Sdružení

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen

souhrn

Hualong.com, 14. června ve 13:42 (korespondent Zhou Kedong) Nedávno úřad veřejné bezpečnosti okresního úřadu v Liangpingu prolomil případ obchodování s drogami. Podezřelý Fu byl na místě zatčen a bylo zadrženo 13 bezbarvých krystalických částic o hmotnosti 11,86 gramů. metamfetaminu. 6. června přijala policie policejní stanice Bishan zprávu od mas, že Fu, rodák z města Yuanyi, okres Liangping,

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-0

  Hualong. com, 14.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-1

   června ve 13:42 (korespondent Zhou Kedong) Nedávno úřad veřejné bezpečnosti okresního úřadu v Liangpingu prolomil případ obchodování s drogami. Podezřelý Fu byl na místě zatčen a bylo zadrženo 13 bezbarvých krystalických částic o hmotnosti 11,86 gramů. metamfetaminu.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-2

   6. června přijala policie policejní stanice Bishan zprávu od mas, že Fu, rodák z města Yuanyi, okres Liangping,Dlouhodobě se zabýval obchodováním s drogami v Yuanyi, Huchengu a Bishan Town a ten večer může přijít do Bishan Town prodat drogy. Po uskutečnění hovoru mu institut přikládal velký význam, opatrně jej nasadil a přidělil policii, aby rychle spěchala na místo, kde by mohly být na stráži obchodovány s drogami.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-3

   Asi v 24 hodin té noci se na scénu dřepěli policisté, Fu a Xu, kteří si přišli koupit drogy, se dohodli.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-4

  Policisté byli na místě zatčeni. Během výslechu mazaný Fu odmítl přiznat fakta o obchodu s drogami, všemožně popíral a výslech byl dlouho neřešitelný. Policie, která případ řešila, včas upravila vyšetřovací strategii a zabavila velké množství podezřelý z užívání metamfetaminových drog v místě pobytu podezřelého z trestného činu. Tváří v tvář tvrdým skutečnostem jsem musel sklonit hlavu a přiznat trestní skutečnosti obchodování s drogami.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-5

  „Podle zpráv mas a stop, které máme, se Fu dlouhodobě zabýval obchodováním s drogami. Jedině nalezením drog, které skrývá, může prorazit Fuovu ideologickou obranu.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-6

  “ Policie, která případ řešila, uvedla, že následujícího dne jsme urgentně vyslali techniky a pátrače na policejní psy.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-7

   Drogový policejní pes prohledal bydliště Fu, v technické místnosti Fu,Byl nalezen červený plastový sáček obsahující bezbarvé krystalové částice. Po spočítání a zvážení červený plastový sáček obsahoval 13 bezbarvých krystalických částic o hmotnosti 11,86 gramů podezření na metamfetamin.

Liang Ping odhalil případ obchodování s drogami, Fu Mou byl na místě zatčen-8

V současné době je podezřelý z trestného činu trestně zadržen orgány veřejné bezpečnosti v souladu se zákonem za účast na obchodování s drogami a případ je dále zpracováván. .