Stipendium

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku

souhrn

Reportérka ekonomického deníku Su Dapeng hlásila: Před několika dny tým akademika Wanga Lidinga z Dalian University of Technology úspěšně vyvinul standardní standardní měřítko přesnosti první úrovně a index přesnosti převodovky dosáhl mezinárodního prvenství. Tato technologie má všechna nezávislá práva na duševní vlastnictví a vyplňuje mezery ve výrobním procesu a metodách měření prvotřídních přesných převodů doma i v zahraničí. Vysoce přesná technologie zpracování a testování je na úrovni výrobního průmyslu dané země

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku-0

  Reportérka ekonomického deníku Su Dapeng hlásila: Před několika dny tým akademika Wanga Lidinga z Dalian University of Technology úspěšně vyvinul standardní standardní měřítko přesnosti první úrovně a index přesnosti převodovky dosáhl mezinárodního prvenství. Tato technologie má všechna nezávislá práva na duševní vlastnictví a vyplňuje mezery ve výrobním procesu a metodách měření prvotřídních přesných převodů doma i v zahraničí. Vysoce přesná technologie zpracování a testování je jedním z důležitých znaků úrovně výrobního průmyslu v zemi. Je také základem a klíčem pokročilé technologie výroby zařízení a hraje klíčovou roli v mnoha důležitých oblastech, jako je průmyslová výroba a letectví, a má důležitou strategickou pozici.

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku-1

   Přesnost ozubení přímo ovlivňuje celkovou přesnost strojního zařízení.

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku-2

   Je rozdělena do 12 úrovní. Ozubená kola s přesností nad úrovní 5 se používají hlavně v ultra přesných obráběcích strojích,Radarové a kosmické motory a jiné příležitosti s vysokorychlostními a vysoce hladkými požadavky na přenos; úroveň přesnosti 2 nebo vyšší je referenční standardní převodový stupeň, který se používá hlavně jako národní nebo mezinárodní kalibrace měřidla převodového stupně a referenční entita přenosu přesnosti. V současné době přesnost rychlostního stupně nejpokročilejších zemí světa dosáhla úrovně 2 a nebylo dosaženo vývoje a testování standardního rychlostního stupně přesnosti úrovně 1.

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku-3

  Tým akademika Wang Lidinga překonal inovativní design klíčových částí ultra přesné brusky se standardním ozubením, ultra přesné technologie zpracování ozubených kol a dalších klíčových technologií, dokončil zdokonalení standardního brusného nástroje na ozubení a realizoval ultra -přesná standardní přesnost zpracování ozubených kol a technologie přesného měření. Celkové zlepšení společnosti vyvinulo řadu přesných standardních převodových stupňů 1.

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku-4

   stupně, které vyplňují mezery doma i v zahraničí. V současné době se standardní referenční zařízení s přesností na první úrovni používá jako fyzické standardní zařízení a používá jej Čínská akademie metrologie a podniky ke kalibraci a přenosu hodnoty vysoce přesných měřidel převodů, což přineslo významné sociální výhody a má důležité aplikační hodnoty.

Abychom vyplnili mezeru doma i v zahraničí, vyvinula moje země prvotřídní standardní standardní převodovku-5

.