Počítač

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun

souhrn

Večer 12. června překonali příslušníci oddělení pro mořské a správní vymáhání práva č. 1, č. 3 a č. 4 oddělení Xiamen, potíže nočního vymáhání práva a úspěšně chytili ve východních vodách elektrický rybářský člun z Krokodýlího ostrova. V 21:10 té noci obdrželi členové námořních jednotek 110 zpráv o volání s tím, že v oblasti Dali Puyu na severní straně letiště Sia-men fungují elektrické rybářské lodě.Po krátkém přemýšlení mobilizace vedená velitelem

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun-0

  Večer 12. června překonali příslušníci oddělení pro mořské a správní vymáhání práva č. 1, č. 3 a č.

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun-1

   4 oddělení Xiamen, potíže nočního vymáhání práva a úspěšně chytili ve východních vodách elektrický rybářský člun z Krokodýlího ostrova. V 21:10 té noci obdrželi členové námořních jednotek 110 zpráv o volání s tím, že v oblasti Dali Puyu na severní straně letiště Sia-men fungují elektrické rybářské lodě.

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun-2

  Po krátké přemýšlení o mobilizaci velitelem týmu rychle vedl námořní jednotky k dosažení vod Dalipu rychlým člunem 8023-1, ale nebyl nalezen žádný elektrický rybářský člun.

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun-3

   Pokračujte v inspekci vod u mostu Jimei Bridge a současně kontaktujte oznamovatele a poté opakovaně ve vodách v okolí Dalipu a nakonec ve vodách východně od Krokodýlího ostrova najděte elektrický rybářský člun.

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun-4

  Po pronásledování, křiku, konfrontaci a opakovaném jednání mezi sebou se síla obou lodí zkroutila, dokud síla lana neklesla, a tým donucovacích orgánů nakonec ve 23:30 násilně přistoupil a nastoupil na loď. Rychlý člun 8023-1 však nebyl schopen chytit mušku podle potřeby vzhledem k tomu, že vrtule motorového člunu 8023-1 byly během pronásledování zkrouceny k mušce.

Sia-men: Donucovací orgány v noci zmocní elektrický rybářský člun-5

Zatím,Trvalo více než 2 hodiny, než se konečně zmocnil elektrického rybářského člunu. Autor: Ye Xiaoping, Xiamen Municipal Marine Comprehensive Administrative Law Enforcement Detachment.