Majetek

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan

souhrn

17. září se reportér „Daily Business News“ z příslušných kanálů dozvěděl, že nový předseda China Life Group Wang Bin oznámil hlavní personální jmenování. Prezident China Life Lin Dairen oficiálně odešel do důchodu a Su Hengxuan, viceprezident skupiny, také sloužil jako první prezident China Life Job. Jako „jeden bratr“ v oblasti životního pojištění přitáhly personální změny společnosti China Life pozornost průmyslu.Veřejné informace ukazují, že Su Hengxuan

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan-0

 17. září se reportér „Daily Business News“ z příslušných kanálů dozvěděl, že nový předseda China Life Group Wang Bin oznámil hlavní personální jmenování. Prezident China Life Lin Dairen oficiálně odešel do důchodu a Su Hengxuan, viceprezident skupiny, také sloužil jako první prezident China Life Job. Jako „jeden bratr“ v oblasti životního pojištění přitáhly personální změny společnosti China Life pozornost průmyslu.

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan-1

 Veřejné informace ukazují, že Su Hengxuan vstoupila do pojišťovnictví po ukončení studia a má hluboké zkušenosti v oblasti pojištění.

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan-2

  Jako nového prezidenta stojí za to se těšit, jak Su Hengxuan povede China Life k dosažení většího rozvoje po nástupu do úřadu.

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan-3

  Podle jmenování Su Hengxuan do funkce ředitele před dvěma měsíci se Lin Dairen narodil v roce 1958 a absolvoval lékařskou školu Shandong Changwei v roce 1982. Poté dlouho pracoval v pojišťovnictví a postupně přešel od místních k vyšší úrovni. Během tohoto období působil Lin Dairen jako zástupce vedoucího odboru lidského pojištění v pobočce Jiangsu Čínské lidové pojišťovny, zástupce ředitele odboru lidského pojištění, ředitel a zástupce generálního ředitele společnosti Nanjing Life Insurance Co. , Ltd .

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan-4

 ; v letech 1996 až 2003 působil ve společnosti China Life Insurance zástupce generálního ředitele pobočky pojišťovací společnosti Jiangsu,Generální ředitel a tajemník strany; připojil se k vedení týmu China Life Insurance Co. , Ltd. v roce 2003 a byl povýšen na viceprezidenta; současně začal jako výkonný ředitel a prezident China Life Pension Insurance Co. , Ltd.

Výměna prezidenta společnosti China Life: Převezme ji veterán Lin Dairen, viceprezidentka ve výslužbě Su Hengxuan-5

  v listopadu 2006; v březnu 2014 formálně vystřídal Wana Fenga jako prezidenta China Life Insurance Co. , Ltd. Poté, co se Lin Dairen ujal úřadu, je vývoj společnosti China Life Insurance Co. , Ltd.

  také všem zřejmý, nejen že završuje strategickou transformaci,Rovněž dosáhla rychlého rozvoje agentů.

  Data ukazují, že v roce 2014 vzrostl počet agentů China Life o 90 000 na 743 000; v roce 2015 se zrušením kvalifikační zkoušky agenta zvýšil počet agentů na 979 000; v roce 2016 se dále zvýšil na 1 495 milionů; v roce 2017 Počet agentů zůstává na 1,578 milionu. Jako nástupceZnámá je také Su Hengxuan, nová prezidentka China Life. Veřejné informace ukazují, že Su Hengxuan je také manažerem, který postupně vyrostl z místní úrovně. Narodil se v roce 1963 a absolvoval bankovní školu v Henanu v roce 1983.

  Poté nastoupil do PICC.

  Dlouho; po oddělení China Life a PICC v roce 1996,Su Hengxuan vstoupil do China Life System a postupně působil jako zástupce generálního ředitele pobočky Henan, ředitel oddělení správy agentů a marketingový manažer.

  V letech 2003 až 2006 nastoupil do ústředí jako generální ředitel oddělení prodeje osobního pojištění; nastoupil do 2006 Vedoucí tým postupně působil jako asistent prezidenta a viceprezidenta.

