibo, Toutiao a Douyin název na „ Digitální sekce JD ". Podle zasvěcených v oboru znamená krok společnosti JD Finance to, že mohla být vydána budoucí pozice a směr strategického rozvoje společnosti.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-0

 JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím strategickém vývoji „otočila“ reportér China Securities Journal Xu Wenqing Večer 17. září si oficiální Weibo, Toutiao a Douyin z JD Finance změnili název na „JD Digital Technologie".

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-1

  Podle zasvěcených v oboru znamená posun JD Finance to, že se budoucí umístění a směr strategického rozvoje společnosti mohly změnit. Formálně transformována z finanční společnosti na technologickou společnost. V reakci na to společnost JD Finance odpověděla: „Věříme, že digitální technologie mohou lépe odrážet postavení společnosti, takže na straně nových médií zkuste ke komunikaci s průmyslem a uživateli použít název„ JD Digital Technology “. “ Kromě toho JD Finance v současné době pracuje Naplánujte změnu názvu skupiny.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-2

  V budoucnu bude JD Digital představena jako celková značka skupiny. Podle pozorování reportéra JD Finance v minulosti po dlouhou dobu vykazovala známky „obratu“, pokud jde o obsah podnikání, směr investování a zavedení talentů. Změna názvu odhaluje nový strategický směr. Podle názoru reportéra je JD Digital zkratkou JD Digital Technology.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-3

  Důvodem změny názvu je, že kromě digitálního finančního podnikání současné skupinyRovněž spustila služby jako JD City, digitální podnikové služby a inteligentní roboty. „Naše rozšíření hranice digitálního podnikání již dávno překročilo původní rozsah JD Finance. Podíváme-li se na veškeré podnikání společnosti, jehož podstata je založena na digitálním využití umělé inteligence, blockchainu, internetu věcí a dalších technologií k optimalizaci uživatelů Zkušenosti,Snižte průmyslové náklady a zvyšte jeho efektivitu.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-4

  Digitální technologie proto může lépe odrážet celkové postavení skupiny. "JD Finance řekl.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-5

  Ve skutečnosti generální ředitel JD Finance Chen Shengqiang zdůraznil, že data a technologie jsou hlavní výhody JD Finance již několikrát od roku 2016.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-6

  Tento rozsudek rychle podpořil JD Finance k dokončení upgradu z 1,0 na 2,0. "To znamená, exportovat své vlastní technické možnosti do finančních institucí a transformovat obchodní model z B2C na B2B2C. Takzvaný „model B2B2C“ znamená, že obsluhou finančních institucí na konci B je nakonec dosaženo cíle zlepšit zákaznickou zkušenost uživatelů finančních institucí na konci C.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-7

  V této aktualizaci společnost JD Finance vždy zdůrazňovala „od finanční společnosti k technologické společnosti“. . Podle pozorovatele reportéra se ve fázi 1.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-8

 0 zavázala společnost JD Finance k určování cen rizik, digitální aktivaci a rozvoji digitálního spotřebitelského financování, financování dodavatelského řetězce a dalších nových modelů, aby pomohla podnikům ve výrobním, oběhovém a spotřebitelském sektoru upgradovat, a pomáhat malým podnikům Mikropodniky, mladí lidé narození v roce 1995 nebo dokonce po 00, stejně jako zákazníci „zemědělství, venkova a farmářů“ si užili inkluzivní finanční služby. Ve fázi 2. 0 je novou pozicí JD Finance společnost zabývající se digitálními technologiemi sloužící finančním institucím využívající model B2B2C k poskytování finančních služeb digitálním podnikům. V této fázi se JD Finance zaměřuje na digitální aktivizaci a digitalizaci aktiv.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-9

  Podle odborníků z oboru změnila tentokrát JD Finance svůj název na „JD Digital“ a důsledky jsou zřejmé. V budoucnu bude podnikání společnosti JD Digital daleko přesahovat rámec obsluhy finančních institucí, jako jsou městské výpočty, inteligentní roboti a služby digitálního podnikání, na které se bude v budoucím vývoji zaměřovat. „Ačkoli se název změní, digitální finanční podnikání bude i v budoucnu důležitou součástí celé skupiny a budeme i nadále akumulovat příslušné schopnosti.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-10

 Zaměřte se na uživatele, neustále inovujte produkty, optimalizujte uživatelské prostředí a podnikejte v souladu se zákony a předpisy. „JD Finance uvedlo.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-11

  Investice a zavádění talentů jsou„ jednoznačné “. Aby se dosáhlo hladkého přechodu, Chen Shengqiang kdysi řekl, že neexistuje žádný horní limit v zavádění datových technologií a souvisejících talentů. V posledních letech, bez ohledu na zavedení talentů na vysoké úrovni v oblasti datových technologií,Implementace podnikání v oblasti datových technologií, dokončení externí spolupráce, externí investice a zaměření investic společnosti posílily uspořádání na úrovni „digitální technologie, umělé inteligence a technologie“.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-12

  Podle údajů bylo od října loňského roku do července letošního roku představeno společnosti JD Finance celkem 7 talentů na vysoké úrovni, včetně Bo Liefenga, bývalého hlavního vědce Amazonu, který se připojil k JD Finance AI Lab. Dr. Peng Jian ze School of Computer Science na University of Illinois v Urbana-Champaign slouží jako hlavní konzultant laboratoře; Zheng Yu, bývalý šéf městských výpočtů společnosti Microsoft, slouží jako hlavní datový vědec JD Finance; Ruida Čínský generální ředitel Yao Chengzhang se připojuje a je zodpovědný za strategické plánování a implementaci společnosti; kromě toho Li Shangrong, bývalý prezident Čínské stavební banky Henan Branch,Bývalý asistent generálního ředitele Centra kreditních karet China Merchants Bank Wang Yu, bývalý viceprezident Nordic Bank Zhang Xu a dalších „kádrů“ finančního průmyslu se postupně připojili k JD Finance a kultivovali v mnoha aspektech, jako je digitální provoz kreditních karet a vytvoření systémů datových aktiv. Pokud jde o investice související s daty a technologiemi, společnost JD Finance měla za poslední tři roky také hodně rozložení.

JD Finance změnila svůj název na „JD Digital Technology“ v budoucím „obratu“ strategického rozvoje-13

 V listopadu 2015 investovala JD Finance do agregovaných dat a dosáhla s ní strategické spolupráce; v květnu 2018 získala společnost Yunjian Technology desítky milionů juanů v rámci kola strategických investic od JD Finance; v roce 2018 strategicky investovala JD Finance do Haiyi Technology ; Červen 2018 V červenci JD Cloud a JD Finance společně investovaly do BoCloud Boyun; v červenci 2018 se JD Finance připojila k JD Group,Investice do dalších technologických společností vedly Sequoia Capital China Fund a IDG Capital. „Z pohledu směru transformace název„ JD Finance “zjevně„ nemůže nést “svůj směr rozvoje podnikání.

  Přejmenován na„ JD Digital “, jeho budoucí směr strategického rozvoje bude jasnější. “ Uvádějí zasvěcenci z oboru.

Odpovědný redaktor: Populární doporučení Xie Haipinga Odložte veřejný účet Sina Finance na 24hodinové nepřetržité vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).