Vzdělání

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017 ve 13:00 (Reporter Wang Mei) S příchodem léta se bylinné kosmetické výrobky a výrobky pro péči o pleť staly novými oblíbenými u mnoha čtenářů a přátel. Mnoho přátel věří, že bylinné kosmetické výrobky a výrobky pro péči o pleť jsou přirozené, takže jsou v bezpečí. Ale tato bezpečnost není absolutní, je pouze relativní. Du Chang, ředitel dermatologického oddělení nemocnice Nanjing integrované tradiční čínské a západní medicíny

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší-0

  Hualong. com, 14. června 2017 ve 13:00 (Reporter Wang Mei) S příchodem léta se bylinné kosmetické výrobky a výrobky pro péči o pleť staly novými oblíbenými u mnoha čtenářů a přátel. Mnoho přátel věří, že bylinné kosmetické výrobky a výrobky pro péči o pleť jsou přirozené, takže jsou v bezpečí.

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší-1

   Ale tato bezpečnost není absolutní, je pouze relativní. Du Changming, ředitel dermatologického oddělení Nanjingské nemocnice integrované tradiční čínské a západní medicíny, uvedl:Například některé kosmetické přípravky pod hlavičkou bylin obsahují také alkohol, avšak označení alkoholu v obecné kosmetice není příliš podrobné. Kromě toho, pokud se jedná o bylinky, mají obvykle vedlejší účinky, ale existují individuální rozdíly. Pokud neznáte léčivé vlastnosti těchto bylin, je snadné po jejich použití selhat.

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší-2

   Původně jsem chtěl léčit bezpečně bylinná kosmetika. Místo toho vede nedostatek zdravého rozumu k umělé nejistotě. Existuje také mnoho čtenářů, kteří si myslí, že čím čerstvější bylinná péče o pleť, tím lépe, je lepší si je vyrobit sami.

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší-3

   Protože většina surovin pro bylinnou krásu a péči o pleť je téměř k životu a lze je snadno získat, je to často první volba pro mnoho čtenářů a přátel, kteří si mohou udělat domácí kutilství. Pokud však nejste obeznámeni s léčivými vlastnostmi, péče o pokožku nepoškodí vaši pokožku. Například lidé často používají aloe vera k nanášení obličeje doma, ale čerstvý džus z aloe vera obsahuje chemické látky, jako je aloin, pryskyřice, antrachinon atd.

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší-4

  , Které nelze libovolně přímo nanášet na pokožku obličeje. Je třeba jej profesionálně rafinovat , vybráno a znecitlivěno, než bude možné jej použít.

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší-5

   Někteří čtenáři rádi používají plátky okurky k zvlhčení tváří, ale účinek je minimální.

Nedorozumění letní péče o pleť: obličejové masky pro vlastní potřebu jsou pro pokožku lepší-6

.