 V tomto období měl na starosti zejména osobní pojištění, publicitu atd .

 ;V roce 2015 byl převeden na prezidenta China Life Pension Insurance Company. Soudě podle jeho funkčních zkušeností, Su Hengxuan vystřídal Lin Dairen jako prezident China Life Insurance.

  V roce 2018 se pozice Su Hengxuana mnohokrát změnila. Nejprve byl v březnu povýšen z prezidenta China Life Pension na viceprezidenta China Life Group.

  V červenci byl schválen jako ředitel China Life. Lin Dairen také převzal post prezidenta čínského životního pojištění z pozice prezidenta China Life Pension. Pozice však dosud nebyla veřejně oznámena v systému akcií společnosti China Life.

  Relevantní osoba z China Life Co. , Ltd. řekla reportérovi „Daily Business News“, že jmenování předsedy a prezidenta společnosti vyžaduje zavedení standardizovaných postupů správy a řízení společnosti: Podle „Zákona o společnosti“ a „Stanov společnosti“ ,Prezident společnosti je jmenován předsedou a jmenován představenstvem; ředitelé společnosti jsou voleni valnou hromadou akcionářů a předseda je volen více než polovinou všech členů představenstva. Pokud dojde ke změně předsedy a prezidenta, společnost ji včas sdělí v souladu s příslušnými regulačními předpisy.

  Věnujte prosím pozornost veřejným oznámením společnosti. Životní pojištění „Big Brother“ čelí výzvám. Su Hengxuan se ujme úřadu a průmyslová strategie a směřování společnosti China Life se také staly středem zájmu tohoto odvětví.

  Podle údajů Wanlian Securities, jakožto vůdce čínského odvětví životního pojištění, China Life Insurance Co. , Ltd. , se deset let po reformě a kótování akcií, během pěti let od roku 2013 do roku 2017, zvýšil její příjem z pojistného z 326,7 miliard v roce 2013 na 512,3 miliardy juanů v roce 2017. První domácí životní pojišťovna s celkovým pojistným přesahujícím 500 miliard juanů.

 Mezi nimi se obnovovací pojistné zvýšilo ze 190,7 miliard juanů v roce 2013 na 288,1 miliard juanů v roce 2017, přičemž průměrná roční složená míra růstu přesáhla 10%; součet běžného pojistného v prvním roce a obnovovacího pojistného činil 78,3% z celkového počtu v roce 2017 se dále objevil stimulační účinek poplatků za obnovení a výrazně se zvýšila schopnost udržitelného rozvoje. Současně s rychlým rozvojem Čína Life Insurance také čelí nemalé zkoušce. Data ukazují, že podíl China Life na trhu v posledních letech klesá z 33,3% v roce 2011 na 19,7% v roce 2017. Mezi nimi se honí nejen druhé dítě na trhu, Ping An Life, ale v rozích předjíždějí i malé a střední společnosti.

  Poslední data z roku 2018 ukazují, že hlavní výhoda společnosti China Life se postupně zmenšuje a její pozice v tomto odvětví čelí určitým výzvám. Pro Su Hengxuana se v tuto chvíli stalo nejdůležitější otázkou, zda si dokáže udržet svoji pozici „šéfa“.

  Pokud jde o obchodní strukturu, podle pololetní zprávy China Life v první polovině roku 2018 byl bankopojišťovací kanál snížen, aby platil pojistné 50 miliard juanů, ale tržní podíl se také odrazil, ale je zřejmé, že většina z jeho nové platby na jedno období pocházely ze tří let. Období a nižší produkty,To znamená, že bolest z klesajícího podílu na trhu je zmírněna pouze dočasně a budoucnost bude i nadále čelit náročným změnám v podnikání. Jako nástupce, jak Su Hengxuan podporuje transformaci a udržuje výhodu China Life na trhu životního pojištění, je problém, který je třeba v budoucnosti naléhavě vyřešit. Odpovědný redaktor: Yang Qun.

Klíčová slova článku: Su Hengxuan, náměstek generálního ředitele, viceprezident Populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance, který 24 hodin vysílá nejnovější finanční informace a videa. Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).