Bankovní

Putian City Held Port Economy Symposium

souhrn

Nedávno Li Jianhui, starosta Putian City, předsedal sympoziu o přístavní ekonomice. Na téma průmyslového rozvoje Putian City a návrhu propojení přístavů v zátoce Meizhou, počínaje globální ekonomickou situací a stavem rozvoje hlavních přístavů v mé zemi, se na schůzce analyzovaly možnosti spolupráce v obchodu a výměn se zeměmi podél námořní hedvábné stezky z vývoje zboží a přístavních značek. Stavebnictví,Strategie hospodářské soutěže ve vnitrozemí a rozvoj integrace Hongkong-průmysl-město

Putian City Held Port Economy Symposium

Putian City Held Port Economy Symposium-0

  Nedávno Li Jianhui, starosta Putian City, předsedal sympoziu o přístavní ekonomice.

Putian City Held Port Economy Symposium-1

   Na téma průmyslového rozvoje Putian City a návrhu propojení přístavů v zátoce Meizhou, počínaje globální ekonomickou situací a stavem rozvoje hlavních přístavů v mé zemi, se na schůzce analyzovaly možnosti spolupráce v obchodu a výměn se zeměmi podél námořní hedvábné stezky z vývoje zboží a přístavních značek. Stavebnictví,Výměny strategií hospodářské soutěže ve vnitrozemí a integrovaný rozvoj Hongkongu, průmyslu a měst. Setkání poukázalo na to, že hlubinný přístav je jednou z hlavních výhod rozvoje přístavu Putian.

Putian City Held Port Economy Symposium-2

   značka přístavu pro hlubokou vodu. Setkání zdůraznilo, že Putianský přístav je v současné době ve vývoji dislokace,Během období předjíždění v zatáčkách musíme změnit naše koncepty, zavést koncept odvahy dohnat a předjet, předjíždět v zatáčkách a rozvoj dislokace, využít „Pás a silnice“ a obchodní příležitosti s Tchaj-wanem, absorbovat a strávit návrhy, které jsou prospěšné pro rozvoj Putianu z think tanků, a objasnit Putiana. Umístění v tranzitu v jihovýchodních pobřežních přístavech, obchod s Tchaj-wanem a výměny se zeměmi jihovýchodní Asie,Celková úvaha o otázkách plánování přístavů, jako je přístavní průmysl, rozvoj měst, terciární průmysl, cestovní ruch atd. , K vytvoření podmínek pro vybudování značky přístavu pro hlubinné vody, pokud jde o urychlení výstavby kanálu, posílení kultivace obchodního modelu, integraci zdrojů a inovace modelů.

Putian City Held Port Economy Symposium-3

(Provincial Meizhou Bay Port Bureau, Putian City Transportation Bureau, Provincial Port and Shipping Bureau).