Automatický

Několik „jamek“, které šampon dokáže lidi nejvíce oklamat! Mnoho lidí bylo postaveno!

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 ve 13:00 (Reporter Wang Mei) „Žádný silikonový olej, žádné podráždění!“ „Šampon proti lupům xx, držte se od problémů s lupy!“ Existují různé značky a různé účinky na Šampon je opravdu oslnivý, proti lupům, hladké, černé vlasy, výživná pokožka hlavy, vše v jednom ... Který si mám vybrat?Pravda je

Několik „jamek“, které šampon dokáže lidi nejvíce oklamat! Mnoho lidí bylo postaveno!

Několik „jamek“, které šampon dokáže lidi nejvíce oklamat! Mnoho lidí bylo postaveno!-0

 Hualong.

Několik „jamek“, které šampon dokáže lidi nejvíce oklamat! Mnoho lidí bylo postaveno!-1

 com, 14. června 2017 ve 13:00 (Reporter Wang Mei) „Žádný silikonový olej, žádné podráždění!“ „Šampon proti lupům xx, držte se od problémů s lupy!“ Existují různé značky a různé účinky na Šampon je opravdu oslnivý, proti lupům, hladké, černé vlasy, výživná pokožka hlavy, vše v jednom .

Několik „jamek“, které šampon dokáže lidi nejvíce oklamat! Mnoho lidí bylo postaveno!-2

 . . Který si mám vybrat?Pravda je: hehe, myslíš příliš mnoho! Šampon je bez silikonu a nedráždivý? Spadli jste do této jámy? Chcete říct, že šampon je bez silikonu a nedráždivý? Jedná se o poškozený silikonový olej.

Několik „jamek“, které šampon dokáže lidi nejvíce oklamat! Mnoho lidí bylo postaveno!-3

  Bez ohledu na značku je cena šamponu bez silikonu obecně vyšší než cena běžného šamponu.

Několik „jamek“, které šampon dokáže lidi nejvíce oklamat! Mnoho lidí bylo postaveno!-4

  Šampon bez silikonu je tak drahý, je to opravdu lepší než šampony obsahující silikonový olej?Obchodníci prodávající tento typ šamponu ve skutečnosti nejprve vytvořili „nedorozumění“, když tvrdili, že silikonový olej ucpává vlasové folikuly, což způsobuje suché a poškozené vlasy a dokonce i jejich vypadávání. Spotřebitelé byli vyzváni, aby si vybrali šampony „bez silikonu“. Zdá se, že je opravdu špatné tlačit tyto odpovědnosti na silikonový olej. Tzv.

 „Silikonový olej" je ve skutečnosti chemická přísada přidávaná do tradičních šamponů, díky nimž jsou vlasy hladké - polydimethylsiloxan.

  Důvodem, proč se silikonový olej používá v toaletních potřebách po mnoho let, je ten, že může přilnout k vlasům. Na hedvábí vyplňuje poškozené části vlasových šupin, takže povrch vlasů je hladší, čímž vlasy chrání.

 Není třeba se obávat ztráty vlasů způsobené ucpáním vlasových folikulů. Silikonový olej je nerozpustný ve vodě. Dlouhodobé čištění může způsobit ucpání vlasových folikulů pokožky hlavy, ale to neznamená, že poškození pokožky hlavy nebo vypadávání vlasů je přímo způsobeno silikonovým olejem. To může způsobit duševní stres, deprese, endokrinní poruchy a některá onemocnění.

  ztráta vlasů.

  Dokud si budete čistit pokožku hlavy pokaždé, když si budete umýt vlasy,A snažte se nepoužívat stejný šampon po dlouhou dobu, abyste se vyhnuli této chybě silikonového oleje.

  Ve skutečnosti bez silikonového oleje skutečně může být jen velmi málo šamponů. Reportér provedl podrobná šetření v oblastech šamponů a péče o vlasy hlavních nákupních center a přepážek. Téměř každý šampon má v seznamu složek „polydimethyl“.

Silikon „tato složka . .