Obchodní

Nedorozumění letní péče o pleť: značný čisticí prostředek na obličej je vhodný k čištění

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 ve 13:00 (Reporter Wang Mei) Je důležité dělat v horkém létě práci na péči o pleť, ale mnoho čtenářů má v péči o pleť nedorozumění. Pokud k těmto nedorozuměním náhodou dojde, přestaňte! Taková péče o pleť v létě se rovná znetvoření! Dermatologové interpretují nedorozumění: Pokud je značný čisticí prostředek na obličej vhodný k čištění.

Nedorozumění letní péče o pleť: značný čisticí prostředek na obličej je vhodný k čištění

Nedorozumění letní péče o pleť: značný čisticí prostředek na obličej je vhodný k čištění-0

  Hualong. com, 14.

Nedorozumění letní péče o pleť: značný čisticí prostředek na obličej je vhodný k čištění-1

   června 2017 ve 13:00 (Reporter Wang Mei) Je důležité dělat v horkém létě práci na péči o pleť, ale mnoho čtenářů má v péči o pleť nedorozumění. Pokud k těmto nedorozuměním náhodou dojde, přestaňte! Taková péče o pleť v létě se rovná znetvoření! Dermatologové interpretují nedorozumění: Pokud je značný čisticí prostředek na obličej vhodný k čištění. Podle Du Changminga, ředitele dermatologického oddělení Nemocnice integrované tradiční čínské a západní medicíny v Nanjing, když mnoho žen volí čisticí prostředky na obličej, slepě si vybírají známé značky a nevybírají na základě svých typů pleti. Čištění obličeje ve skutečnosti znamená očistit pokožku.

Nedorozumění letní péče o pleť: značný čisticí prostředek na obličej je vhodný k čištění-2

   Příliš mnoho funkčních přísad vstupuje do pórů bez jakékoli ochrany pokožky. Bude zatěžovat pokožku. Typ pleti každého člověka je jiný, proto byste si měli vybrat ten správný čisticí přípravek podle typu pleti, jinak způsobí suchou pokožku a zarudnutí. Dokud čisticí prostředky mohou odvápnit, sterilizujte a odstraňte přebytečný tuk.

Nedorozumění letní péče o pleť: značný čisticí prostředek na obličej je vhodný k čištění-3

.