Zábava

Komise pro rozvoj a reformy: Urychlit reformu státních automobilových podniků a podpořit fúze a reorganizace podniků

souhrn

Web Securities Times (www.stcn.com) 12. června Webové stránky Národní komise pro rozvoj a reformy oznámily své názory na zlepšení řízení projektů investování do automobilů 12. Stanoviska zdůraznila, že podporuje automobilové společnosti, aby se staly lepšími a silnějšími. Pomozte společnostem v automobilovém průmyslu zvyšovat jejich nezávislé inovační schopnosti, zlepšovat jejich technologickou úroveň a přidanou hodnotu pro značku, zvyšovat jejich mezinárodní konkurenceschopnost a rozšiřovat jejich podíl na mezinárodním trhu.Podpora sekce Auto Business

Komise pro rozvoj a reformy: Urychlit reformu státních automobilových podniků a podpořit fúze a reorganizace podniků

Komise pro rozvoj a reformy: Urychlit reformu státních automobilových podniků a podpořit fúze a reorganizace podniků-0

  Web Securities Times (www. stcn. com) 12. června Webové stránky Národní komise pro rozvoj a reformy oznámily své názory na zlepšení řízení projektů investování do automobilů 12.

Komise pro rozvoj a reformy: Urychlit reformu státních automobilových podniků a podpořit fúze a reorganizace podniků-1

   Stanoviska zdůraznila, že podporuje automobilové společnosti, aby se staly lepšími a silnějšími. Pomozte společnostem v automobilovém průmyslu zvyšovat jejich nezávislé inovační schopnosti, zlepšovat jejich technologickou úroveň a přidanou hodnotu pro značku, zvyšovat jejich mezinárodní konkurenceschopnost a rozšiřovat jejich podíl na mezinárodním trhu. Podpořte automobilové společnosti, aby vědecky formulovaly investiční plány, posílily sdílení zdrojů v rámci skupiny, optimalizovaly strukturu produktů a zvýšily využití kapacity.

Komise pro rozvoj a reformy: Urychlit reformu státních automobilových podniků a podpořit fúze a reorganizace podniků-2

   Podporovat hloubkovou spolupráci mezi automobilovými společnostmi, pokud jde o kapitál, technologie a výrobní kapacitu, společně vyvíjet produkty a společně organizovat výrobu.

Komise pro rozvoj a reformy: Urychlit reformu státních automobilových podniků a podpořit fúze a reorganizace podniků-3

   Urychlit reformu státních automobilových podniků, podporovat fúze a reorganizace podniků a strategickou spolupráci,Zvyšte koncentraci odvětví. Propagujte společnosti zabývající se automobilovými zombie, aby se stáhly z trhu.

Komise pro rozvoj a reformy: Urychlit reformu státních automobilových podniků a podpořit fúze a reorganizace podniků-4

(Securities Times News Center).