Informace

Muž vloupal do deštivého dne a policie ho zatkla na základě stop na místě činu

souhrn

Hualong.com, 14. června ve 13:42 (korespondent Zhou Kedong) Nedávno policejní stanice Liangshan č. 1 Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Liangping rychle prolomila případ krádeže a na místě zatkla podezřelého, který vymáhal ztráty za masy a získal chválu od mas. Asi ve 12 hodin dne 12. padl na oblohu slabý déšť a policie z policejní stanice Liangshan č. 1 obdržela zprávu od mas.

Muž vloupal do deštivého dne a policie ho zatkla na základě stop na místě činu

Muž vloupal do deštivého dne a policie ho zatkla na základě stop na místě činu-0

  Hualong. com, 14. června ve 13:42 (korespondent Zhou Kedong) Nedávno policejní stanice Liangshan č. 1 Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Liangping rychle prolomila případ krádeže a na místě zatkla podezřelého, který vymáhal ztráty za masy a získal chválu od mas.

Muž vloupal do deštivého dne a policie ho zatkla na základě stop na místě činu-1

   Kolem 12.

Muž vloupal do deštivého dne a policie ho zatkla na základě stop na místě činu-2

   hodiny 12.

Muž vloupal do deštivého dne a policie ho zatkla na základě stop na místě činu-3

   hodiny se na obloze ozvalo zakalení slabého deště a policie z policejní stanice Liangshan č. 1 obdržela hlášení od mas. Reportéři uvedli, že ve vesnici Dongming na ulici Liangshan byl nalezen krádež vloupáním.

Muž vloupal do deštivého dne a policie ho zatkla na základě stop na místě činu-4

   Muž byl po odhalení davem uprchl a bez místa pobytu se skryl ve směru k oblasti dálnice poblíž vesnice. Následně policisté, kteří se na místo vrhli, aby případ vyřešili, na základě směru úniku poskytovaného masami, prostřednictvím návštěv, průzkumů a analýz, rychle uzamkli oblast, kde by se muž mohl skrývat. Bylo provedeno podrobné vyhledávání na trávě poblíž úkrytu a muž byl úspěšně zajat a postaven před soud.

   „Podle zpráv mas vstoupil muž do místnosti bosý.

   Analyzovali jsme, že se muž mohl vyhnout vstupu do místnosti, aby vydal zvuky a vzbudil bdělost mas. Muž se však mýlil s jeho chytrostí. deštivý den.

   Na základě stop, které zanechal muž,Oblast, kde se muž mohl skrývat, byla rychle uzamčena. Policie, která případ řešila, uvedla, že od dubna tohoto roku spáchal muž v blízkosti incidentu několik trestných činů a z domácnosti ve vesnici ukradl 800 juanů v hotovosti.

   Po vloupání byl toho dne znovu nalezen a zatčen policií.

V současnosti je muž ve vazbě a případ je předmětem dalšího vyšetřování. .