Umění

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017, ve 13:00 (Reporter Wang Mei) 23. Šanghajský televizní festival oficiálně odstartoval 12. června. Letošní ceny Magnolia Awards jsou stále plné dramat a hvězdných hvězd. Na tomto televizním festivalu hráli Tang Yan, Dou Xiao a Yang Shuo v teplém sladkém uzdravujícím městském mistrovském díle „Time Knows“, které působilo ohromujícím dojmem. Vzhled velkých nádherných plakátů

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!-0

  Hualong. com, 14. června 2017, ve 13:00 (Reporter Wang Mei) 23.

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!-1

   Šanghajský televizní festival oficiálně odstartoval 12. června. Letošní ceny Magnolia Awards jsou stále plné dramat a hvězdných hvězd.

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!-2

   Na tomto televizním festivalu hráli Tang Yan, Dou Xiao a Yang Shuo v teplém, sladkém uzdravujícím městském mistrovském díle „Time Knows“.

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!-3

  Televizní seriál „Time Knows“ je převzat z emotivního mistrovského díla známého spisovatele online literatury Sui Hou Zhu „Time Knows“. Vypráví o lásce mezi hrdinkou Shi Jian a dvěma hrdiny Ye Jiacheng a Yi Pei. Když se 31letý Shi Jian (hrál Tang Yan) kvůli nehodě ve spánku vrátil do 21 let,Znovu se setkala se svým manželem Ye Jiachengem (hrál Dou Xiao) a setkala se s mužem jménem Yi Pei (hrál Yang Shuo), kterého potkala také před 10 lety, a snažila se v časovém proudu napravit lítost.

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!-4

   Prostřednictvím duševní cesty hrdinky toto drama vypráví o radostech i trápeních, které budou mít všichni v životě. Současně v emocionálním rozvoji příběhu,Utěšujte vnitřní svět publika a uzdravte duši. Jedním z vrcholů této hry je to, že „čas“ se používá jako hlavní vodítko k posunutí příběhu a do rozchodu je vložena láska, náklonnost k rodině a přátelství. Je to nové a podnětné k přemýšlení.

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!-5

   Plakát „Time Is Like a Shadow“, který posádka filmu „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji zobrazuje, je docela texturovaný. Na plakátu jsou Shi Jian (hraje Tang Yan), Ye Jiacheng (hraje Dou Xiao) a Yi Pei (hraje Yang Shuo) ve střídání světla a stínu. Oči Shi Jian hledí do dálky, s mnoho myšlenek; Ye Jiacheng je v teplém světle, oči odhalují všechny druhy něhy; Yi Pei je tajemnější, oči pevně zavřené a obličej mírně zvednutý.

Vystoupení „Time Knows“ na televizním festivalu v Šanghaji se těší!-6

Zdá se, že ti tři vzpomínají na zvraty minulosti,Je to také jako těšit se na nádhernou budoucnost plnou květin, čas je v tomto okamžiku jako mráz, síla let, dech života, oběh krásy, čas jako stín, který je emotivní. Jaký druh zapletení budou mít tři v prokládání času a prostoru, vedlo také ke spekulacím. Pouze čas zná konec života. .