Právní

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“

souhrn

Pod vedením Státního úřadu pro kontrolu potravin a léčiv a Celočínské federace žen a spolufinancovaného Čínskou asociací pro výživu a zdraví a Čínským dětským a teenagerovým fondem se v roce 2017 uskutečňuje na centrální úrovni aktivity na úrovni povědomí o bezpečnosti potravin - Národní akce v oblasti bezpečnosti potravin pro děti „Bezpečnost potravin“ Nedávno se v Pekingu konalo tematické fórum „Společně strážce“.Cílem tohoto fóra je zvýšit odpovědnost všech sektorů společnosti

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-0

 Pod vedením Státního úřadu pro kontrolu potravin a léčiv a Celočínské federace žen a spolufinancovaného Čínskou asociací pro výživu a zdraví a Čínským dětským a teenagerovým fondem se v roce 2017 uskutečňuje na centrální úrovni aktivity na úrovni povědomí o bezpečnosti potravin - Národní akce v oblasti bezpečnosti potravin pro děti „Bezpečnost potravin“ Nedávno se v Pekingu konalo tematické fórum „Společně strážce“. Účelem tohoto fóra je zvýšit povědomí o odpovědnosti ve všech oblastech života, spojit síly ze všech oblastí života a poskytnout návrhy na zajištění bezpečnosti potravin pro děti. Zhu Xisheng, generální tajemník Čínského fondu pro děti a mládež, ve svém projevu zmínil: "Hlídání bezpečnosti dětí má před sebou dlouhou cestu.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-1

  Na tomto fóru budeme společně studovat a zkoumat budoucnost práce dětí v oblasti bezpečnosti potravin. "Vytvářejte atmosféru, do níž se zapojují všichni lidé a společnost společně produkuje bezpečnost potravin pro děti, a vytvářejte zelené prostředí pro zdravý růst dětí.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-2

  „Fan Xuehui, zástupce ředitele druhého odboru dozoru nad bezpečností potravin Státního úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, uvedl:„ Toto fórum je velmi smysluplné. Dále obohacuje obsah Národního týdne bezpečnosti potravin a vytváří dobrou atmosféru pro ochranu bezpečnosti potravin dětí. Pomůže podpořit zdravý vývoj příčin dětí a dětí v naší zemi. „Zhang Qian, zástupce ředitele Úřadu pro výživu studentů Ústavu výživy a zdraví Čínského střediska pro kontrolu a prevenci nemocí, uvedl, že bychom měli povzbuzovat děti, aby se aktivně účastnily vzdělávacích aktivit týkajících se bezpečnosti potravin, aby děti měly hluboký pochopení důležitosti bezpečnosti potravin.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-3

  Zároveň bychom měli posílit školení učitelů, aby bylo zajištěno, že budou moci používat vědu,Správné koncepty bezpečnosti potravin vedou děti k vědeckému stravování. Hosté navrhli, aby do osnov základních a středních škol bylo zahrnuto vzdělávání v oblasti bezpečnosti potravin, aby děti účinně pocítily význam bezpečnosti potravin. Zhang Jian, ředitel pobočky Lize na mezinárodní škole Fangcaoyuan International School, a Tang Huamao, zástupce ředitele základní školy Nanzhan v okrese Guandu v Kunmingu, uvedli, že škola aktivně zkoumá nový model výuky potravin.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-4

 Zajistěte, aby děti měly vědeckou a úplnou koncepci bezpečnosti potravin. Od svého spuštění v roce 2016 se Národní akční projekt bezpečnosti potravin pro děti, který byl společně iniciován Čínskou asociací pro výživu a zdravé jídlo a Čínským fondem pro děti a mládež, rozložil na 8 měst včetně Pekingu, Šanghaje, Čching-tao, Čcheng-tu, Šen-čenu, Fuzhou, Kunmingu a Tchien-ťin. 56 vzdělávacích základen pro opatření v oblasti bezpečnosti potravin pro děti,Ve 40 základních komunitách bylo uspořádáno 75 dětských táborů pro bezpečnost potravin, více než 56 000 obrázkových knih, distribuováno více než 4 000 praktických učeben, zúčastnilo se 1 500 dobrovolníků a více než 200 000 příjemců.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-5

