Automatický

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí

souhrn

Xinhua News Agency, Peking, 14. června (Reportéři Li Hanfang, Zhao Bo, Qi Xianghui) Čínská lidová republika a Panamská republika podepsaly 13. komuniké společné komuniké o navázání diplomatických vztahů na úrovni velvyslanců. Ma Xiaoguang, mluvčí Úřadu pro státní záležitosti na Tchaj-wanu, odpověděla na dotazy a komentáře na pravidelné tiskové konferenci dne 14. Tchaj-wanským úřadům zbývá jen přemýšlet o návratu přes úzké vztahy správným směrem .Doufám, že uznávají objektivní obecný trend

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí-0

  Xinhua News Agency, Peking, 14. června (Reportéři Li Hanfang, Zhao Bo, Qi Xianghui) Čínská lidová republika a Panamská republika podepsaly 13. komuniké společné komuniké o navázání diplomatických vztahů na úrovni velvyslanců. Ma Xiaoguang, mluvčí Úřadu pro státní záležitosti na Tchaj-wanu, odpověděla na dotazy a komentáře na pravidelné tiskové konferenci dne 14.

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí-1

   Tchaj-wanským úřadům zbývá jen přemýšlet o návratu přes úzké vztahy správným směrem . Doufám, že uznají obecný objektivní trend a učiní moudrou volbu. Pokud jde o navázání diplomatických vztahů mezi Čínou a Pákistánem, Ma Xiaoguang uvedla, že na světě existuje pouze jedna Čína. Dodržováním principu jedné Číny je všeobecná shoda mezinárodního společenství.

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí-2

   Navázání diplomatických vztahů mezi Čínou a Pákistánem je obecný trend a nedochází k takzvané „výměně obchodních zájmů“. Zdůraznil, že od roku 2008 do loňského roku „5 · 20“Mezi oběma stranami vytvořily na společném politickém základě odporu proti „tchajwanské nezávislosti“ a dodržování „konsensu z roku 1992“ obě strany novou situaci pro mírový rozvoj přeshraničních vztahů, včetně snížení tření v zahraničních související pole mezi oběma stranami. Po velkých změnách v politické situaci Tchaj-wanu v loňském roce jsme opakovaně jasně prohlásili, že naše politika vůči National Taiwan University se nezmění.

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí-3

  Postoj a postavení na cestě mírového rozvoje přespřísných vztahů na politickém základě oponování „tchajwanské nezávislosti“ a dodržování „konsensu z roku 1992“ se nezmění. Od „20. května“ loňského roku však byla zničena politická základna pro mírový rozvoj přeshraničních vztahů, což mělo vážný dopad na dosažené úspěchy mírového rozvoje přeshraničních vztahů. „Kdo mění status quo vztahů mezi úžinou,Je zcela jasné, kdo není upřímný následovat cestu mírového rozvoje.

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí-4

   “Ma Xiaoguang řekl, jak každý ví, zacházíme s tchajwanskými zahraničními výměnami podle zásady jedné Číny. Také doufáme, že by se tchajwanské orgány měly zabývat otázkou politický základ pro mírový rozvoj přeshraničních vztahů. Moudrá volba položí dlouhodobou podmínku pro mírový rozvoj přeshraničních vztahů. Ma Xiaoguang uvedla, že zničení politických základů pro mírový rozvoj vztahů mezi úžinou je hlavním důvodem, proč se lidé na obou stranách úžiny stále více vzdalují.

Kancelář státní rady pro Tchaj-wan: Doufám, že tchajwanské orgány uznají objektivní situaci a učiní moudré rozhodnutí-5

Dokud správně porozumíme povaze vztahů mezi úžinou a povaze výměn mezi úžinami, zaujmeme pozitivní a otevřený přístup k výměnám mezi úžinami. .