  Před oficiálním zahájením fóra provedli zaměstnanci účastníky do interaktivního zážitkového tábora v kombinaci s praktickými výukami a obrázkovými knihami témat,S využitím současné populární interaktivní interaktivní technologie AR a VR jsem živě zažil celý proces výroby, zpracování, oběhu a spotřeby bezpečnosti potravin.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-6

  Všichni říkali, že je velmi zajímavé vysvětlovat znalosti o bezpečnosti potravin formou interaktivních her, které nejen umožňují dětem učit se věci, ale také nás hluboce inspirují.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-7

  Na fóru společně navrhli zástupci devíti společností,Jako společnost zabývající se potravinami si bude udržovat spodní linii, bude ochotna přispívat a přispívat k ochraně bezpečnosti potravin pro děti v celé zemi. Zástupce společnosti Danone uvedl, že přijímání budoucnosti začíná dnes, počínaje vámi a mnou; zástupce společnosti Jiaduobao poukázal na to, že zachování bezpečnosti potravin vyžaduje společné úsilí všech sektorů společnosti; zástupci New Hope Liuhe a Nestlé slíbili poskytnout spotřebitelé s bezpečností jako vždy. Výživné a sledovatelné zdravé jídlo; zástupci Marsu a Orionu uvedli, že budou i nadále podporovat opatření na ochranu bezpečnosti potravin a přísně dodržovat kvalitu a bezpečnost potravin; zástupci Joyoung slíbili, že každému poskytnou bezpečný výrobní plán; zástupci Chengde Lulu a Wal- Mart slíbil, že budou trvat na podpoře vzdělávání v oblasti bezpečnosti potravin a vzdělávání v oblasti rizik v oblasti bezpečnosti potravin pro děti a dospívající.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-8

 Na fóru u kulatého stolu vláda, čínský UNICEF, průmyslové organizace, podniky, velvyslanci propagace lásky k bezpečnosti dětí, zástupci škol a zástupci médií brainstormovali a aktivně mluvili, aby diskutovali o odpovědnosti za bezpečnost potravin pro děti ze všech sektorů společnosti a o cestě k řešení problému. Delegáti uvedli, že chrání bezpečnost potravin dětí,Odráží pocit sociální odpovědnosti. Jako velvyslankyně propagace lásky k bezpečnosti dětí je filmová hvězda Wang Yuanke také matkou.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-9

  Na fóru hluboce řekla: „V minulosti děti nerozuměly abstraktnímu pojetí bezpečnosti potravin, ale experimenty, obrázky knihy atd. , mohou vyvolat zájem dětí o znalosti bezpečnosti potravin. Události, jako je tato, se mohou konat často. „Na tomto fóru delegáti jeden po druhém vyjádřili, že čínská práce v oblasti bezpečnosti potravin by měla mobilizovat každého ve společnosti, aby jednal a společně hájil své vlastní životní zájmy.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-10

  Děti jsou budoucností celé společnosti a je ještě důležitější chránit jejich bezpečnost na špičce jazyka, společné odpovědnosti a povinnosti celé společnosti. Pouze integrací všech sil společnosti, spoluprací shora dolů a připraveností můžeme skutečně vybudovat bariéru bezpečnosti potravin, aby každý mohl jíst v klidu a jíst šťastně.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-11

  Na odpoledním tématickém sympoziu „Činnosti zajišťující bezpečnost potravin“ zástupci průmyslu, sdružení a škol dále diskutovali o bezpečnosti potravin pro děti. Liu Xuecong, generální tajemník Čínské asociace pro výživu a zdraví ve výživě, uvedl, že účelem tohoto sympozia je prozkoumat, jak pokračovat v podpoře veřejných aktivit v oblasti veřejného zdraví zaměřených na bezpečnost potravin pro děti, aby byla tato aktivita pro děti skutečně vhodná.

V Pekingu se konalo tematické fórum „Společná ochrana bezpečnosti potravin“-12

Účastníci poukázali na to, že čínská výživa v potravinách by měla nejen věnovat pozornost výchově k bezpečnosti a zdraví potravin, ale také vést děti k přijetí vlivu tradiční čínské etikety;Hosté uvedli, že díky pozitivní odezvě a spolupráci celé společnosti bude práce v oblasti bezpečnosti potravin v mé zemi, zejména v oblasti bezpečnosti potravin pro děti, určitě znamenat nový pokrok a dosáhnout nových výsledků. .